HugiS

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  506
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

HugiS paskutinį kartą laimėjo Liepos 1 2013

HugiS turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

336 Turintis ką pasakyti

Apie HugiS

 • Nario rangas
  Užkietėjęs dalyvis (-ė)

Paskutiniai lankytojai

742 profilio peržiūros
 1. HugiS

  HugiS darbų parduotuvė

  Dėkoju už nuomonę. AŽ atsakiau. Ačiū.
 2. Laba diena visiems. Kaip ir iš pavadinimo supratot parduodu savo kaikuriuos darbus, vieni jų nėra mano youtube kanale, kiti yra, vienu žodžiu susikaupė daugybė darbų, kurių aš manau nenaudosiu ir taip pat jie nėra naudojami kitų serverių ar asmenų. Darbus galiu parduoti ir su sąlyga, kad pardavęs jį ištrinsiu ir panašiai, darbai man tikrai nebus reikalingi ir tikrai neturiu tikslo jų toliau kažkur platinti ar naudoti, todėl susidomėję rašykit asmeninę žinutę, kiek galėdamas atrašysiu greičiau ir suteiksiu reikiamą informaciją. Visi mano darbai randasi mano youtube kanale, kurį parašysiu po šiuo tekstų, daugelis iš darbų yra parduodami, susidomėję numeskit link'ą į komentarus, o dar geriau į AŽ ir pasakysiu parduodamas jis ar ne... Kanalas: https://www.youtube.com/user/Jociukas1
 3. HugiS

  Po ilgos pauzės! SanFierro Stotis!

  Patiko idėja su garažu - vartus palikai, o patį objektą pats pasisatatei, o pati stotis gal ir nieko, ta eglutė tik kažkaip nelabai žiūrisi, nežinau net ką patarti, sekmės kituose darbuose.
 4. HugiS

  [Navarro] San fierro žvejyba

  Gal ir neblogai, bet trūksta dabaigimo, trūksta smulkesnių detalių taip pat ir pastatas nelabai patiko, reikėtų galbūt padailinti, bet šiaip bendras vaizdas kolkas neblogas, sekmės tobulėjant.
 5. HugiS

  **Bosas** San Fierro Spawn'as ir Vairavimo Mokykla.

  Spawn'as tai nelabai patiko, daug trūko ten, tiek smulkių detalių, tiek pačio užbaigimo, nesižiūri man, o vairaivimo mokykla tai visai neblogai, pastatui neblogas tekstūras parinkai, bet darbas taip pat nedabaigtas, reikėjo daugiau su smulkmenom padirbėti, bet bendras vaizdas neblogas, sekmės tobulėjant.
 6. HugiS

  Sa-mp.lt bankas

  Čia ne jis mappino, čia tiesiog ištrauktas iš to serverio ir šiuo metu jis jį platina, todėl vertinti darbo nereikėjo
 7. HugiS

  [FesT] Kaimeliu Istorinis Muziejus

  Nu vieta muziejui tai nepasakyčiau, kad labai tinkama, viduje tik mašina su keliais žemėlapiais, silpnokai, žinoma neseniai pradėjai, todėl suprantama, be to visai tvarkingą namelio formą išgavai, sekmės tolimesniuose darbuose.
 8. HugiS

  Privatus namas San-Fierro by HugiS

  Dėkui. Skype: jotautaz
 9. HugiS

  Privatus namas San-Fierro by HugiS

  Tai šitoj vietoj kitaip ir neišeis padaryti, nėra tokio objekto, kuris atrodytų kaip vanduo ir galima būtų plaukti, čia tik imitacija vandens...
 10. HugiS

  Privatus namas San-Fierro by HugiS

  Dėkui. Gal kai filmavau rakursą laiptų tokį paėmiau, bet realiai atrodo visai natūraliai ir gražiai + bandžiau kitokią tekstūra uždėti, bet su kita visai nesiderino namo spalva.Taip pat ačiū visiems kitiems už įvertinimus ir komentarus.
 11. HugiS

  Privatus namas San-Fierro by HugiS

  Dėkoju.
 12. HugiS

  Privatus namas San-Fierro by HugiS

  Ačiū už įvertinimus!
 13. Sveiki, šįkart norėčiau parodyti savo naują darbą, kurį pagaminau šią savaitę. Darbo įdėjau gana nemažai, teko pamąstyti, su objektais daugiau pažaisti, kadangi buvo noras padaryti kažkokią netradicinę namo formą ar kažką panašaus, vietą galbūt galėjau pasirinkti šiek tiek egzotiškesnę, bet susipratau tik tuomet kai puse darbo jau buvo atlikta, na nežinau, rašykit kas patiko, kas ne, sakykit klaidas, vertinkit, komentuokit taip pat patariu vaizdinę medžiagą žiūrėti 720HD vaizdu. Vaizdinė medžiaga:
 14. HugiS

  Langų tekstūros.

  Šį puslapį žinau taip pat, ten irgi nelabai radau tinkamų, bet šiaip ne taip susiradau kitur, ačiū, galit rakinti temą.
 15. HugiS

  Langų tekstūros.

  Tai šitus žinau, interjeram labiau naudojami, bet vistiek dėkoju.