Peršokti į turinį

Bonqe

WOLFRAM - Žiurkesnukis moderatorius

Recommended Posts

Jūs tik pažiūrėkit ką šitas adaptas išdarinėja :D

Atrado kur savo jobanus linkus dėt ir taip rinkt failai.lt taškus.

http://www.supergame...ia-sobeito-03x/ šioje temoje forumo narys Stund_Man paprašė nuorodos iš kur atsisiųst s0beit skirtą 3.0x versijai. GeforceLTU įdėjo vieną atsisiuntimo adresą, kadangi tai buvo šalutinis šalinis aš įdėjau kitą atsisiuntimo adresą, tiesiai iš oficialaus puslapio. O WOLFRAM paėmė ir redagavo mūsų abiejų pranešimus ten įkišdamas savo nuorodas į failai.lt tinklapį.

Nelabai supratau iš jūs tokį dalbajobą ištraukės? Von jį n...x?

Papildyta

Kad jis nesugalvotų naikint įkalčių padariau ir nuotrauką

http://i5.minus.com/iICfm9xOUleGB.png

Redaguota , nario Bonqe
  • Teigiamai 3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Jūs tik pažiūrėkit ką šitas adaptas išdarinėja :D

Atrado kur savo jobanus linkus dėt ir taip rinkt failai.lt taškus.

http://www.supergame...ia-sobeito-03x/ šioje temoje forumo narys Stund_Man paprašė nuorodos iš kur atsisiųst s0beit skirtą 3.0x versijai. GeforceLTU įdėjo vieną atsisiuntimo adresą, kadangi tai buvo šalutinis šalinis aš įdėjau kitą atsisiuntimo adresą, tiesiai iš oficialaus puslapio. O WOLFRAM paėmė ir redagavo mūsų abiejų pranešimus ten įkišdamas savo nuorodas į failai.lt tinklapį.

Nelabai supratau iš jūs tokį dalbajobą ištraukės? Von jį n...x?

Papildyta

Kad jis nesugalvotų naikint įkalčių padariau ir nuotrauką

http://i5.minus.com/iICfm9xOUleGB.png

O tai spėk, dėl ko aš išėjau iš moderatoriaus posto? :)

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Dėl to, kad nesamones darai ir tavęs niekas negerbė, tu tiesiog pasidavei ir išėjai, ar ne tiesa?

Ne, neatspėjai. Dėl tavęs tikriausiai grįšiu pupa ;)

Žinai kaip sakoma, aš į gumą nevinioju. Duriu tiesiai į širdį. Todėl gal nebuvai labai mėgiamas kaikurių, o kiti kaip tik girdavo mano darbą. Visiem patinka kai caskinasi su jais, daro ką nori, rašo ką nori. O kai aš pradėjau tiesiai visiems tas nelabai patiko, ne taip įpratę buvo. Buvo įpratę prie netvarkos ir koliojimosi vienas ant kito.

Redaguota , nario unixone aka VilmuX
  • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Ne, neatspėjai. Dėl tavęs tikriausiai grįšiu pupa ;)

Žinai kaip sakoma, aš į gumą nevinioju. Duriu tiesiai į širdį. Todėl gal nebuvai labai mėgiamas kaikurių, o kiti kaip tik girdavo mano darbą. Visiem patinka kai caskinasi su jais, daro ką nori, rašo ką nori. O kai aš pradėjau tiesiai visiems tas nelabai patiko, ne taip įpratę buvo. Buvo įpratę prie netvarkos ir koliojimosi vienas ant kito.

Sau įspėjimą duok, nes nukrypai nuo temos esmės. :)

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Gražu žiūrėt kaip svaidomės adaptais. O ką gi man slėpti, redagavau? Taip.

Kur mūsų aktyvieji administratoriai, prižiūrintys moderatorių darbą? Turėjau būti išmestas iš moderatorių jau seniai, kur pažadai ir priežiura?

• Neigiamai 3

Dalintis šį pranešimą

Nekrypk nuo temos. Tema eina apie tave, o ne apie administratorių prižiūrėjimą. Paimi ir parašai kodėl redagavai pranešimus įdėdamas savo nuorodas ir taip savivaliaudamas renkiesi taškus. Jei nori išeiti iš moderatorių, tai taip ir rašyk.

• Teigiamai 3

Dalintis šį pranešimą

Nekrypk nuo temos. Tema eina apie tave, o ne apie administratorių prižiūrėjimą. Paimi ir parašai kodėl redagavai pranešimus įdėdamas savo nuorodas ir taip savivaliaudamas renkiesi taškus. Jei nori išeiti iš moderatorių, tai taip ir rašyk.

Visada tiesą pasakai :D

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Kur mūsų aktyvieji administratoriai, prižiūrintys moderatorių darbą? Turėjau būti išmestas iš moderatorių jau seniai, kur pažadai ir priežiura?

Tai kokio byb-io išvis ten lindai į tuos moderatorius kiaurasamti tu? :D

• Teigiamai 5

Dalintis šį pranešimą

Tai na*ui vapšė pildei anketas į moderatorius, jeigu nori būt išmetamas specialiai, debile tu ?

• Teigiamai 2

Dalintis šį pranešimą

Tai na*ui vapšė pildei anketas į moderatorius, jeigu nori būt išmetamas specialiai, debile tu ?

Tai jis nuo seno moderatorius yra kiek mačiau dabar kiek ir seniau tai jis beveik jokio laiko neskirdavo SuperGames.lt mano nuomonė ne kaip moderatoriaus o kaip paprasto nario galima taip sakyti šiuo metu, tai reikėtu mesti šiuo metu šiuos moderatorius Wolfram ir Mr.Thinker kadangi jie tik sėdi su moderatoriaus statusu ir jokio darbo neatlieka.

• Teigiamai 3

Dalintis šį pranešimą

Galiausiai neišmesti, o padaryti apklausą ir juos pakeisti į kitus narius. :) Sukuriat temą, joje nariai rašo narių nick'us, kurie, jų manymu, tinka vietoj Wolfram ir Mr. Thinker, tada išrenka du daugiausiai balsų surinkusius narius ir juos pakeičia. :) Simple as 2x2.

• Teigiamai 2

Dalintis šį pranešimą

Ką tu padarei? Kam tu taip darei? Jei norėjai galėjai iškarto pasitraukti iš MOD posto.. :/ Tuoj Moderatoriai pradės baninti forumiečius už tai kad nusikeiks..

Redaguota , nario Bliumas.*

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele