Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Fort-Carson.lt VISI Failai ! (GM,VVP,HTML).


bo4man

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3796 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai *Myliu SuperGames.lt* sakai nebūčiau ėjes? *Myliu SuperGames.lt* buvai, tai ir reikėjo išsipissinėt. Ir nekišk to savo L-V nes visi žino jog F-C.lt jam nei kiek neprilygsta, o mes į juos ir nesilygiuojam.

Kiek norėsiu tiek kišiu, kadangi unikalumas yra vertas dėmesio, o jūsų tas fc šūdo vertas kaip kad daugelis ir sako...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galima lietuviška kalba ? Nekurkim lenkų parodyjų. ''Stumia laiko'' Puiki frazė. - Žmogau tu čia taip rašai komentaruose, lyg jauties vėrchas, nuėmias iš kaško gerą projektą ? Davai porą aukštų žemyn nusileisk :)

Tu šitą projektą laikai geru? :DDDDDDD Aš jį LAIKIAU nieko vertą... ;D Kodėl? todėl, nes savininkai vaikiški vaikai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu šitą projektą laikai geru? :DDDDDDD Aš jį LAIKIAU nieko vertą... ;D Kodėl? todėl, nes savininkai vaikiški vaikai

PRIKIN, jaigu nežinojai, tai kiekvienas žmogus, asmuo turi savo nuomonę, ir tavo nuomonė mažiausiai rupi. *Myliu SuperGames.lt* man ką tu čia laikai ar jau paleidai. Savininkai nėra vaikai. Jaigu tau 14 metis žmogus vaikas, tai ligoninės atviros. Pagal tave 16 metų jaunuolis bus vaiku. O kiek tau pačiam metų narį ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

PRIKIN, jaigu nežinojai, tai kiekvienas žmogus, asmuo turi savo nuomonę, ir tavo nuomonė mažiausiai rupi. *Myliu SuperGames.lt* man ką tu čia laikai ar jau paleidai. Savininkai nėra vaikai. Jaigu tau 14 metis žmogus vaikas, tai ligoninės atviros. Pagal tave 16 metų jaunuolis bus vaiku. O kiek tau pačiam metų narį ?

Man pačiam 16 metų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu, jus savo tuo " nulaužimu " padarėt taip kad dar daugiau atsiras šūdserviu kuriuos dabar galėsit ir laužyt, o gal žmogus dirbo stengės? Taigi ir iš platinto GM galima padaryti taip kad jus irgi sakysit kad unikali modifikacija... Ir dar čia kaip vaikai krč rašo " game over " dar tokių noliferiu nesu mates...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu, jus savo tuo " nulaužimu " padarėt taip kad dar daugiau atsiras šūdserviu kuriuos dabar galėsit ir laužyt, o gal žmogus dirbo stengės? Taigi ir iš platinto GM galima padaryti taip kad jus irgi sakysit kad unikali modifikacija... Ir dar čia kaip vaikai krč rašo " game over " dar tokių noliferiu nesu mates...

Mes ateje į šį serveri jau pamatėm, kad šis projektas nieko gero vien iš modifikacijos atidaryto lapo matosi, kad jis yra paimtas gamemodas. ^^, o del game over čia mes tarp saves tai tu slysk snarglį iš tos temos. ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tipo paplatinot failus, džiaugiatės ir giriatės... Nestoviu nei už Simką, nei už tuos platintojus, bet man juokingi tokie post'ai:

Vyras, davaj parodyk ką tu sugebi žiurėsim kas čia kas juokingas, tuoj pizdinsi į baze kabariku rinkt čiūvakas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mes ateje į šį serveri jau pamatėm, kad šis projektas nieko gero vien iš modifikacijos atidaryto lapo matosi, kad jis yra paimtas gamemodas. ^^, o del game over čia mes tarp saves tai tu slysk snarglį iš tos temos. ^^

Gerai, nusileisk ant žemės nevykeli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3796 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...