Peršokti į turinį

[Mapp] [Policijos Departamentas]


Meperis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3714 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Įdėja gera, bet nėra taip puikiai įgyvendinta :| Mačiau klaidą dėl įvažiavimo į aikštelę pakeliamų vartų. Suoleliai ten neaišku kam.. Ir prie įėjimo, nemačiau aikštelės mašinoms.

 

koke ta klaidą prie to ivaževimo ir kokios dar aikštelės prie įejimo į pastatą ką tu čia nusišneki :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau ką jūs čia matot tokio "osum" :D Tiesiog paprastas mapp darbas, išimtas senas objektas, idėtas naujas ir "užlopitos" skylės :D Gal jūs labai priprate prie senojo pastato, todėl tik taip atrodo, kad čia jau kažkas nerelaus... :) Pažystu ne viena žmogų, kuris padarytu tikrai geriau nei čia yra. Ir nesuprantu, kaip šis darbas gali būt taip vertinamas...  :lol: 

Redaguota , nario Mafijos_Tevas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau ką jūs čia matot tokio "osum" :D Tiesiog paprastas mapp darbas, išimtas senas objektas, idėtas naujas ir "užlopitos" skylės :D Gal jūs labai priprate prie senojo pastato, todėl tik taip atrodo, kad čia jau kažkas nerelaus... :) Pažystu ne viena žmogų, kuris padarytu tikrai geriau nei čia yra. Ir nesuprantu, kaip šis darbas gali būt taip vertinamas...  :lol: 

 

o koks tau reikalas kaip vertiną kaip nori taip gerai kad pažysti aš ir pažystu kas ir už tave geriau mapina nesigirk ir taip sakant nekomentuok šlamšto :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau ką jūs čia matot tokio "osum" :D Tiesiog paprastas mapp darbas, išimtas senas objektas, idėtas naujas ir "užlopitos" skylės :D Gal jūs labai priprate prie senojo pastato, todėl tik taip atrodo, kad čia jau kažkas nerelaus... :) Pažystu ne viena žmogų, kuris padarytu tikrai geriau nei čia yra. Ir nesuprantu, kaip šis darbas gali būt taip vertinamas...  :lol: 

Tie kas nėra matę geriau, tai jiems ir yra "osum"..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o koks tau reikalas kaip vertiną kaip nori taip gerai kad pažysti aš ir pažystu kas ir už tave geriau mapina nesigirk ir taip sakant nekomentuok šlamšto :)

Total isterik. Nemoki priimt kritikos, tai kam išvis keli tuos darbus į šį forumą? Aš galvojau, kad dauguma čia kelia savo darbus parodyt ir sužinot ką ne taip daro, bet yra ir tokių žmonių, kurie nori sulaukt vien tik dėmesio įkėlę savo darbą. Nebekomentuosiu savo šlamšto. You win loser (tik neapsišik dabar iš laimės)!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Total isterik. Nemoki priimt kritikos, tai kam išvis keli tuos darbus į šį forumą? Aš galvojau, kad dauguma čia kelia savo darbus parodyt ir sužinot ką ne taip daro, bet yra ir tokių žmonių, kurie nori sulaukt vien tik dėmesio įkėlę savo darbą. Nebekomentuosiu savo šlamšto. You win loser (tik neapsišik dabar iš laimės)!

 

nesuprantu iš kur tu su savo komentaruose radai kritika atėjai pasigyriai kad pažisti daug žmoniu ir sio. , kas nori ką kele ar dėl kritikos ar dėl demėsio gi ne tau ant kaktos kėlę koks tavo rūpestis dėl to nesuprantu užsimk savo reikalais ir ate :)

Redaguota , nario Meperis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o koks tau reikalas kaip vertiną kaip nori taip gerai kad pažysti aš ir pažystu kas ir už tave geriau mapina nesigirk ir taip sakant nekomentuok šlamšto :)

 

 

Yra už kiekvieną, mappinančių, o jis išsakė savo nuomonę. Nemoki priimti kiekvieno nuomonės - nekelk darbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Meperi zmones nori pasakyti kaip geriau kaip ka kokios klaidos t.t o tu tiktai stumi ant ju

 

Tiesa šneki, tuo pačių norėčiau pasakyti, jog kai pats čia atėjau į šį puslapį, maniau, jog mano darbai buvo labai gražūs, įkėliau nemažai darbų, juos išpeikė, privardino pilna klaidų, aš aišku buvau sunerimęs, bet kai pradėjau jų klausyti man pradėjo viskas puikiai klostytis mano mapp darbuose, todėl ir tau pasikėles žmogeli patarčiau čia nerėkauti, nes čia tavo žodis tai yra nulio vertas, geriau paklausyk tų, kurie yra labiau patyrę ir gali tau daugiau patarti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesa šneki, tuo pačių norėčiau pasakyti, jog kai pats čia atėjau į šį puslapį, maniau, jog mano darbai buvo labai gražūs, įkėliau nemažai darbų, juos išpeikė, privardino pilna klaidų, aš aišku buvau sunerimęs, bet kai pradėjau jų klausyti man pradėjo viskas puikiai klostytis mano mapp darbuose, todėl ir tau pasikėles žmogeli patarčiau čia nerėkauti, nes čia tavo žodis tai yra nulio vertas, geriau paklausyk tų, kurie yra labiau patyrę ir gali tau daugiau patarti.

va tokes nesamones rasai atseit man idomu ir tu man sakai cia kritika zmogau suprask kur kritika kur izeidimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Total isterik. Nemoki priimt kritikos, tai kam išvis keli tuos darbus į šį forumą? Aš galvojau, kad dauguma čia kelia savo darbus parodyt ir sužinot ką ne taip daro, bet yra ir tokių žmonių, kurie nori sulaukt vien tik dėmesio įkėlę savo darbą. Nebekomentuosiu savo šlamšto. You win loser (tik neapsišik dabar iš laimės)!

 

 

O kuom tu save laikai, jog galėtum aiškinti, kaip jam sudėlioti objektus? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3714 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...