Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

KINGS.QL.LT - kings'ai grįžta!


prefis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3918 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1.png

Sveiki visi, supergames lankytojai noriu jums pristatyti iš naujo startavusį projektą. Jis ankščiau buvo žinomas kaip "KINGS.LT", bet po ilgo laiko, administracijos nepastovumų viskas nuėjo "šuniui ant uodegos" ir projektas užsidarė. Šiandiena mes vėl atsidarome, tik kitu truputį ilgesniu adresu (kings.ql.lt).

Ką ketiname nuveikti projekte ir ko iš jo tikėtis? Na, pirmiausia pradėsime nuo pačios svetainės tvarkymo ir tobulinimo, svetainė dirba "PHP-Fusion" turinio valdymo sistemos pagalba. Svetainės dizainas liko beveik toks pats koks buvo ir senoje "KINGS.LT" svetainėje.

Su laiku svetainėje turėtu būti įdiegta forumo pinigų "KLT" sistema. Forumo pinigus galėsite kaupti kūrdami temas, rašydami pranešimus ir atlikinėjant kitus veiksmus forume, tai pat juos galėsite pervesti draugui ar net iškeisti į serverio paslaugas.

Tai pat koks gi minecraft projektas be serverio? Jį mes ketiname atidaryti netolimoje ateityje, kai turėsime pakankamai lėšų įsigyti tinkamam hostingui. Kalbant apie lėšas, tai yra ieškomi rėmėjai ar šiaip gerą širdį turintys žmogeliai kuriems negailą paaukoti vieną kitą lituką vardan projekto. Tai tiek trumpai apie naujai atidarytą projektą.

Svetainės adresas: http://kings.ql.lt [jei neveikia, tai yra bėdų su hostingu, nes visur dabar vykdomos DDOS atakos.]

Savininkas: PrefixS

Pagr.administratorius: Spookas

Tikiuosi nepatingėsite ir užsiregistruosite mūsų svetainėje, nes tik registruoti vartotojai gali rašyti forume :)

Redaguota , nario PrefixS
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nefreepostinu, tiesiog pasakyk, kuo jis anksčiau buvo unikalus, išsiskiriantis, neeilinis?

Freepostini. O šeip buvo daug gerų dalyku apie šį serverį... Prisijungdavai - laukdavo tavęs šiltai kompanija, visi rinkdavosi į atskiras pilis ir kariaudavo, forumuose vykdavo įdomiausios diskusijos. Svarbu nekiek serverį apkrausi plug-in'ais, o kad bent įdomu ir smagu praleisti laiką serveryje.

Tik jūs čia tas ''Elitas'' susikėlę standartus ieškot to savo unikalumo, išskirtinumo. Manydami, kad kuo labiau apkrautas serveris plug-in'ais - tuo geriau...

Žinoma, ir kings.lt serveryje bus plug-in'u.

Redaguota , nario Spookas
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Freepostini. O šeip buvo daug gerų dalyku apie šį serverį... Prisijungdavai - laukdavo tavęs šiltai kompanija, visi rinkdavosi į atskiras pilis ir kariaudavo, forumuose vykdavo įdomiausios diskusijos. Svarbu nekiek serverį apkrausi plug-in'ais, o kad bent įdomu ir smagu praleisti laiką serveryje.

Tik jūs čia tas ''Elitas'' susikėlę standartus ieškot to savo unikalumo, išskirtinumo. Manydami, kad kuo labiau apkrautas serveris plug-in'ais - tuo geriau...

Žinoma, ir kings.lt serveryje bus plug-in'u.

Tiesa, dabar taip vadinami "vaikai" tik ir ieško serverių kuriuose iš karto gautų daiktų, namą, privilegijas ir fsio. Visi minecraft serveriai galima sakyti yra "eiliniai", bet tik keliuose iš jų yra įdomu žaisti.

Redaguota , nario PrefixS
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Freepostini. O šeip buvo daug gerų dalyku apie šį serverį... Prisijungdavai - laukdavo tavęs šiltai kompanija, visi rinkdavosi į atskiras pilis ir kariaudavo, forumuose vykdavo įdomiausios diskusijos. Svarbu nekiek serverį apkrausi plug-in'ais, o kad bent įdomu ir smagu praleisti laiką serveryje.

Tik jūs čia tas ''Elitas'' susikėlę standartus ieškot to savo unikalumo, išskirtinumo. Manydami, kad kuo labiau apkrautas serveris plug-in'ais - tuo geriau...

Žinoma, ir kings.lt serveryje bus plug-in'u.

Štai kas man serveryje būtent nepatiko - čyteriai.

Įsijungdavo ore locator, susirinkdavo tų dmd stakais, ir būdavo nebeįdomu žaisti.

Tikiuosi, kad dabar įsidėsit normalią apsaugą nuo čyterių (manau nuo to būtų visiems geriau išskyrus čyteriams :D) tada ir aš, ir keli mano draugai sugryštų. Nes be čyterių būtų daug įdomiau žaisti :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir vel tas patc pavadinimas, bet tiek to matau geras serveris ir linkiu sekmes ;)

Kai tada gyvavo serveris nebuvo, kitokių Kings'su, dabar tik tie visokie mcKings ar kaip ten atsirado.

Štai kas man serveryje būtent nepatiko - čyteriai.

Įsijungdavo ore locator, susirinkdavo tų dmd stakais, ir būdavo nebeįdomu žaisti.

Tikiuosi, kad dabar įsidėsit normalią apsaugą nuo čyterių (manau nuo to būtų visiems geriau išskyrus čyteriams :D) tada ir aš, ir keli mano draugai sugryštų. Nes be čyterių būtų daug įdomiau žaisti :/

Nelabai atsimenu, kad čyteriu ten buvo. Jei kalbi žaidei, kai serverį valdė WilkaS, tai gali būti. :)

O kokie vardai būdavo serveryje?

P.S Turėsim omenį apie geresnes apsaugas. :)

Redaguota , nario Spookas
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nelabai atsimenu, kad čyteriu ten buvo. Jei kalbi žaidei, kai serverį valdė WilkaS, tai gali būti. :)

O kokie vardai būdavo serveryje?

P.S Turėsim omenį apie geresnes apsaugas. :)

Jo, tada Wilkas buvo savininkas.

Aš buvau Hark0w , po to atsimenu buvo toks geras draugas Nexitaz (jis supervip buvo). Dar PrefixS (jis admin buvo, dabar kaip matau savininkas bus su tavim) Daugiau neatsimenu ;D

Redaguota , nario Hark0w
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo, tada Wilkas buvo savininkas.

Aš buvau Hark0w , po to atsimenu buvo toks geras draugas Nexitaz (jis supervip buvo). Dar PrefixS (jis admin buvo, dabar kaip matau savininkas bus su tavim) Daugiau neatsimenu ;D

Iš Wilko nieko negali gero tikėtis, pasakysiu taip... Malonu, paskleisk žinią kitiems kas žaidė šitam serveryje (Jeigu turi kontaktus). Ir pasakyk, kad užsiregistruotų tinklapyje. :)

Redaguota , nario Spookas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3918 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...