Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

WOLFRAM - Žiurkesnukis moderatorius


Bonqe

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3887 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jūs tik pažiūrėkit ką šitas adaptas išdarinėja :D

Atrado kur savo jobanus linkus dėt ir taip rinkt failai.lt taškus.

http://www.supergame...ia-sobeito-03x/ šioje temoje forumo narys Stund_Man paprašė nuorodos iš kur atsisiųst s0beit skirtą 3.0x versijai. GeforceLTU įdėjo vieną atsisiuntimo adresą, kadangi tai buvo šalutinis šalinis aš įdėjau kitą atsisiuntimo adresą, tiesiai iš oficialaus puslapio. O WOLFRAM paėmė ir redagavo mūsų abiejų pranešimus ten įkišdamas savo nuorodas į failai.lt tinklapį.

Nelabai supratau iš jūs tokį dalbajobą ištraukės? Von jį n...x?

Papildyta

Kad jis nesugalvotų naikint įkalčių padariau ir nuotrauką

http://i5.minus.com/iICfm9xOUleGB.png

Redaguota , nario Bonqe
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jūs tik pažiūrėkit ką šitas adaptas išdarinėja :D

Atrado kur savo jobanus linkus dėt ir taip rinkt failai.lt taškus.

http://www.supergame...ia-sobeito-03x/ šioje temoje forumo narys Stund_Man paprašė nuorodos iš kur atsisiųst s0beit skirtą 3.0x versijai. GeforceLTU įdėjo vieną atsisiuntimo adresą, kadangi tai buvo šalutinis šalinis aš įdėjau kitą atsisiuntimo adresą, tiesiai iš oficialaus puslapio. O WOLFRAM paėmė ir redagavo mūsų abiejų pranešimus ten įkišdamas savo nuorodas į failai.lt tinklapį.

Nelabai supratau iš jūs tokį dalbajobą ištraukės? Von jį n...x?

Papildyta

Kad jis nesugalvotų naikint įkalčių padariau ir nuotrauką

http://i5.minus.com/iICfm9xOUleGB.png

O tai spėk, dėl ko aš išėjau iš moderatoriaus posto? :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl to, kad nesamones darai ir tavęs niekas negerbė, tu tiesiog pasidavei ir išėjai, ar ne tiesa?

Ne, neatspėjai. Dėl tavęs tikriausiai grįšiu pupa ;)

Žinai kaip sakoma, aš į gumą nevinioju. Duriu tiesiai į širdį. Todėl gal nebuvai labai mėgiamas kaikurių, o kiti kaip tik girdavo mano darbą. Visiem patinka kai caskinasi su jais, daro ką nori, rašo ką nori. O kai aš pradėjau tiesiai visiems tas nelabai patiko, ne taip įpratę buvo. Buvo įpratę prie netvarkos ir koliojimosi vienas ant kito.

Redaguota , nario unixone aka VilmuX
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne, neatspėjai. Dėl tavęs tikriausiai grįšiu pupa ;)

Žinai kaip sakoma, aš į gumą nevinioju. Duriu tiesiai į širdį. Todėl gal nebuvai labai mėgiamas kaikurių, o kiti kaip tik girdavo mano darbą. Visiem patinka kai caskinasi su jais, daro ką nori, rašo ką nori. O kai aš pradėjau tiesiai visiems tas nelabai patiko, ne taip įpratę buvo. Buvo įpratę prie netvarkos ir koliojimosi vienas ant kito.

Sau įspėjimą duok, nes nukrypai nuo temos esmės. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gražu žiūrėt kaip svaidomės adaptais. O ką gi man slėpti, redagavau? Taip.

Kur mūsų aktyvieji administratoriai, prižiūrintys moderatorių darbą? Turėjau būti išmestas iš moderatorių jau seniai, kur pažadai ir priežiura?

Tai kokio byb-io išvis ten lindai į tuos moderatorius kiaurasamti tu? :D

  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gražu žiūrėt kaip svaidomės adaptais. O ką gi man slėpti, redagavau? Taip.

Kur mūsų aktyvieji administratoriai, prižiūrintys moderatorių darbą? Turėjau būti išmestas iš moderatorių jau seniai, kur pažadai ir priežiura?

Tai na*ui vapšė pildei anketas į moderatorius, jeigu nori būt išmetamas specialiai, debile tu ?

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai na*ui vapšė pildei anketas į moderatorius, jeigu nori būt išmetamas specialiai, debile tu ?

Tai jis nuo seno moderatorius yra kiek mačiau dabar kiek ir seniau tai jis beveik jokio laiko neskirdavo SuperGames.lt mano nuomonė ne kaip moderatoriaus o kaip paprasto nario galima taip sakyti šiuo metu, tai reikėtu mesti šiuo metu šiuos moderatorius Wolfram ir Mr.Thinker kadangi jie tik sėdi su moderatoriaus statusu ir jokio darbo neatlieka.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3887 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...