Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Fort-Carson.lt VISI Failai ! (GM,VVP,HTML).


bo4man

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3765 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai va, Simka. Žiūrau esi nelabai išauklėtas vaikas ir kažką labai mandro bandai visuomet primest nors esi visiškas vaikas, todėl gailėkis ką esi padares šio portalo žmonėms, padalinsiu visus tavo failus, + tavo projektas jau nėra toks ir unikalus, modifikacija platinta ir editinta,toks gyvenimas. :)

1. Surišta su MySQL, viduje yra SQL failiukas.

2. HTML - Pagrindinis dizainas.

3. Fort-Carson.lt VVP + SQL failiukas viduje.

+

Redaguota , nario bo4man
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naudokite žmones į sveikatą jei turit garbės iš lochų kurie savo nieko nesukuria ir pavydi kitiems. Prašom nieko negailiu imkit, bet bus ant jūsų sąžinės, kad tai mano darbai į kuriuos yra įdėta daug darbelio. O su šunsnukiais bus atsiskaityta.

+ Nebūsim kaip kiti projektai, mes veiksime, ir dar kartą VEIKSIME!

Ei, tu vejavaiki tu man irodyk ka tu ten padarei, gryna 0. O va ka ir tu mums atsiskaitysi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Are you fckin' kidding me? :lol: Čia tik buvo pradžia, kuri man patiko. Dabar apsižvalgykime ką turim:

Monitorius - jaučiu jį visi turi(-_- nes jis ir taip platintas), taigi dėl jo mums ne gaila. http://www.gta-online.lt/v3/threads/sa-mp-serverio-monitorius.19042/

Modifikacija - slife? slife. Viskas šituo klausimu aišku, bet čia tik ~70proc. versijos, nes dalis modifikacijos primaišyta klaidų ir taip toliau. GM? Ne gaila.

HTML web- veidukas%20(36).gif sukūriau šitą dizainą per pora val. ir man jis vistiek neatrodė įspūdingas. Taip, naujokam pravers.

VVP - didesnio š.. kaip jis nesu matęs, tad jame taipogi nieko įspūdingo nėra(vistiek esam pradėję kurti naują).

Tad jūs galvojat, kad mus uždarėte? Sorry, turiu nuvilti jog jūs dar labiau mus motyvavot sukurti dar geriau, sėkmės toliau gaišt laiką. :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu geriau jau patylėk visi įrodymai, kiekvienas tavo grasinimas, kiekvienas tavo linkas yra jau užrašomas ant lapo kuris bus kai kur nusiūstas. Nemeluoju IP jau tavo suradome belieka įrodymus surašyti ir viskas.

Tai šita mano komentara irgi užsirašyk ant lapo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3765 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...