Peršokti į turinį

Paul Walker is alive!


Monster_Full

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3801 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na manau visiskai nukrypot nuo temos, tai pradesiu nuo nautoraukos

Jeigu jis sakykim visas apdege, tai nuotraukoje, jo veidas butu visiskai kitoks

Na bet gal kieknos galim tiketi, kad jis gyvas, bet nemanau, o jeigu butu gyvas, liktu invalidas

Netikekit nuotraukom

Tikekit CNN video medziaga, fb, twitter, instagram, nes manau ten ir jo seima viska postina

Uzuojauta aktoriui, ir tegu ilsisi ramybeje jis sau, jeigu jis dar gyvas, tai tikekimes is jo invalido

R.I.P

jau geriau mirt anksciau ir nesikankint ,negu kankintis visa gyvenima..

Redaguota , nario Ernestas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galit nustoti jaudintis ir pysti protą, kad jis gyvas. Mašina sprogo, viskas įvyko taip:

Jie važiavo apie 140-175 KM/H, nesuvaldė mašinos (kaikur buvo parodyta, parašyta, kad ant žemės buvo aptikta vairavimo (vairo) skysčio) atsitrenkė į stulpą, o paskui rėžesi į medį. Mašina užsiliepsnojo, jie turėjo 60 sekundžių išsikapstyti iš mašinos, mašina sprogo (yra video, kur pateikiau). Tikrojo vaizdo įrašo matant ir mašiną, ir patį visą įvykį dar nėra, turbūt ir nebus. Kas keisčiausia, jog vairavo Paul Walker'io draugas (lenktynių asas) ir toks profesionalas nesuvaldė mašinos, o dar keisčiau, kad ant kelio buvo vairo (vairavimo) skysčio. Čia kažkas keisto...

Bet jie yra mirę ir tai yra keisčiausia. Paul buvo mano mėgstamiausias aktorius, nuo pat vaikystės žiūrėdavau Fast & Furious filmus, o dabar turėjo taip baigtis, tikrai liūdna ir nesinori tikėti. Kiekvieną dieną grįžęs iš mokyklos puolu prie kompiuterio naršyti (1-2H) dėl Paul Walker'io, gal kas bus naujo paskelbto ir panašiai...

Be Paul Walker F&F filmus bus tikrai keista žiūrėti, mano manymu neįdomu, nes tokio kaip jo, niekas pakeisti negali. Tikrai labai liūdna, toks gyvenimas...

Bet bent jau jis visada liks mūsų širdyse... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką jūs čia nusišnekat foto yra fake, ką tau po sprogimo veidas pasikeis ir plaukų spalva?+ kaip tau tokia žaista per tiek laiko taip užgytu ,aš koja buvau persipjoves 7 siūlės buvo ir tai 2 savaites su siulais buvo kol susitraukė normaliai, ir plius jie sudegė, jei būtu pabėgęs būtu matesi video nes yra video kai jie isitrenkė ir tik po 1min užsidegė mašina, ir beto patys pagalvokit logiškai taip pistumėt į medį ir stulpa tikrai samonę prarastumėt išsijūnktumėt tiesiog. O tu galvoji ,kad ipiso duris atsidarė ir bekt pradėjo čia visiškai logikos nėra . Tegul ilsisi ramybėje žmogus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką jūs čia nusišnekat foto yra fake, ką tau po sprogimo veidas pasikeis ir plaukų spalva?+ kaip tau tokia žaista per tiek laiko taip užgytu ,aš koja buvau persipjoves 7 siūlės buvo ir tai 2 savaites su siulais buvo kol susitraukė normaliai, ir plius jie sudegė, jei būtu pabėgęs būtu matesi video nes yra video kai jie isitrenkė ir tik po 1min užsidegė mašina, ir beto patys pagalvokit logiškai taip pistumėt į medį ir stulpa tikrai samonę prarastumėt išsijūnktumėt tiesiog. O tu galvoji ,kad ipiso duris atsidarė ir bekt pradėjo čia visiškai logikos nėra . Tegul ilsisi ramybėje žmogus.

Keiščiausia kad kiti filmavo ir nieko nedarė.. Nors per tą 1min galėjo juos ištraukt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mind *Myliu SuperGames.lt* koks tu vaikas :D Man juokas ima kai tu į kiekviena postą atsakai "tau jo negaila buvo" "jis gyvas" ir pnš :D Tu ką jo kekšė buvai, kad gini už kiekvieną postą? Mirė tas Paul, kad ir kaip man gaila bei liūdna. Žinau vaikas esi sunku susitaikyti su tokia netektim tau dar, bet mažiau čia verk, fotkės akivaizdžiai padirbtos, o padirbti gali bet kuri studija :) Sumastė kažkas populiarumo gaut šia tragedija ir tiek... Būtų gyvas būtų pranešta, bet net angluose nematau oficialių naujienų, kad jis gyvas, kapuose taip pat scena ane? Susirinko puse JAV žmonių ane, kad visiems sumokėjo? Logikos nėra pas jus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Keiščiausia kad kiti filmavo ir nieko nedarė.. Nors per tą 1min galėjo juos ištraukt..

#

jo tas ir yra... galejo zmones..visi iskart tik filmuot,fotografuot kai isireze... aisku rizika ir tam zmogui kuris gelbetu.. bet manau jei kas butu ten buwes ir butu zinojes kad ten Walkeris yra tikrai manau butu gelbejas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi skelbia, kad jis negyvas. Facebook'as, Instagrame net Vinas Dieselis paskelbė, kad jo gaila ir t.t., tai kam skelbt, kad jis miręs, jei pagal jus jis guli ligoninėj? Mašina visiškai sumaitota, + sudegus. Išsityčiojimas iš lavono kažkoks. Mirė tai mirė, palikit ramybėj. Ir nuotraukoj čia tikrai ne jis, nes po tokios avarijos ant veido jokių įbrėžimų, tik sulūžus nosis ir kelios mėlynės? :D Neblogai išsilaikė sakyčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi skelbia, kad jis negyvas. Facebook'as, Instagrame net Vinas Dieselis paskelbė, kad jo gaila ir t.t., tai kam skelbt, kad jis miręs, jei pagal jus jis guli ligoninėj? Mašina visiškai sumaitota, + sudegus. Išsityčiojimas iš lavono kažkoks. Mirė tai mirė, palikit ramybėj. Ir nuotraukoj čia tikrai ne jis, nes po tokios avarijos ant veido jokių įbrėžimų, tik sulūžus nosis ir kelios mėlynės? :D Neblogai išsilaikė sakyčiau.

Parasysiu taip ka buvau parases ir ViTeO temoje.Jus teisus as nusisnekejau kad jis gyvas :( Manau Paul'as to noretu kad jo tevai isgyventu ir priziuretu jo dukra kaip savo sunu.Gyvenk rojuje ir ilsekis Paul'ai Walker'i.R.I.P Paul Walker :cry:

Skaityk tu komentarus :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ech trinkit jus sita tema arba uzrakinkit ir leiskim jam ilsetis rojuje Paul'ui Walker'iui :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Iš įdėjos dabar mes turėtume ant tavęs pastumt, nes pats čia visiems pisai protą ir įžeidinėjai. Nebūtina čia flame'int po visą forumą. Jeigu nesugebi susitaikyt su mirtim, tai čia jau tavo bėdos.

Ir kas juokingiausia, kad ~90% jūsų kai jis buvo gyvas - jums buvo *Myliu SuperGames.lt*. Čia grynai taspats kaip su Whitney Houston, Michael Jackson ir t.t.

Aš moku skirti pagarba nuo hipsteriavimo (before it was cool), bet ar jūs?


Redaguota , nario Spookas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš įdėjos dabar mes turėtume ant tavęs pastumt, nes pats čia visiems pisai protą ir įžeidinėjai. Nebūtina čia flame'int po visą forumą. Jeigu nesugebi susitaikyt su mirtim, tai čia jau tavo bėdos.

Ir kas juokingiausia, kad ~90% jūsų kai jis buvo gyvas - jums buvo *Myliu SuperGames.lt*. Čia grynai taspats kaip su Whitney Houston, Michael Jackson ir t.t.

Aš moku skirti pagarba nuo hipsteriavimo (before it was cool), bet ar jūs?

Whitney Houston - Nepazystu tokios Michaeal Jackon - As jo nekenciu visai...Na taip izeidinejau ir pisau prota bet dabar noriu del to atsiprasyti ir nekomentuokit jus sitos temos duokit palseti Paul'ui Walker'iui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3801 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...