Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

[SERVERIŲ BUGAI] kaip gauti daug pinigų ir pnš.


Krepxinx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3587 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kuriu klipus minecraft serveriuose kur yra bugas arba veikia hack[/size]...[/size]

Parodysiu kaip reikia ieškoti bugu ar hack...[/size]

Pagal pageidavimus galiu surasti serveriuose bugus, serverių ip rašykite ČIA.[/size]

YOUTUBES KANALAS: www.youtube.com/krepxinx

Jei patiko būčiau dėkingas jei prenumeruotumėte mano kanalą :)

Redaguota , nario Krepxinx
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nekurk geriau, jau ir taip daug tu čyteriu/bugeriu...

 Tu labai klysti.. Tikrai nemačiau daug... Jei yra tokių youtuberių tai jie įkele gal toki vieną klipą apie bugą ir viskas, bet kad jie pastoviai kelia apie serverio bugus nemačiau tokio LIETUVIŠKO kanalo. Dažniausiai būna, kad kelia video kaip jie žaidžia išgyvenimą arba pnš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Tu labai klysti.. Tikrai nemačiau daug... Jei yra tokių youtuberių tai jie įkele gal toki vieną klipą apie bugą ir viskas, bet kad jie pastoviai kelia apie serverio bugus nemačiau tokio LIETUVIŠKO kanalo. Dažniausiai būna, kad kelia video kaip jie žaidžia išgyvenimą arba pnš.

Aš ne apie youtuberius kalbu o apie žaidėjus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

Tiesiog puikūs video, parodantys tipišką žaidimą Lietuvos serveriuose - šūdnamiai, baisi aplinka, bjaurūs žaidėjai. Visa kalba eina apie tai, kaip išnaudoti kūrėjų klaidas, gauti kuo daugiau brangiausių materialų (žinoma tik tada, jei tai galima padaryti per kokias 15 min ir tai nereikalauja normalaus žaidimo), "nužudyti" viską kas tik juda ir kaip tik galima - pakenkti kitiems. Trumpiau - žaidžiama siekiant visko kas tik įmanoma, bet tik ne normaliai žaisti... Ir koks viso to tikslas? Nei žaidime kažko pasieki, nei laiką gerai praleidi, svarbu tik tai, jog malamas šūdas. Šiaip ar taip, suprantu beveik visus youtube'ėje esančius video, bet tik ne tavo - ką tu tuo sieki parodyt? Jog sugebi pasinaudoti google paieškos sistema ir susirasti keletą viešai prieinamų žaidimo klaidų, kurios jau senokai yra pachintos? "Kietais" žaidime tampama ne tada, kai sugebi įsirašyti kokį nors kieno nors kito sukurtą "cheatų" klientą  ir ne tada, kai sugebi pasinaudoti google, ar pažiūrėjęs kokį nors video sužinai kokią nors žaidimo klaidą, o tada, kai tu rimtai pradedi žaisti tą žaidimą, nežiūrėdamas į tai, kaip jį laimėti jo nežaidžiant. Šiaip ar taip, jūs net nesate tie, kurie atrado tas klaidas, ar tie, kurie sukūrė tuos "cheatus", jūs esat žemiau negu šūdas... Normalūs žaidėjai, kurie bent tam žaidime kažką pasiekt sugebėjo, tuos žaidėjus, kurie sugeba tik sukčiauti suvokia kaip kažką žemesnio nei šūdas, taigi, ar jūs norite kitų akivaizdoje tokiais būti? Rinktis jums...

 

Nuo to, jog daliniesi sukčiavimais, niekam geriau nėra. Žaidėjus tai skatina nepaklusti serverio, kuriame jie žaidžia taisyklėms, ko pasekoje, jie būna "išbaninami", padaromas "wipe", ištaisomos klaidos ir vėl viskas prasideda iš naujo, tik be sukčiaus serveryje. O iš serverio savininku pusės - Lietuvos serverių owneriams tai irgi niekuo nepadės, nebent jie sugebės susirasti naujesnę įskiepio versiją, kurioje jau ištaisytos tos klaidos, jei jie ant tiek buki ir nepadarė to anksčiau. Na, o jei jie ir sužinotų tokią klaidą, kuri dar nėra ištaisyta, tai jiems visiškai niekuo nepadėtų, kadangi, didžioji dauguma (kokie 95%) Lietuvos Minecraft serverių ownerių nesugebėtų patys tos klaidos ištaisyt, jie sugeba tik įskiepį įsirašyt...

 

Patys video - neskaitant to, jog juose rodomas turinys skirtas visiškai degradavusiems žmonėms, yra tikrai prastokas - įgarsinimas yra tikrai itin prastas, bei profesionalumo - nerasta.

 

Visos, apskritai visos, šiame kanale rodos klaidos jau yra ištaisytos, taigi, bent keletas jų veiks tik pačio žemiausio lygio serveriuose, kurių administracija nesugeba atsinaujinti įskiepių.

 

Nei vienos rimtesnės klaidos jūs internete nerasite, "good shit is only private shit"...

Redaguota , nario ƤƦΘƓƦƐƐƝ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog puikūs video, parodantys tipišką žaidimą Lietuvos serveriuose - šūdnamiai, baisi aplinka, bjaurūs žaidėjai. Visa kalba eina apie tai, kaip išnaudoti kūrėjų klaidas, gauti kuo daugiau brangiausių materialų (žinoma tik tada, jei tai galima padaryti per kokias 15 min ir tai nereikalauja normalaus žaidimo), "nužudyti" viską kas tik juda ir kaip tik galima - pakenkti kitiems. Trumpiau - žaidžiama siekiant visko kas tik įmanoma, bet tik ne normaliai žaisti... Ir koks viso to tikslas? Nei žaidime kažko pasieki, nei laiką gerai praleidi, svarbu tik tai, jog malamas šūdas. Šiaip ar taip, suprantu beveik visus youtube'ėje esančius video, bet tik ne tavo - ką tu tuo sieki parodyt? Jog sugebi pasinaudoti google paieškos sistema ir susirasti keletą viešai prieinamų žaidimo klaidų, kurios jau senokai yra pachintos? "Kietais" žaidime tampama ne tada, kai sugebi įsirašyti kokį nors kieno nors kito sukurtą "cheatų" klientą  ir ne tada, kai sugebi pasinaudoti google, ar pažiūrėjęs kokį nors video sužinai kokią nors žaidimo klaidą, o tada, kai tu rimtai pradedi žaisti tą žaidimą, nežiūrėdamas į tai, kaip jį laimėti jo nežaidžiant. Šiaip ar taip, jūs net nesate tie, kurie atrado tas klaidas, ar tie, kurie sukūrė tuos "cheatus", jūs esat žemiau negu šūdas... Normalūs žaidėjai, kurie bent tam žaidime kažką pasiekt sugebėjo, tuos žaidėjus, kurie sugeba tik sukčiauti suvokia kaip kažką žemesnio nei šūdas, taigi, ar jūs norite kitų akivaizdoje tokiais būti? Rinktis jums...

 

Nuo to, jog daliniesi sukčiavimais, niekam geriau nėra. Žaidėjus tai skatina nepaklusti serverio, kuriame jie žaidžia taisyklėms, ko pasekoje, jie būna "išbaninami", padaromas "wipe", ištaisomos klaidos ir vėl viskas prasideda iš naujo, tik be sukčiaus serveryje. O iš serverio savininku pusės - Lietuvos serverių owneriams tai irgi niekuo nepadės, nebent jie sugebės susirasti naujesnę įskiepio versiją, kurioje jau ištaisytos tos klaidos, jei jie ant tiek buki ir nepadarė to anksčiau. Na, o jei jie ir sužinotų tokią klaidą, kuri dar nėra ištaisyta, tai jiems visiškai niekuo nepadėtų, kadangi, didžioji dauguma (kokie 95%) Lietuvos Minecraft serverių ownerių nesugebėtų patys tos klaidos ištaisyt, jie sugeba tik įskiepį įsirašyt...

 

Patys video - neskaitant to, jog juose rodomas turinys skirtas visiškai degradavusiems žmonėms, įgarsinimas yra tikrai itin prastas, bei profesionalumo - nerasta.

 

Visos, apskritai visos, šiame kanale rodos klaidos jau yra ištaisytos, taigi, bent keletas jų veiks tik pačio žemiausio lygio serveriuose, kurių administracija nesugeba atsinaujinti įskiepių.

 

Nei vienos rimtesnės klaidos jūs internete nerasite, "good shit is only private shit"...

Tu kaip visad pasireiški su savo nesąmoningais pasisakymais... Nyk iš forumo radži

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu kaip visad pasireiški su savo nesąmoningais pasisakymais... Nyk iš forumo radži

 

Ohh, kiek aistros, kiek agresijos, murrr... O ar sugebėtum pasakyti ką nors, kas turėtų reikšmę? Nes čia užneša į tokį gryna "haterio" "freepost'ą", kuriame nepasakoma nei kas, nei kodėl, nei dėl ko, niekas nėra argumentuojama ir niekas nėra tikra... Manyčiau šis tavo pasisakymas labiausiai tinka ne kam kitam, o būtent tau... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

ƤƦΘƓƦƐƐƝ yra žaidėjams kuriems patinka tai viska išbandyti su begale pinigų pavyzdžiu populiariame serveryje užsikelti aukščiausia rangą ar kažką panašaus ir taip gerai praleisti laiką, bet tokiems kaip tu ir daugeliui kitiems kurie yra už sąžiningumą ir nepatinka tokie kaip aš bugeriai/čyteriai. Pagal mane tai daugelis youtuberiu kuria video kaip išgyvenimas ir taip toliau ir tiesiog smagu žiūrėti, o aš dar pačius žiūrovus įtraukiu į veiksmą, jie smagiai pažiūri video ir paskui ta gali išbandyti žinoma jei žiūrėsi ta video po daug praėjusio laiko, kai spės adminai ištaisyti ta klaidą negalės pasinaudoti. Jokios google aš tikrai nenaudoju susirasti bugą... tiesiog einu per serverius ir viską ištestuoju. Sakai, kad aš pasižiūriu kažkieno video ir paskui juo naudojusi tikrai ne, nesu ieškojęs tokio youtuberio manau net nėra tokiu kurie kurtu video apie bugus panašiai kaip aš. Šeiptais aš esu tas kuris suranda tuos bugus gal kažkuriuos pasako draugai, o aš paviešinu.

Visos senos klaidos ištaisytos, nes savininkai pamato mano video ir ištaiso arba sąžiningi žmonės kaip tu praneša savininkams, bet nauji video paveikia dažniausiai 7 dienas, o jei ilgiau tai tikriausiai blogi serverio prižiūrėtojai.

Aš naudojusi pagrinde ne įskiepio klaidomis, o ne atidžiai paruoštu serveriu. Dažniausias ir labai paplitęs bugas dabar yra parduotuvių. Labai daug adminų klystą apsirinka su kainomis. Jei žaidėjas būna išbanintas iš serverio dėl pačio serverio klaidos tai tas servas niekam tikes žaisti.

Turinys skirtas žaidėjams kurie mėgsta greitai viską turėti ir viską išbandyti. Tikrai aš nesu profesionalus įgarsintojas/kūrėjas,(neseniai pats pradėjęs kurti video) , bet laikui bėgant tobulėsiu, nes iškart tapti pačiu geriausiu neįmanoma.

Redaguota , nario Krepxinx
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš esmės pusę tavo teiginių galima paneigti, bet koks skirtumas... Ką aš noriu pasakyti, jog skatinti kitus elgtis nesąžiningai, bei pažeidinėti taisykles, kas tikrai nėra kažkas gero, o iš to tai pat niekas ir nelaimi (niekam gero nepadarai, nebent pats sau, jei tau skaičiukai youtube profilio statistikoje jau taip daug reiškia).

Redaguota , nario ƤƦΘƓƦƐƐƝ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tavo teiginiai irgi nieko gero neduoda... Nu sutinku, kad aš skatinu kitus taip elgtis, man tai kas jei netvarkingas servas taip jiems ir reikia. Bet tai jei tu ieškai naudos mano video tai tikrai yra serverių savininkams jie žinos kokių klaidų nepadaryti, jei skaitei visus komentarus po šito forumo tai jau turėtum šita žinoti. O be to kokia naudą daro pavyzdžiui ItsArnas(jei žinai toki) ir daugumą kitu youtuberių jie tik filmuoja kaip jie žaidžia ir tiek. Kuris didele nauda daro žinau tik SethBling.

Redaguota , nario Krepxinx
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3587 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...