Peršokti į turinį

Kurį telefoną pasirinkti?


Dovismx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3916 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kurį telefoną rinktumėtes jūs? (Žaidimai,Internetui,Video žiūrėjimui,galbūt filmavimui,fotografavimui).

Apple Iphone 5

Samsung Galaxy S4

Sony Xperia Z

HTC One

Kiek skaičiau komentarus, kad S4 po poros savaičių pradeda laginti, tai tiesa? Žodžiu jeigu turite dar savo variantų pasidalinkite, Ačiū.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na pagal skonį... Šeip visi jie geri. Jeigu Samsung Galaxy S4 po maždaug 2 metų tavo telefonas vistiek nebus labai jau silpnas, nes pakolkas iš visų išleistų telefonų(su tokiu dydžiu) jis yra galingiausias. Dienos šviesoje, bent man tai puikiai fotografuoja. Turi daug kameros funkcijų ir šeip tikra gyvenime kartais praverčiančių programėlių. Šeip man jau praėjo tos kelios savaitės ir nelagina. HTC One- Nu vistiek nėra labai silpnas, bet silpnesnis už S4. Kamera itin gerai fotografuoja tamsoje. Bet neturi tiek daug funkcijų kiek turi S4. Apie jo kolonėles nėra ką kalbėt tiesiog itin garsiais, bei kokybiškai groja. Bet kai kuriem žmonėm nelabai patinka HTC Sense vartotojo sąsaja(sakau tik kai kuriems, prieš S4 turėjau HTC Wildfire S tai aš nusiskundimų dėl sąsajos neturiu). Sony Xperia Z- Telefonas su itin stipiru korpusu. Turi IP55 ir IP57 sertifikatus. Jie reiškia, kad jis atsparus vandeniui ir dulkėms(gal ir dar daugiau atsimenus tik šitus atsparumus). Galia- Nu gal norėtusi daugiau galios kalabnt apie procesorių, bet šiai dienai galios užteks. Kamera neturi kiek žinau daug funkcijų ir kiek -inau fotografuoja neblogai. Bet kaip ir S4 tamsoje nekaip fotografuoja. Nu apie Xperia Z nežinau ką daugiau pasakyt. iPhone 5- Telefonas nevertas tokios sumos... Galia tai už tokia kainą apgailetina... Tas atminties negalėjimas praplėsti ir nieko gero... Tik gal kai kam patinka tas iOS. Kiek matės tai iOS geriau nuo Android tik tiek, kad gal ka-kiek tvarkingesnė. Kamera tai kiek žinau nebloga, bet man atrodo iš visų šių telefonų praščiausia(jeigu klystu tai tai pataisykit :) ). Nu apie iPhone 5 neturiu daugiau irgi ką pasakyt.

Tad jau tau čia sprest ką pirkt. aš esu patenkintas savo Galaxy S4. Tad siūlau jį. Bet jei nenori tai visi jie apie kuriuos mastai yra geri. Tad manau gal nė vienu nepasigailėsi nusipirkęs.

Jei padėjau +Rep ;)

Redaguota , nario es11
  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blogai skaitei, S4 lagina vos išimtas iš dėžutės.

iPhone 5 - paprasto, gražaus dizaino telefonas, patvarus, bet kas svarbiausia, nelaginantis, iPhonas ir po metų veiks kaip ką tik išimtas iš dėžutės. Kamera jo neypatinga, 4" ekranas man būtų per mažas, na žodžiu iPhone pramogoms kaip filmų žiūrėjimas, fotografavimas nėra geriausias variantas, jis labiau kokiems verslininkams tinka, nes kiek žinau apie 90% businessmanų naudojasi iPhone.

S4 - turbūt didžiausias failas samsungo istorijoje, bloatware nenormaliai didelis, todėl esi priverstas tuo pačiu pirkti ir atminties kortelę, nes iš tų 16 GB vartotojui lieka vargani 8,3 GB. Pilna visokių funkcijų, tokių kaip „air view“, „air gestures“, „smart scroll“ ir milijonai kitokių nesąmonių kurių visų gyvenime nenaudosi, nebent norėdamas pasirodyt prieš draugus. Blemba, kokio velnio reikia mojuot prieš ekraną, kai gali jį paprasčiausiai paliesti? :D bėk, bėk nuo šito telefono kuo toliau. Be to kiek žinau į telefoną sukrovė dišovas detales, nes jeigu būtų dėję kokybiškas, jis būtų brangesnis ir už iPhone.

Xperia Z - geras telefonas, tačiau jo prastas ekranas, nublukęs kažkoks, neryškios spalvos. Portai užkišti visi, man pavyzdžiui užknisa tuos šūdukus krapštyt, bet tai ne visiem trugdo.

HTC One - būtent šį telefoną, o ne S4, laikau geriausiu lietuvoje išmaniuoju telefonu, kokybiškas korpusas, nėra chaltūros, gera garso kokybė (Beats Audio), žodžiu vienas iš nedaugelio telefono, kuris vertas savo kainos.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blogai skaitei, S4 lagina vos išimtas iš dėžutės.

iPhone 5 - paprasto, gražaus dizaino telefonas, patvarus, bet kas svarbiausia, nelaginantis, iPhonas ir po metų veiks kaip ką tik išimtas iš dėžutės. Kamera jo neypatinga, 4" ekranas man būtų per mažas, na žodžiu iPhone pramogoms kaip filmų žiūrėjimas, fotografavimas nėra geriausias variantas, jis labiau kokiems verslininkams tinka, nes kiek žinau apie 90% businessmanų naudojasi iPhone.

S4 - turbūt didžiausias failas samsungo istorijoje, bloatware nenormaliai didelis, todėl esi priverstas tuo pačiu pirkti ir atminties kortelę, nes iš tų 16 GB vartotojui lieka vargani 8,3 GB. Pilna visokių funkcijų, tokių kaip „air view“, „air gestures“, „smart scroll“ ir milijonai kitokių nesąmonių kurių visų gyvenime nenaudosi, nebent norėdamas pasirodyt prieš draugus. Blemba, kokio velnio reikia mojuot prieš ekraną, kai gali jį paprasčiausiai paliesti? :D bėk, bėk nuo šito telefono kuo toliau. Be to kiek žinau į telefoną sukrovė dišovas detales, nes jeigu būtų dėję kokybiškas, jis būtų brangesnis ir už iPhone.

Xperia Z - geras telefonas, tačiau jo prastas ekranas, nublukęs kažkoks, neryškios spalvos. Portai užkišti visi, man pavyzdžiui užknisa tuos šūdukus krapštyt, bet tai ne visiem trugdo.

HTC One - būtent šį telefoną, o ne S4, laikau geriausiu lietuvoje išmaniuoju telefonu, kokybiškas korpusas, nėra chaltūros, gera garso kokybė (Beats Audio), žodžiu vienas iš nedaugelio telefono, kuris vertas savo kainos.

Na, del iPhone 5 tai tikrai šitas telefonas verslininkam.

S4-Nesutikčiau su kiekvienu sakiniu. Sakai, kam mojuot su ranku virš jo? O tam, kad paviždžiu darai valgyt, tvarkai mašiną ar panašius darbus ir tavo rankos purvinos. Tai kam eiti ir sugaišti laiko kol nusiplausi rankas ir pažiurėsi pavizdžiui ar neparasė kai gali nenusiploves mostelt ir pamatyt tai svarbiausia info-Ar neparasė, ar neskambino, kiek baterijoje procentų energijos ir kiek valandų. Aštuoni GB mažai? Tie 8GB laisvi ir daryk su jais ką nori. Kaip ant kitų turi naujintis tik įsijungęs telefoną. Dišovos detalės? Tai kas blogai? Procesorius? Kaip ir visi naujausi ir geriausia telefonai turi Qualcomm Snapdragon procesorių, ramai kaip ir visų. Lagina? Ar tik internete skaitei kaip lagina žmonėm kurie nori, kad lagintų. Man- jis nekarto nesulagino. Visada veikia stabiliai. Aišku nuroot'ink telefoną ir dėk visą Š iš eilės. Tai kaip jis tau nelagins. Dėl HTC one neprieštarauju ir ant jo nevarau. Man jis tikrai atrodo geras. Manau, kad šie 2 telefonai(kalbu apie S4 ir One) yra geriausi. O kas žmogų labiau tenkina tą jis ir išsirenka. Bėkti nuo jų nėra kur. Tad ant jų nėra reikalo varyt.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blogai skaitei, S4 lagina vos išimtas iš dėžutės.

iPhone 5 - paprasto, gražaus dizaino telefonas, patvarus, bet kas svarbiausia, nelaginantis, iPhonas ir po metų veiks kaip ką tik išimtas iš dėžutės. Kamera jo neypatinga, 4" ekranas man būtų per mažas, na žodžiu iPhone pramogoms kaip filmų žiūrėjimas, fotografavimas nėra geriausias variantas, jis labiau kokiems verslininkams tinka, nes kiek žinau apie 90% businessmanų naudojasi iPhone.

S4 - turbūt didžiausias failas samsungo istorijoje, bloatware nenormaliai didelis, todėl esi priverstas tuo pačiu pirkti ir atminties kortelę, nes iš tų 16 GB vartotojui lieka vargani 8,3 GB. Pilna visokių funkcijų, tokių kaip „air view“, „air gestures“, „smart scroll“ ir milijonai kitokių nesąmonių kurių visų gyvenime nenaudosi, nebent norėdamas pasirodyt prieš draugus. Blemba, kokio velnio reikia mojuot prieš ekraną, kai gali jį paprasčiausiai paliesti? :D bėk, bėk nuo šito telefono kuo toliau. Be to kiek žinau į telefoną sukrovė dišovas detales, nes jeigu būtų dėję kokybiškas, jis būtų brangesnis ir už iPhone.

Xperia Z - geras telefonas, tačiau jo prastas ekranas, nublukęs kažkoks, neryškios spalvos. Portai užkišti visi, man pavyzdžiui užknisa tuos šūdukus krapštyt, bet tai ne visiem trugdo.

HTC One - būtent šį telefoną, o ne S4, laikau geriausiu lietuvoje išmaniuoju telefonu, kokybiškas korpusas, nėra chaltūros, gera garso kokybė (Beats Audio), žodžiu vienas iš nedaugelio telefono, kuris vertas savo kainos.

daug kas sako kad Xperia Z ekranas yra ryškus kiti sako kad ne. Išbandęs pamatysi. ;) Ir dar siūlyčiau pasiimk xperia GO , patvarus ekranas (nedūžta) , mažas bet telpa gerai į kišenę (esu bandes) arba nori galingesnio tada OPTIMUS 4X HD , su tegra lustu , 1,5 procesorium , dideliu ekranu , o kaina tik 950-1000

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, del iPhone 5 tai tikrai šitas telefonas verslininkam.

S4-Nesutikčiau su kiekvienu sakiniu. Sakai, kam mojuot su ranku virš jo? O tam, kad paviždžiu darai valgyt, tvarkai mašiną ar panašius darbus ir tavo rankos purvinos. Tai kam eiti ir sugaišti laiko kol nusiplausi rankas ir pažiurėsi pavizdžiui ar neparasė kai gali nenusiploves mostelt ir pamatyt tai svarbiausia info-Ar neparasė, ar neskambino, kiek baterijoje procentų energijos ir kiek valandų. Aštuoni GB mažai? Tie 8GB laisvi ir daryk su jais ką nori. Kaip ant kitų turi naujintis tik įsijungęs telefoną. Dišovos detalės? Tai kas blogai? Procesorius? Kaip ir visi naujausi ir geriausia telefonai turi Qualcomm Snapdragon procesorių, ramai kaip ir visų. Lagina? Ar tik internete skaitei kaip lagina žmonėm kurie nori, kad lagintų. Man- jis nekarto nesulagino. Visada veikia stabiliai. Aišku nuroot'ink telefoną ir dėk visą Š iš eilės. Tai kaip jis tau nelagins. Dėl HTC one neprieštarauju ir ant jo nevarau. Man jis tikrai atrodo geras. Manau, kad šie 2 telefonai(kalbu apie S4 ir One) yra geriausi. O kas žmogų labiau tenkina tą jis ir išsirenka. Bėkti nuo jų nėra kur. Tad ant jų nėra reikalo varyt.

Taip ta funkcija („air gestures“) manyčiau tam ir padaryta kad neištept ekrano, nes nematau prasmės švariomis rankomis mojuot priešais ekraną, tik nebent gamindamas valgyt skaitai receptą ir pirštai aplipę maistu ar panašiai. Bet ar dažnai tenka?

8 GB tokiam telefonui, pamąstyk pats :D kiti flagmanai duoda maždaug po 32GB atminties, iš kurių ~25 priklauso vartotojui.

Aš gyvai maigęs naujutėlį S4, ir žinau ką sakau. Palygink tu jį su kitu flagmanu HTC One, nu tiesiog anektodas :D S4 įsijungia triskart lėčiau, nustatymus taip pat krauna dvigubai lėčiau. Maigęs telefonu esu labai daug ir susidariau nuomonę, kad tik Samsung leidžia flagmanus, kurie dar sugeba lagint. Telefonas, flagmanas už 1800 (operatorių salonuose po 2400) ir lagina... virš visko jau.

Lagas nėra tas dalykas, kad veiksmas vyksta kapotai, tiesiog viskas lėčiau kraunasi. S4 tau nelagina, okey, gautum HTC One, po savaitės grįžtum S4 ir tik tada suprastum, kad jis lagina :D

daug kas sako kad Xperia Z ekranas yra ryškus kiti sako kad ne. Išbandęs pamatysi. ;) Ir dar siūlyčiau pasiimk xperia GO , patvarus ekranas (nedūžta) , mažas bet telpa gerai į kišenę (esu bandes) arba nori galingesnio tada OPTIMUS 4X HD , su tegra lustu , 1,5 procesorium , dideliu ekranu , o kaina tik 950-1000

Xperia Z esu čiupinėjęs, na tiesiog palyginus su kitų gamintojų flagmanais matosi, kur normalios spalvos, kur ne. Nėra jos baisiai nublukusios, bet spalvos ne tokios kaip kitų.

Redaguota , nario creaton
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip ta funkcija („air gestures“) manyčiau tam ir padaryta kad neištept ekrano, nes nematau prasmės švariomis rankomis mojuot priešais ekraną, tik nebent gamindamas valgyt skaitai receptą ir pirštai aplipę maistu ar panašiai. Bet ar dažnai tenka?

8 GB tokiam telefonui, pamąstyk pats :D kiti flagmanai duoda maždaug po 32GB atminties, iš kurių ~25 priklauso vartotojui.

Aš gyvai maigęs naujutėlį S4, ir žinau ką sakau. Palygink tu jį su kitu flagmanu HTC One, nu tiesiog anektodas :D telefonas įsijungia triskart lėčiau, nustatymus taip pat krauna dvigubai lėčiau. Maigęs telefonu esu labai daug ir susidariau nuomonę, kad tik Samsung leidžia flagmanus, kurie dar sugeba lagint. Telefonas, flagmanas už 1800 (operatorių salonuose po 2400) ir lagina... virš visko jau.

Lagas nėra tas dalykas, kad veiksmas vyksta kapotai, tiesiog viskas lėčiau kraunasi. S4 tau nelagina, okey, gautum HTC One, po savaitės grįžtum S4 ir tik tada suprastum, kad jis lagina :D

Dabar xuj suprasi ar tu apie S4 blogą nuomonę susidarai ar apie HTC One... :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Samsung Galaxy S3 imk, dabar kaina nukritus ir labai mažai kuo skiriasi nuo S4, pats turiu labai geras, tik netrauk baterijos tel neišjungus susigadins baterija (patyręs).

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Samsung Galaxy S4 manau geriausias, nes galingas, stabiliai ir greitai veikia. Kodėl ne HTC One? Nes jis yra beveik neremontuojamas, pvz.: kažką sudaužysi ir turėsi mokėti nemažai pinigėlių už remontą arba iš viso jo neeis pataisyti, taigi patariu tokį telefoną apsidrausti pas operatorių :)

Dėl iPhone 5 galiu pasakyti tik tiek jog jis labiau tinka senukams ir verslininkams kuriems išmanusis telefonas yra "kosmosas" + turi labai silpna baterija.

HTC One remontavimo balai: 1/10 [neremontuotinas / labai sunkiai remontuojamas]

SAMSUNG Galaxy S4 remontavimo balai: 8/10

iPhone 5 remontavimo balai: 7/10

Redaguota , nario PrefixS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3916 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...