Peršokti į turinį

Paul Walker is alive!


Monster_Full

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3808 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš manau, kad šis gerbiamas aktorius žuvo vien dėl to, kad mašina užsiliepsnojo o joje buvo 2 sudegę žmonės, tai nelabai logiška, kad kažkas galėjo be Paul'o Walkerio mašinoje būt.

Liūdna, žiauriai liūdna, fainas aktorius buvo, netikėta mirtis ..

Jis dar gyvas tik kaip sakiau neaisku ar jis ilgam isgyvens ir masinoi kartu buvo su juo Roger Rodas kuris neisgyveno sios tragedijos kaip Paulas :(
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jūs per daug nesidžiaukite, nes tas Jūsų džiaugsmas, kartais gyvenime gali nuvilti. Tas žmogus gal ir yra panašūs į Paul Walker, bet tai nereiškia, kad tai yra Jis. Tai nėra visiškai užtikrinta (100%). Dar įdėmiai įsižiūrėkite į plaukus bei barzdą.Palyginkite, kaikur panašu, kaikur - NE. Taigi dar nesidžiaukite.

O pas tave logikos visai nera ane? Nesuprantu tu galvoji jeigu isgyventum po sprogimo kaskas nebutu pasikeitia isvaizda veidas ir kt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš manau, kad šis gerbiamas aktorius žuvo vien dėl to, kad mašina užsiliepsnojo o joje buvo 2 sudegę žmonės, tai nelabai logiška, kad kažkas galėjo be Paul'o Walkerio mašinoje būt.

Liūdna, žiauriai liūdna, fainas aktorius buvo, netikėta mirtis ..

Žinai mažas būvau sakydavo, žmonęs turi vieną gyvibe [Kates devynias aišku gal ten sugalvota] Bet jis atsigavo, ir labai džiugu o nuotrauką gi nepaimsi ir nepadarysi..
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jūs per daug nesidžiaukite, nes tas Jūsų džiaugsmas, kartais gyvenime gali nuvilti. Tas žmogus gal ir yra panašūs į Paul Walker, bet tai nereiškia, kad tai yra Jis. Tai nėra visiškai užtikrinta (100%). Dar įdėmiai įsižiūrėkite į plaukus bei barzdą.Palyginkite, kaikur panašu, kaikur - NE. Taigi dar nesidžiaukite.

Prote kur tavo protas? žmogus sprogo mašinoi, ir jo veidas bei plauku spalvą galėjo pasikeisti, nežinau kaip ten yra, bet pavž aktorė viena mirė iš Blondines i juoduke pavirto..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinai mažas būvau sakydavo, žmonęs turi vieną gyvibe [Kates devynias aišku gal ten sugalvota] Bet jis atsigavo, ir labai džiugu o nuotrauką gi nepaimsi ir nepadarysi..

Tu galvoji aš bloguos nuomonės apie šį aktorių? Man kaip tik būtų šokas (teigiamas) jeigu jis gyvas, nes man tai dabar žiauriai liūdna dėl to, kas buvo.

Betkokiu atveju, man vienas dalykas keistas (žiūrint į jūsų nuomones) tai kad mašinoje buvo 2 sudegę žmonės, o toje mašinoje aplamai tik 2 telpa, tai kas 2 žmogus galėjo sudegt mašinoj?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prote kur tavo protas? žmogus sprogo mašinoi, ir jo veidas bei plauku spalvą galėjo pasikeisti, nežinau kaip ten yra, bet pavž aktorė viena mirė iš Blondines i juoduke pavirto..

Tai, kaip tik aš logiškai ir galvoju ir sakau, kad dar nereikia džiaugtis, nes dar nėra įrodyta, kad tai Paul'as...

Tu skaitykis daugiau *Myliu SuperGames.lt*, būvau gi anglu puslapi jo veidas, iš kur jo nuotrauką traukė *Myliu SuperGames.lt*? paimė pagooglino ane *Myliu SuperGames.lt*?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu galvoji aš bloguos nuomonės apie šį aktorių? Man kaip tik būtų šokas (teigiamas) jeigu jis gyvas, nes man tai dabar žiauriai liūdna dėl to, kas buvo.

Betkokiu atveju, man vienas dalykas keistas (žiūrint į jūsų nuomones) tai kad mašinoje buvo 2 sudegę žmonės, o toje mašinoje aplamai tik 2 telpa, tai kas 2 žmogus galėjo sudegt mašinoj?

Vat kad sudegė aš prieš, abiejoju labai..
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu galvoji aš bloguos nuomonės apie šį aktorių? Man kaip tik būtų šokas (teigiamas) jeigu jis gyvas, nes man tai dabar žiauriai liūdna dėl to, kas buvo.

Betkokiu atveju, man vienas dalykas keistas (žiūrint į jūsų nuomones) tai kad mašinoje buvo 2 sudegę žmonės, o toje mašinoje aplamai tik 2 telpa, tai kas 2 žmogus galėjo sudegt mašinoj?

2 zmogus buvo Paulo Walkerio draugas su kuriuo jie dalyvavo rengini jo draugo vardas bei pavarde Roger Rodas

Žinai mažas būvau sakydavo, žmonęs turi vieną gyvibe [Kates devynias aišku gal ten sugalvota] Bet jis atsigavo, ir labai džiugu o nuotrauką gi nepaimsi ir nepadarysi..

Pritariu

Prote kur tavo protas? žmogus sprogo mašinoi, ir jo veidas bei plauku spalvą galėjo pasikeisti, nežinau kaip ten yra, bet pavž aktorė viena mirė iš Blondines i juoduke pavirto..

Pritariu.

Tai, kaip tik aš logiškai ir galvoju ir sakau, kad dar nereikia džiaugtis, nes dar nėra įrodyta, kad tai Paul'as...

Na kad tai Paul'as tai nera pasakyta ar tiesa bet pagal mane tai Paul'as nes po tragedijos kai pamaciau jo veida tikrai matesi kad ten jis ir ligonineja matesi kad ten tas pats veidas tiesiog kai jis atsigavo kaskas dar galejo pasikeisti nes kai zmogus mirsta jo kuno spalva isbalsta ir dar kiti dalykai vyksta o dar kiti kai net zmogus sprogsta auto avarijoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu skaitykis daugiau *Myliu SuperGames.lt*, būvau gi anglu puslapi jo veidas, iš kur jo nuotrauką traukė *Myliu SuperGames.lt*? paimė pagooglino ane *Myliu SuperGames.lt*?

Pritariu tau

Nu nežinau, bet tu man paaiškink kaip galėjo 2 žmonės mašinoj būt tada?

Taigi kaip galejo but? durnas klausimas visiskai supranti kad prie vairo sedejo tai ne Paul'as o jo draugas Roger kuris neisgyveno sios avarijos..
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

+ logiką jie atsirenke i medi užkarto i stulpą gal jie būvo šale mašinos išsoke ir sprogo mašiną? nes veidai tai subjauroti, o gi jau matai kad i stulpą lieki gal jie greit išsoko visko gali būt.

Na taip tu tikrai teisus nes atsitrenkus i medi greitis masinos juk gerokai sulietejo ir gal jau ne ant tiek susilankste automobilis ir jie spejo isokti bet jie nespejo pabegti ir masina sprogo ir jie buvo netoli jos tai vat pavyzdziui Paul'ui jeigu jis sugebejo isokti is automobilio tai kas sugebejo tai subjauroti jo veida?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na taip tu tikrai teisus nes atsitrenkus i medi greitis masinos juk gerokai sulietejo ir gal jau ne ant tiek susilankste automobilis ir jie spejo isokti bet jie nespejo pabegti ir masina sprogo ir jie buvo netoli jos tai vat pavyzdziui Paul'ui jeigu jis sugebejo isokti is automobilio tai kas sugebejo tai subjauroti jo veida?

Mašina sprogo išsilakstė detalės, ir koks vairas tesiai ant veido , žodžiu nenuoriu net apie tai pagalvot ://
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai 2 žmonės sudege mašinoj, vienas iš jų tas vairuotojas Roger, o kas kitas žmogus?

Tu visai logikos neturi tie zmones buvo Roger ir Paul...

Mašina sprogo išsilakstė detalės, ir koks vairas tesiai ant veido , žodžiu nenuoriu net apie tai pagalvot ://

Nors nemanau kad koks vairas manau kokia kita dalis nemanau kad butu nuo vairo taip susibjaurojas taip veidas gal koks gelezio gabalas ar dar kas nors.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na taip tu tikrai teisus nes atsitrenkus i medi greitis masinos juk gerokai sulietejo ir gal jau ne ant tiek susilankste automobilis ir jie spejo isokti bet jie nespejo pabegti ir masina sprogo ir jie buvo netoli jos tai vat pavyzdziui Paul'ui jeigu jis sugebejo isokti is automobilio tai kas sugebejo tai subjauroti jo veida?

butu idomu pamatyt visa jo kuna o ne tik veida.. bet manau jei pamatyciau nakty nemiegociau... gali but kad ir taip kad ir spejo kazkiek pabegt gi sprogimas gal buwo atsisukes skrido kokia dalis is masinos jam i veida kai sprogo ar dar kazkas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3808 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...