Peršokti į turinį

Kurį telefoną pasirinkti?


Dovismx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3916 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Samsung Galaxy S4 galingiausias telefonas ir manau imčiau jį nes jis turi Quad-core 1.9 GHz Cortex-A15,13 MP, 4128 x 3096,2gb ram, nes iphone 5 nieko gero telefonas geras tik del pavadinimo ten nieko gero nėra į jį idėta.Dar Sony xperia z irgi geras pasirinkimas ,o kad s4 pradeda lagint tai tikrai ne.Jie tai rašo net neturėdami šio telefono.Iphone turi + tik todėl nes jis saugus.

Redaguota , nario ~BooM~
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Samsung Galaxy S4. Ilgai laiko,patvarūs

Kokie dar patvarūs, iš kur trauki tokias nesąmones :D Samsungų pigi plastmasė nukritus perlūžta beveik visada, ypač S4 kadangi toks plonas. Vienintelis tos plastmasės pliusas kad sulūžus pakeisi už 20 Lt ir vėl naudosi, o suvaręs aliuminį vaikščiosi su perlenktu korpusu arba keisi už 100-200 Lt, nežinau kiek dabar kainuoja.

Vėl atrodys greičiausiai, kad be reikalo puolu Samsungus nes esu koks iPhonų ar kitu telefonų fanas, bet kai patys rašot vėjus, tik ir norisi įgelt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokie dar patvarūs, iš kur trauki tokias nesąmones :D Samsungų pigi plastmasė nukritus perlūžta beveik visada, ypač S4 kadangi toks plonas. Vienintelis tos plastmasės pliusas kad sulūžus pakeisi už 20 Lt ir vėl naudosi, o suvaręs aliuminį vaikščiosi su perlenktu korpusu arba keisi už 100-200 Lt, nežinau kiek dabar kainuoja.

Vėl atrodys greičiausiai, kad be reikalo puolu Samsungus nes esu koks iPhonų ar kitu telefonų fanas, bet kai patys rašot vėjus, tik ir norisi įgelt.

Jeigu jau,taip tai lai ima Huawei :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Htc one, tikrai nepasigailesi

Uz remonta moki apie 100-300LT kaip uz iphone taisyma ekrano

Geriausia apsauga tai plevele ir case busi tada bent kiek apsaugojes

Buvau seip karta netycia sudauzes htc one bet man buvo sutaise.

Samsung tai plastmase.... turejau pries 1menesi bet pradaviau nes buvo nusprogus baterija nepatarciau imt nes buna brokuotu batarkiu is firminiu samsungu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3916 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...