Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

133combato! :oo acc!!! banke +300m


talrachi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4770 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

nei 10flt neduociau...

neduok bomze ir nereikia bei tu pazeidineji taisykles:

Šito forumo skilties taisyklės.

Pardavimo/pirkimo ar ieškojimo kritikavimas ir komentavimas nepageidaujamas. Taisyklė neperki-tyli. Už pažeidimą įspėjimas (išskirtiniai atvejai kaip yra apgaudinėjama). Taisyklė negalioja klausimams apie pasiūlymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As siam zmogui neparduosiu uz tuos 540. Jis man per skype jau rase 1059LT kaina :D ar ne beprotis ? atsilikes jis. Bet gerai pagalvojus nors ir 1000lt siulik, bet tu accounta duok :D tai jis sako man: duok accounta,info Bus pinigai, nu tikrai nejuokinga,net graudu. :|

Tu dalbajobe pats pasiulei tokia kaina tan ant kitu nestumk, ir akis pasitikrink :soka:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įsikišu galbūt ir pats gausiu įspėjimą bet Japonai pasiskaityk taisyklę

Forumo taisyklės

Šito forumo skilties taisyklės.

Pardavimo/pirkimo ar ieškojimo kritikavimas ir komentavimas nepageidaujamas. Taisyklė neperki-tyli. Už pažeidimą įspėjimas (išskirtiniai atvejai kaip yra apgaudinėjama). Taisyklė negalioja klausimams apie pasiūlymą.

Tu neperki tai tyli išvis ką norėjai pasakyt tuo , kad 500FLT pasiulytai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oba neperdaug duodi?

540LT čia normali kaina, nu žinoma aš rs nežaidžiu, bet už 120Lvl esu matęs, kad nori 300-400 LT

Ir dar pagalvok truputi kike laiko trunka kol toki padarai acc kiek perki tų visokių MEMBŲ... Ir parduodi už netikrus lLT (FLT) arba už 20 - 40 LT?

Ir dar mano manymu jeigu jis nenori tų 540LT (Aš jam būčiau senia atidavęs tą RS už tiek) O siųlo 1000LT tai labai labai nusišneka biški.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4770 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...