Peršokti į turinį

Deividas_Dark

Narys
 • Pranešimų skaičius

  143
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

35 Bus matyti ko vertas

6 sekėjų

Apie Deividas_Dark

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)
 1. Deividas_Dark

  Numeskit GTA V cracked kad tocnai veiktu

  http://www.torrent.ai/lt/t514325-Zaidimai-PC-Grand-Theft-Auto-V-v1.0.350.1-Update-4-Repack-ot-JohnMc Galiu patikinti kad veiks šis, nors ir užtruksi daug ilgiau siunčiantis ir instaliuojant. Tačiau nereikės, pačiam siustis update/crack. Instaliuoji žaidima - ir žaidi. Nereik nieko kelti
 2. Deividas_Dark

  Muhobby.lt

  Sveiki reik pagablos del susigražinimo account'o, laiko praėjo jau gal metai daugiau Ar net 2.. Nežinau, bet ar galima butų dar susigražinti accounta? Emailą žinau viską ir turiu jį, bet User name bei pass nepamenu, eis susigražinti kažkaip?
 3. Deividas_Dark

  Bayside.lt | Judėk į priekį su mumis!

  Šaunus projektas, pats jame žaidžiu jau kelios dienos ir esu patenkintas tuo, kokybiškas žaidimas Siūlau užsukti ir pasilikti su mumis!
 4. Deividas_Dark

  Ieškau žmogaus sistemu testavimui

  Aš draugų ieškau
 5. Deividas_Dark

  Pagalbos del ps6

  Viskas susitvarkiau veike, tema rakinti
 6. Deividas_Dark

  Pagalbos del ps6

  Va kas yra, aš ji nucrainu, bet tas pats, nes kur atisiunčiau ps6, jeme buvo crakas.. Ir jis man nepadėda, dar bndau reinstall, ir tavo crak panaudosiu. gal veiks.
 7. Deividas_Dark

  Pagalbos del ps6

  Sveiki visi, taigi man baigėsi tas free trials ir dar niekaip negaliu naudotis PS6, gal butų norinčių padėti? Gal yra koks crack ar kas tokio, kad galėtau toliau naudotis.
 8. Deividas_Dark

  Lengvas +rep užeinam.

  Dėkui
 9. Deividas_Dark

  Lengvas +rep užeinam.

  Negavau Gi sakiau, kad seksiu ir nebandykit apgauti
 10. Deividas_Dark

  Lengvas +rep užeinam.

  Ačiu
 11. Deividas_Dark

  Lengvas +rep užeinam.

  Sveiki visi, iš temos pavdinimo supratote, kad čia lengvas +rep, jums tereik paspausti štai šita link, ir parašyti Done. Paspaudimus seku, ir nepavyks apgauti sėmes:) http://www.srg.lt/pakvietimai/index.php?pakviete=Green_Gameris Va linkas
 12. Deividas_Dark

  www.uzas.lt -Counter-Strike proektas!

  Aprašymo nėra, projete pats žaidžiua kol negavau banu, nuo OriDen, kad pasakiau kad jis nemoa rašti lietuviškai, dar karta sakau lenas iš mok rašyti, čia manes neužbaninsi.
 13. Deividas_Dark

  Parduodu www.SARG.lt vartotoją

  11 Litų, acc nieko nėra vertas na ir as , ad jis ten buves pavaduotojas, ar kas dar, Svarbiau jo bendras vaizdas ( xp,pinigai,verslas, mašinos, žodžiu turtas).
 14. Deividas_Dark

  Parduočiau steam Paskyrą.

  ACC tikrai vertingas, ir daug žaidimų, tiesa pasakius pirktau tavo acc, bet mano acc šiek tiek prastenis, bei žaidimų mažiau, bet kainos yra jū nemažos , Sėkmės parduodant, bėja nepavys tau čia jo parduot, nes tik vaikai siulys, o jei nori tokį acc parduot, reik su anglų kokiu jau susitarti.
 15. Deividas_Dark

  LT-LIFE.us.lt GM (SALG editas)

  Dėkui, priglausiu irgi

×