Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Fort-Carson.lt VISI Failai ! (GM,VVP,HTML).


bo4man

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3795 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tu geriau jau patylėk visi įrodymai, kiekvienas tavo grasinimas, kiekvienas tavo linkas yra jau užrašomas ant lapo kuris bus kai kur nusiūstas. Nemeluoju IP jau tavo suradome belieka įrodymus surašyti ir viskas.

Saugokites, nes armija jau atvažiuoja!

:funny:

Redaguota , nario Quel - R `
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Saugokites, nes armija jau atvažiuoja!

Jo, čia su tokiais vyrukais reik atsargiau, nes stobal dar armiją atvažiuos, Simka, vapšie kai paskaičiau aš tavo komentarą vos nuo kėdės nenupuoliau, 14 meti tu, nainai... :(

Redaguota , nario bo4man
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo, čia su tokiais vyrukais reik atsargiau, nes stobal dar armiją atvažiuos, Simka, vapšie kai paskaičiau aš tavo komentarą vos nuo kėdės nenupuoliau, 14 meti tu, nainai... :(

Mane iki ašarų pravergdino tas jo komentaras. Viručiai, nesiparinkit jus, jie užrašo viską, nes kalėdų senelui siust, kad jus dovanų negautumėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tave mokykloj visi spardo, dūxu vadina. O virtualioje erdvėje nori savo pykti išliet ir platini darbus. Gaila man tavęs.

Kas be ko, matai, kai buvau tavo metų, 14-13 metų irgi daug fantazuodavau, na praeis, iki pimpokšni, nebeturiu ką daugiau berašyt, nes prisijuokėm iki sočiai :DD You made my day ! ;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar be bairių. - Simka ir Westai, kam jus čia grąsinat tais savo užrašinėjimais, Ip'ų gavimais ir taip toliau ? Gi čia viskas buvo menkas darbas, kaip rašėt, VVP nauja darot, serveris gi tik 70 procentų padarytas, na kur čia paplatintas, ten dar kaškas irgi visai mažai dirbai, tai kam čia kašką daryti, gi tau negaila. Nesuprantu jūsų ..

O John ir Bo4man - Pasielgėt irgi ne per geriausiai, gal mes tų jūsų darbų nematėm, kad dar kas, bet nemanau, kad malonu būtu, kai stengies, o vėliau savo darba, dėl kurio prakaitavai, matai kaškur viešoje svetainėja platinamą. Be skirtumo ar jį editino, ar dar kas. Juk vistiek ten žaidė, jaigu žaidė, reiškias ten buvo dėl ko pasilikti. Ir nemanau, kad šudserveris, buvo būtent šis projektas .. - Pastebėjau pagal tokius erelius kaip jus, jum šudesveriai pasidaro visi projektai.., o kodėl ? Nes neturite veiklos tikriausiai. ~ MANO nuomonė tokia, prašau jos gerbti.

Redaguota , nario Quel - R `
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tave mokykloj visi spardo, dūxu vadina. O virtualioje erdvėje nori savo pykti išliet ir platini darbus. Gaila man tavęs.

Kas yra čiuve, ko tokie nervai biški nelaužkim čia vėrcha, kodėl pradedi apie mokykla? Gal nieko nebeturi ką pasakyt, man po tavo tų žodžių atrodo, kad tave čia daugiau spardo,bei tie keiksmažodžiai nieko gero iš taves neparodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar be bairių. - Simka ir Westai, kam jus čia grąsinat tais savo užrašinėjimais, Ip'ų gavimais ir taip toliau ? Gi čia viskas buvo menkas darbas, kaip rašėt, VVP nauja darot, serveris gi tik 70 procentų padarytas, na kur čia paplatintas, ten dar kaškas irgi visai mažai dirbai, tai kam čia kašką daryti, gi tau negaila. Nesuprantu jūsų ..

O Joch ir Bo4man - Pasielgėt irgi ne per geriausiai, gal mes tų jūsų darbų nematėm, kad dar kas, bet nemanau, kad malonu būtu, kai stengies, o vėliau savo darba, dėl kurio prakaitavai, matai kaškur viešoje svetainėja platinamą. Be skirtumo ar jį editino, ar dar kas. Juk vistiek ten žaidė, jaigu žaidė, reiškias ten buvo dėl ko pasilikti. Ir nemanau, kad šudserveris, buvo būtent šis projektas .. - Pastebėjau pagal tokius erelius kaip jus, jum šudesveriai pasidaro visi projektai.., o kodėl ? Nes neturite veiklos tikriausiai. ~ MANO nuomonė tokia, prašau jos gerbti.

Tie vaikai, atiims ir be to bo4man tu dūxas. Aš tau atvičiaju bus ne kas, *Myliu SuperGames.lt* tiek dirbau, nu *Myliu SuperGames.lt* pydarai, *Myliu SuperGames.lt*. Sakydavau mamai, kad sergu ir į šūlę neeidavau, kad sukurti modifiakaciją, pydarai ir tuom pasakyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu vapšie patylėk, tavo modus paplatino tai kaip pelė po šluota pašikai.

KOKIUS MANO MODUS? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

savo modus platinau tik aš :DDDD ein n* koks žiaurus pzdc :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

PAPILDAU [Paskaitau MORALĄ] - Čia ateičiai žinokit, kad sakydami ''Vaikai vaikai'' Nieko nereiškia, jus patis tokie būdavot ir visi klaidų darėt tokio amžiaus. 14 meyų vaikas ? Čia jau pagal verchus tokias nesamonęs girdžiu. Ir be to - Žaidimai ir yra sukurti vaikams, o ne kokiems 16 - 17 - 18 mečiams. Gal ir sakysit, kad ant žaidimų dėžučių rašys +18 :D , Bet taip daroma, kad nepažeisti taisyklių. Ir nemanau, kad verta sedėti tokiame amžiuje prie PC, man pačiam tik 14 ir jaigu sakot, kad aš vaikas, eikim, pakalbėkim rimčiau. Daugiau neturiu ką pasakyti ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kur į tavo kompą įlindo vaikas nepameni? Apsišikai kaip vaikas, nors ten toje modifikacijoje nieko gero nebuvo.

zinoma nebuvo :Ddd mano pradžiamokslio gm :DDDDDDD mano kaimynas atėjo ir pasiemė ir koks čia *Myliu SuperGames.lt* praradimas? :DD *Myliu SuperGames.lt* koks buvai žiaurus toks liksi, žiūriu aš ta tavo moda ir šūda matau. Kaip nemokėjai skriptint taip ir nemoki

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3795 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...