Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

KINGS.QL.LT - kings'ai grįžta!


prefis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3919 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O kas budavo? Nes matau čia pora žmonių prisiminėja projektą..?

Na ištikrųjų nežinau kodėl traukė žmones šis projektas. Mano nuomone, tai gal kaip ir minėjau kompanija, draugiškumas. Tiesiog užmirštat kas yra svarbiausia... Ir ieškot savo unikalumo ir t.t.

Dažniausiai unikaliuose, dideliuose serveriuose, žaidėjai yra nedraugiški, savanaudžiai vaikai (nekalbu apie kiekviena).

Redaguota , nario Spookas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas eilinis projektas, kurio administracija nesugebėjo jam pavadinimo sugalvot... Nors ko norėt, kai administracija net slapyvardžio originalaus neturi... Kaip galima spręsti iš aprašymo, projekte didžiausia vaidmanį atlika svetainė, kaip suprantu čia Minecraft serverio projektas, tai turėtų būti gal ir kažkoks serveris... Gaila apie jį aprašymo nėra, bet manau (bent jau iš pavadinimo sprendžiu), jog serveris bus eilinis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas eilinis projektas, kurio administracija nesugebėjo jam pavadinimo sugalvot... Nors ko norėt, kai administracija net slapyvardžio originalaus neturi... Kaip galima spręsti iš aprašymo, projekte didžiausia vaidmanį atlika svetainė, kaip suprantu čia Minecraft serverio projektas, tai turėtų būti gal ir kažkoks serveris... Gaila apie jį aprašymo nėra, bet manau (bent jau iš pavadinimo sprendžiu), jog serveris bus eilinis...

Dar vienas... Jūs bent pirma pasiskaitykit ankstesnius postus, gėnijūkščiai... Šis serveris buvo maždaug prieš 1.5 metų, tad tik dabar pradėjo lįsti visokie mckings ir t.t. Antra nežinau iškur ištraukei, bet mano nickas nėra nukopijuotas, sėdžiu su juo nuo 2007 kažkur rugsėjo, kai norėjau pradėti žaisti viename SA:MP free-roam serveryje. Dėl kito žmogaus nicko nežinau. Antra nemanau ar tau reikia spręsti, ar išliks serveris, ar ne. Tada jis buvo neeilinis. Pirma pasidomėk prieš kažką rašydamas.

Kitas dalykas, ką mums rašyti, jeigu serveris dar nėra paleistas? Jugi tema nėra 'Minecraft serveriai' temoje, tad manau geriau būtum patilėjęs. Sekmės, turbūt viskas aišku.

Redaguota , nario Spookas
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Ten ir yra PrefixS.

2. Kam rūpi, kad kažkoks mažvaikis dar prieš jį turėjo susigalvojęs tokį nick? Vistiek įžymiu netapo. O šitas žmogus bent jau neblogą serverį sukūrė. :|

Nu, aš nieko nekūriau. :) Bet kiek man sakė Artjis, kad jam kažkoks serveris priklausė, rodos.

Redaguota , nario Spookas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Visalaik atsiras žmonių kurie ras prie ko prikibti. Šiaip aš bent jau nemačiau nei vieno žmogaus su nick'ais "PrefixS" ar bent "Spookas". Turiu minecraft vartotoja su nick'u "PrefixS", tad manau juo galiu naudotis :)

P.S. ProGreen ankščiau yra rašęs anketa epsilon.lt svetainėje dėl "kings.lt" griefinimo, tad manau jis yra prie "heiterių" kompanijos.

Redaguota , nario PrefixS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Ten ir yra PrefixS.

2. Kam rūpi, kad kažkoks mažvaikis dar prieš jį turėjo susigalvojęs tokį nick? Vistiek įžymiu netapo. O šitas žmogus bent jau neblogą serverį sukūrė. :|

emh, aš neįžimus? - skaipe 1.1k kontaktų (prefixas), kuriu minecraft serverius nuo 2011 pradžios - ble gi jau 2 metai kaip šitas nick mano? Mėgsti trolint.Aš mažvaikis? Akšia į skaipą pašnekėsim per mic pažėsim kas čia vaikis ;)

Faktas toks, kad aš jau už jį ankščiau turėjau šį slapyvardį - anas turėjo KingaS nicką ar koks ten bebuvo.Ir kitas faktas kad šis serveris nėra niekom unikalus ar šiaip koks išskirtinis? Kodėl? Nes serveris neturi savo įskiepių.Unikalaus serverio "titulas" skirtas tam kas kuria savo serveriui įskiepius, modifikacijas (kaip ir mūsų ugames.eu - ne tokia baisi čia jau reklama).

Jeigu didysis "antimažvaiki" labai įsižeidėte tai labai atsiprašau, tiesiog nemėgstu nick riperių - triperių.Jeigu pajutai kad meluoju bešnekėdamas, įrodyk.

Išvis išlindai čia iš kažkokio krūmo, kai aš čia sėdžiu nuo 2011 ir dėstai savo nesamones žmonėms.

Beto yra tekę bendraut su tuo "PrefixS" savo pačiame serveryje (ne ugames aišku), tai jis pasiskelbė ale ble nicką iš permissions pasiemė, vau atsitiktinumas tai eik tu sau (jau tada seniausiai pats su premium buvau).Beto jeigu nežinai tiek tam spookui bile tiek tam prefixs po 15 metų, tai dar sakyčiau kad ir jiems reiktų paaugti, kad nebūtų vadinami vaikiais.

Kitaip sakant gausi per kuprą jeigu šūdus čia losi nepasidomėjęs.

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

emh, aš neįžimus? - skaipe 1.1k kontaktų (prefixas), kuriu minecraft serverius nuo 2011 pradžios - ble gi jau 2 metai kaip šitas nick mano? Mėgsti trolint.Aš mažvaikis? Akšia į skaipą pašnekėsim per mic pažėsim kas čia vaikis ;)

Faktas toks, kad aš jau už jį ankščiau turėjau šį slapyvardį - anas turėjo KingaS nicką ar koks ten bebuvo.Ir kitas faktas kad šis serveris nėra niekom unikalus ar šiaip koks išskirtinis? Kodėl? Nes serveris neturi savo įskiepių.Unikalaus serverio "titulas" skirtas tam kas kuria savo serveriui įskiepius, modifikacijas (kaip ir mūsų ugames.eu - ne tokia baisi čia jau reklama).

Jeigu didysis "antimažvaiki" labai įsižeidėte tai labai atsiprašau, tiesiog nemėgstu nick riperių - triperių.Jeigu pajutai kad meluoju bešnekėdamas, įrodyk.

Išvis išlindai čia iš kažkokio krūmo, kai aš čia sėdžiu nuo 2011 ir dėstai savo nesamones žmonėms.

Beto yra tekę bendraut su tuo "PrefixS" savo pačiame serveryje (ne ugames aišku), tai jis pasiskelbė ale ble nicką iš permissions pasiemė, vau atsitiktinumas tai eik tu sau (jau tada seniausiai pats su premium buvau).Beto jeigu nežinai tiek tam spookui bile tiek tam prefixs po 15 metų, tai dar sakyčiau kad ir jiems reiktų paaugti, kad nebūtų vadinami vaikiais.

Kitaip sakant gausi per kuprą jeigu šūdus čia losi nepasidomėjęs.

Ten kur buvo 2. aš apie Spookas nick šnekėjau. Apie tą kitą šnekėjau 1.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ten kur buvo 2. aš apie Spookas nick šnekėjau. Apie tą kitą šnekėjau 1.

spooks yra vienas iš minecraft serverių pradininkų Lietuvoje turėjo minecraft.ipp.lt kuris skilo į begalę kitų serverių tarp jų mano serveriai buvę, kad ir taspats Mcnation.lt (Radza tvarkė pluginus pas spooks, va jis tau ir papasakos kas čia riperis kas čia ne) jūs naujokai tai ir nežinot :| Artjs pamena, nes yra toks pat senas žaidėjas kaip ir aš (Nors jo serverių pradžia prasidėjo po mano serverio skilimo :D).Tau bet koks veteranas gali papasakot apie spooks minecraft serverį.

Vienintelis serveris kuris primena spooks serverį dabar yra mcvanilla.lt (Bent savo žaidėjais, griežtom taisyklėm) - o ką šituo serveriu nori pasakyt? Sumeta bile tokius pat plugus iš plugins.bukkit.org ir vsio mes axuenai unikalūs.

Vieną video atradau:

http://www.youtube.com/watch?v=Ky1wAR5Hmz4

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

emh, aš neįžimus? - skaipe 1.1k kontaktų (prefixas), kuriu minecraft serverius nuo 2011 pradžios - ble gi jau 2 metai kaip šitas nick mano? Mėgsti trolint.Aš mažvaikis? Akšia į skaipą pašnekėsim per mic pažėsim kas čia vaikis ;)

Faktas toks, kad aš jau už jį ankščiau turėjau šį slapyvardį - anas turėjo KingaS nicką ar koks ten bebuvo.Ir kitas faktas kad šis serveris nėra niekom unikalus ar šiaip koks išskirtinis? Kodėl? Nes serveris neturi savo įskiepių.Unikalaus serverio "titulas" skirtas tam kas kuria savo serveriui įskiepius, modifikacijas (kaip ir mūsų ugames.eu - ne tokia baisi čia jau reklama). Taip ugames projektas yra unikalus viskas tvarkoje, bet ne kitų serverių aptarinėt atėjom.

Jeigu didysis "antimažvaiki" labai įsižeidėte tai labai atsiprašau, tiesiog nemėgstu nick riperių - triperių.Jeigu pajutai kad meluoju bešnekėdamas, įrodyk.

Išvis išlindai čia iš kažkokio krūmo, kai aš čia sėdžiu nuo 2011 ir dėstai savo nesamones žmonėms.

Beto yra tekę bendraut su tuo "PrefixS" savo pačiame serveryje (ne ugames aišku), tai jis pasiskelbė ale ble nicką iš permissions pasiemė, vau atsitiktinumas tai eik tu sau (jau tada seniausiai pats su premium buvau).Beto jeigu nežinai tiek tam spookui bile tiek tam prefixs po 15 metų, tai dar sakyčiau kad ir jiems reiktų paaugti, kad nebūtų vadinami vaikiais.

Kitaip sakant gausi per kuprą jeigu šūdus čia losi nepasidomėjęs.

Na, nežinau pats naudoji tokius nick kaip "PreFixLT"... Ne vienas pasaulyje gyveni, yra milijardai žmonių iš kurių tikrai dauguma naudos tokį patį nick'ą ir daug seniau.

O jei kažkas naudojo seniau tai reiškia ir tu esi "riperis - triperis". Aš savo nick sugalvojau labai greitai ir tikrai netikrinau googlėje (nors ji ir dabar su nick'u "PreFix" nieko nerodo), o apie tokių "marozų" kaip tu egzistavimą irgi nežinojau. Kai gavau minecraft giftcode dirbau su serveriu ir buvau atsidaręs "Permissions" failą, tad ir pirma į akis pakliuvusį žodį.

emh, aš neįžimus? - skaipe 1.1k kontaktų

Na manau dėl skype įžymiu netapsi. Visi moka jų prisirinkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

spooks yra vienas iš minecraft serverių pradininkų Lietuvoje turėjo minecraft.ipp.lt kuris skilo į begalę kitų serverių tarp jų mano serveriai buvę, kad ir taspats Mcnation.lt (Radza tvarkė pluginus pas spooks, va jis tau ir papasakos kas čia riperis kas čia ne) jūs naujokai tai ir nežinot :| Artjs pamena, nes yra toks pat senas žaidėjas kaip ir aš (Nors jo serverių pradžia prasidėjo po mano serverio skilimo :D).Tau bet koks veteranas gali papasakot apie spooks minecraft serverį.

Vienintelis serveris kuris primena spooks serverį dabar yra mcvanilla.lt (Bent savo žaidėjais, griežtom taisyklėm) - o ką šituo serveriu nori pasakyt? Sumeta bile tokius pat plugus iš plugins.bukkit.org ir vsio mes axuenai unikalūs.

Vieną video atradau:

http://www.youtube.com/watch?v=Ky1wAR5Hmz4

Pirma kart girdžiu apie šį Minecraft projektą, nežaidžiu kituose Minecraft projektuose. Bet aš žinau, kad šitą nick'ą pats ištraukiau iš galvos, tad nemanau ar patys norėtumėt, jei pistu protą prieš savo mintis. Žmonių su prefix aš esu matęs daug, tai PrefixLT nemanyk, kad esi išskirtinis. Poto, turiu 1200 kontaktų, ir? Tai aš su Spookas pirmą kart užsiregistravau 2007 rugsėji, 2008 pradžioj pradėjau naudoti visur. Ahujel bliat?

Žodžiu, net nebežadu su jumis ginčytis, nes nematau reikalo. Nemąstantiems nepaaiškinsi.

Redaguota , nario Spookas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirma kart girdžiu apie šį Minecraft projektą, nežaidžiu kituose Minecraft projektuose. Bet aš žinau, kad šitą nick'ą pats ištraukiau iš galvos, tad nemanau ar patys norėtumėt, jei pistu protą prieš savo mintis. Žmonių su prefix aš esu matęs daug, tai PrefixLT nemanyk, kad esi išskirtinis. Poto, turiu 1200 kontaktų, ir? Tai aš su Spookas pirmą kart užsiregistravau 2007 rugsėji, 2008 pradžioj pradėjau naudoti visur. Ahujel bliat?

Žodžiu, net nebežadu su jumis ginčytis, nes nematau reikalo. Nemąstantiems nepaaiškinsi.

Nuo 9 metų graini visur? :D nice nolifer.

PreFix esi matęs daug? Mano nick ne PreFixLT o PreFix - PreFixLT yra tik Minecraft IGN nes PreFix žinoma jau buvo užimtas.

Čia kažkas šnekėjo su kiekybe, kaži kiek rimtų žaidėjų turi gerus prisiminimus iš seno, vieno iš geriausio minecraft serverio lietuvoje - O kiek turi iš šito šūdserverio? (Šūdserveris tai yra eilinis serveris, kuris nekuria savo įskiepių, administracijos požvelgis į serverį nėra toks kaip modifikacijų kūrėjų).O tu tiek laiko žaidi ir nesi net girdėjęs tokio serverio? Gal nustok šnekėt absurdus, tada spooks buvo vienas iš populiariausių serverių, nebuvo įmanoma jo negirdėti.

Beto bele pretenduoji į mcvanilla, tai ten tikrai visi spooks girdėje yra ir net žaidėjų iš ten dauguma.

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuo 9 metų graini visur? :D nice nolifer.

PreFix esi matęs daug? Mano nick ne PreFixLT o PreFix - PreFixLT yra tik Minecraft IGN nes PreFix žinoma jau buvo užimtas.

Čia kažkas šnekėjo su kiekybe, kaži kiek rimtų žaidėjų turi gerus prisiminimus iš seno, vieno iš geriausio minecraft serverio lietuvoje - O kiek turi iš šito šūdserverio? (Šūdserveris tai yra eilinis serveris, kuris nekuria savo įskiepių, administracijos požvelgis į serverį nėra toks kaip modifikacijų kūrėjų).O tu tiek laiko žaidi ir nesi net girdėjęs tokio serverio? Gal nustok šnekėt absurdus, tada spooks buvo vienas iš populiariausių serverių, nebuvo įmanoma jo negirdėti.

Beto bele pretenduoji į mcvanilla, tai ten tikrai visi spooks girdėje yra ir net žaidėjų iš ten dauguma.

Visi Lietuvos serveriai yra daugiau ar mažiau "šūdserveriai"... Mes nesiruošiam iš naujo išradinėti dviračio ir nekūrsim jokių "super duper" sudėtingų sistemų nuo kurių net žaidėjams ar serveriui sukeliamas "lag'as". Mes nesakome jog buvome/esame geriausias minecraft projektas. Ankščiau beta/alpha laikais buvo daug gerų serverių, kuriems nė iš tolo nevienas dabartinis Lietuvos serveris neprilygsta. Mes negyvename praeitimi, o einame į priekį. Kas buvo, jau pražuvo, praeities nesusigrąžinsi.

O dėl nick'ų, tai teks susitaikyti su tokiu atsitiktinumu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko jūs del tu nick pešatęs? Svarbu kad jūs žino tam tikri žmonės, gali susiekti su jumis ir tiek, pavydžiui, mano nick yra sensejus, ji naudoju visur visur, bet dabar atsiranda visokių Sensei, ir t.t.

Bet užtat, minecraft'e vienas iš pirmų nickų (nors dabar nelabai žaidžių) Kadangi žaisdavau labai daug, minecraft.ipp.lt, atrodo taip jis vadinosi, net neatsimenu ( Na ten kur Zebras ir Spooks valdė )

O dabar tai visi tik pešasi, aš pirmas sugalvojau tu čia koperis ir t.t., tai čia jau neišsiaiškinsit, nebent kaip sakėt, turit minecraft premium acoounta, skype, ar steam, aš irgi turiu steam'ą, su daug draugų :D Tai visi žino mano nickname, ir tiek, daugiau niekan nesinori įrodinėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko jūs del tu nick pešatęs? Svarbu kad jūs žino tam tikri žmonės, gali susiekti su jumis ir tiek, pavydžiui, mano nick yra sensejus, ji naudoju visur visur, bet dabar atsiranda visokių Sensei, ir t.t.

Bet užtat, minecraft'e vienas iš pirmų nickų (nors dabar nelabai žaidžių) Kadangi žaisdavau labai daug, minecraft.ipp.lt, atrodo taip jis vadinosi, net neatsimenu ( Na ten kur Zebras ir Spooks valdė )

O dabar tai visi tik pešasi, aš pirmas sugalvojau tu čia koperis ir t.t., tai čia jau neišsiaiškinsit, nebent kaip sakėt, turit minecraft premium acoounta, skype, ar steam, aš irgi turiu steam'ą, su daug draugų :D Tai visi žino mano nickname, ir tiek, daugiau niekan nesinori įrodinėti.

Minecraft'e aš Spookas, steame irgi man rodos spookasz lole Spookasz ir iSpookas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3919 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...