Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

KINGS.QL.LT - kings'ai grįžta!


prefis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3918 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nuo 9 metų graini visur? :D nice nolifer.

PreFix esi matęs daug? Mano nick ne PreFixLT o PreFix - PreFixLT yra tik Minecraft IGN nes PreFix žinoma jau buvo užimtas.

Čia kažkas šnekėjo su kiekybe, kaži kiek rimtų žaidėjų turi gerus prisiminimus iš seno, vieno iš geriausio minecraft serverio lietuvoje - O kiek turi iš šito šūdserverio? (Šūdserveris tai yra eilinis serveris, kuris nekuria savo įskiepių, administracijos požvelgis į serverį nėra toks kaip modifikacijų kūrėjų).O tu tiek laiko žaidi ir nesi net girdėjęs tokio serverio? Gal nustok šnekėt absurdus, tada spooks buvo vienas iš populiariausių serverių, nebuvo įmanoma jo negirdėti.

Beto bele pretenduoji į mcvanilla, tai ten tikrai visi spooks girdėje yra ir net žaidėjų iš ten dauguma.

Tau bičiuli, nieko nepasakysi, tik savo nesąmones kalbi ir nusipezi. Nesu girdėjas apie tą tavo supista serverį, ir šis projektas nebuvo tavo ''šūdserveris''. Ir nesupratau, kodėl balsavai ''prieš''? Na, man ir nesvarbu, kad ir nepateksiu, bet parodai koks vaikas esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tau bičiuli, nieko nepasakysi, tik savo nesąmones kalbi ir nusipezi. Nesu girdėjas apie tą tavo supista serverį, ir šis projektas nebuvo tavo ''šūdserveris''. Ir nesupratau, kodėl balsavai ''prieš''? Na, man ir nesvarbu, kad ir nepateksiu, bet parodai koks vaikas esi.

Vau ir tai sako dėdulė 15 metų, kuris nolaifina nuo 9 metų ~_~ bile primetantis suaugusiu.Vienur skelbies kad tau 15 kitur 17 dar kitur 19 :) (tie 17 ir 19 iš skype)

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vau ir tai sako dėdulė 15 metų, kuris nolaifina nuo 9 metų ~_~ bile primetantis suaugusiu.Vienur skelbies kad tau 15 kitur 17 dar kitur 19 :) (tie 17 ir 19 iš skype)

Na aš tau duočiau apie 15 - 16 metų, nes proto neperdaugiausiai. Ir nuo kada sėdėjimas prie kompiuterio yra "naulaifinimas"? Pats gal ir prabūni 24 valandas per parą prie kompiuterio, bet tai nereiškia jog kiti irgi tiek laiko sėdi. Dabar tokia nuomonė jog visi aplinkui durni, o tik tu vienas protingas. Dėja taip nebuvo, nėra ir nebus.

Ankščiau atrodydavai protingesnis, bet kaip matau klydau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vau ir tai sako dėdulė 15 metų, kuris nolaifina nuo 9 metų ~_~ bile primetantis suaugusiu.Vienur skelbies kad tau 15 kitur 17 dar kitur 19 :) (tie 17 ir 19 iš skype)

... Labai jau pasikėlęs esi. Niekada nesakiau, kad man 19, nežinau iš kur trauki. Ajj Artis pagalvojo, kad kai pasakiau ''2 metuku skirtumas''... Skypėj 17, teks pataisyt. Dėkui už pastabą. :) O, šeip nenaulafinau - tada išvis net kompiuterio netūrėjau... Užaugau be jo. Tiesiog, kai rasdavau laisvo laiko užbėgdavau pas pusbrolį pažaisti. Po kelių metų.. Maždaug kai buvau 12-kos turėjau namuose kompiuterį.

Redaguota , nario Spookas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš tau duočiau apie 15 - 16 metų, nes proto neperdaugiausiai. Ir nuo kada sėdėjimas prie kompiuterio yra "naulaifinimas"? Pats gal ir prabūni 24 valandas per parą prie kompiuterio, bet tai nereiškia jog kiti irgi tiek laiko sėdi. Dabar tokia nuomonė jog visi aplinkui durni, o tik tu vienas protingas. Dėja taip nebuvo, nėra ir nebus.

Ankščiau atrodydavai protingesnis, bet kaip matau klydau.

"ankščiau atrodydavai protingesnis" - hehe juk vasara žmogau, reik galva atvėsint nuo rimtų mastymų ir pastumt ant ko nors, tuo labiau kad mūsų komandos nariai išmušė mane iš vėžių, kadangi likau vienas sedėt prie serverių.

Na jeigu manai kad dar pats protingas esi tai pacituokim tave:

"proto neperdaugiausiai" - tikrinai smegenų tūrį? Proto visi turi tik ne visi tinkamai jį panaudoja.

"kada sėdėjimas prie kompiuterio yra "naulaifinimas"? - Mano nuomone nolifer yra toks žmogus kuris leidžia savo laiką prie kompiuterio kai tuo tarpu galėtų sedėti lauke su draugais.

"Pats gal ir prabūni 24 valandas per parą prie kompiuterio, bet tai nereiškia jog kiti irgi tiek laiko sėdi." - Parodyk kuris normalus žmogus tau sedės 24 valandas per parą, jeigu ir sėdi tai eina labai greit miegot.Na jeigu man mokėtų labai didelius pinigus už tai gal vertėtų susimastyt, dabar nėra tikslo net.

"Dabar tokia nuomonė jog visi aplinkui durni, o tik tu vienas protingas" - vau ištraukei iš kažkur kažką ir išvis ne į temą, niekad to nesakiau.

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"ankščiau atrodydavai protingesnis" - hehe juk vasara žmogau, reik galva atvėsint nuo rimtų mastymų ir pastumt ant ko nors, tuo labiau kad mūsų komandos nariai išmušė mane iš vėžių, kadangi likau vienas sedėt prie serverių.

Na jeigu manai kad dar pats protingas esi tai pacituokim tave:

"proto neperdaugiausiai" - tikrinai smegenų tūrį? Proto visi turi tik ne visi tinkamai jį panaudoja.

"kada sėdėjimas prie kompiuterio yra "naulaifinimas"? - Mano nuomone nolifer yra toks žmogus kuris leidžia savo laiką prie kompiuterio kai tuo tarpu galėtų sedėti lauke su draugais.

"Pats gal ir prabūni 24 valandas per parą prie kompiuterio, bet tai nereiškia jog kiti irgi tiek laiko sėdi." - Parodyk kuris normalus žmogus tau sedės 24 valandas per parą, jeigu ir sėdi tai eina labai greit miegot.Na jeigu man mokėtų labai didelius pinigus už tai gal vertėtų susimastyt, dabar nėra tikslo net.

"Dabar tokia nuomonė jog visi aplinkui durni, o tik tu vienas protingas" - vau ištraukei iš kažkur kažką ir išvis ne į temą, niekad to nesakiau.

Dėkui jog patvirtinai mano žodžius.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikiuosi projektas bus tikrai geras, kuriame linksmai pasijuoktum su draugais ir kariautume su kitais žmonėmis. ;D Didžiausios sekmės!

Dėkui. Kol neturime nuosavo VPS, dirbsiu prie serverio failų. Visi atnaujinimai rašomi mūsų svetainės forume.

Tai pat nepamirškite prabalsuoti svetainėje kokio serverio norite, PREMIUM ar NON-PREMIUM!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tačiau būtų maždaug per pus mažiau žaidėjų :/

Esmė ne žaidėjų skaičiuje. Svarbiausia jog būtų galima gerai praleisti laiką. Serveris turbūt bus PREMIUM, nes taip nusprendė dauguma.

Kur balsuot, jeigu nori, jog šis serveris apskritai negrįžtų? :)

O kokių bėdų sukeliame jog taip bijote projekto sugrįžimo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bijome ar nemėgstame? Pamenu projektą iš anksčiau ir pamenu vieną didelę nesąmonę, kuomet adminas(Jei tiksliau- Wilkas ar kažkas pan.) puikiai šūdą malė, trukdė žaidėjams ir pačiam žaidimui. Taip pat pamenu masofkę, kuri net prižiūrima nebuvo(lakstė siaubingai daug cheater'iokų, pagarbos žaidėjams nulis ir pan.)

Ach, ir jau nekalbu apie pardavinėjamas paslaugas, kurios tikrai su protu man niekaip nesuėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bijome ar nemėgstame? Pamenu projektą iš anksčiau ir pamenu vieną didelę nesąmonę, kuomet adminas(Jei tiksliau- Wilkas ar kažkas pan.) puikiai šūdą malė, trukdė žaidėjams ir pačiam žaidimui. Taip pat pamenu masofkę, kuri net prižiūrima nebuvo(lakstė siaubingai daug cheater'iokų, pagarbos žaidėjams nulis ir pan.)

Ach, ir jau nekalbu apie pardavinėjamas paslaugas, kurios tikrai su protu man niekaip nesuėjo.

Apie Wilką net kalbų nėra... Šūda tikrai gerai maišė be šaukšto. Masofkė gal ir būdavo šokia tokia, bet žaidėjai buvo tikrai normalūs. Kaip kitus gerbsi - taip ir tave gerbs.

O, kas ta su paslaugom blogai? Už admin 150LT? Eik jau, nerandi kur prisikabint? :D

+ Kas buvo tas pražuvo, žiūrėk į ateitį.

Redaguota , nario Spookas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bijome ar nemėgstame? Pamenu projektą iš anksčiau ir pamenu vieną didelę nesąmonę, kuomet adminas(Jei tiksliau- Wilkas ar kažkas pan.) puikiai šūdą malė, trukdė žaidėjams ir pačiam žaidimui. Taip pat pamenu masofkę, kuri net prižiūrima nebuvo(lakstė siaubingai daug cheater'iokų, pagarbos žaidėjams nulis ir pan.)

Ach, ir jau nekalbu apie pardavinėjamas paslaugas, kurios tikrai su protu man niekaip nesuėjo.

Šį kartą komandoje "wilko" nėra ir nebus. Ankščiau paskutiniais projekto gyvavimo mėnesiai tikrai vyko daug nesąmonių ir kitų bruzdesių, bet tai daugiau nepasikartos. Dabar bandysime skirti daugiau laiko serveriui, bei jo žaidėjams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3918 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...