Muntax2

Narys
 • Pranešimų skaičius

  194
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

36 Bus matyti ko vertas

3 sekėjų

Apie Muntax2

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Muntax2

  SA-MP Mysql Pagalbos

  Supranti ten buvo kitas mysql pluginas bet pats gamemodas yra padarytas ne ant tos mysql versijos ir gamemode neveikia yra specialiai jam pritaikyta versija, bet niekaip neistaisau tos klaidos ja istaisyčiau problemu nebūtų todėl ir prašau pagalbos..
 2. Muntax2

  SA-MP Mysql Pagalbos

  Sutaisiau šita dabar tik viena naudoju kurio man reikia bet meta va klaida.
 3. Muntax2

  SA-MP Mysql Pagalbos

  Prikeliu tema! Nauja klaida. Ieškojau per visur radau kažkokį bet nežinau ar jis geras parsisiunčiau įsikėliau bet vistiek niekas neveikia..
 4. Muntax2

  SA-MP Mysql Pagalbos

  Prasedėjau jau dvi valandas ir nieko neradau
 5. Sveiki, taigi atsirado tokia problema, pasileidau serverį viskas atrodo kaip ir užsikrauna bet meta klaida logus paliksiu apačioje, jeigu kas nusimanot kame problemos padėkit.
 6. Muntax2

  Centos 7 Serveris neveikia

  Aš leidžiu default serveri, ten viskas rašo kad gerai viskas užsikrauna
 7. Muntax2

  Centos 7 Serveris neveikia

  katik pameginau tas pats
 8. Sveiki gal galėtumėt padėti, susirašiau CENTOS 7 operacine sistema į vps'a kuris pirktas iš vpsnet.lt ir kai surašau viską užleidžiu serverį neina prisijungti į jį rodo kad not responding firewall irgi idėjau porta 7777 bet vistiek neina gal galit padėti arba patarti ką daryti? Gal debian operacinė sistema būtų geriau serveriui?
 9. Muntax2

  LegacyLands - Sugrįžimas!

  Aš nepasidaviau aš perleidžiu projektą i geras rankas.
 10. Sveiki, parduodu mano komandos ilgai daryta ir labai mylėta projektą, mes su komanda nutarėm pasitraukti iš minecraft pasaulio, tai nutarėm parduoti visą projektą ir viską pradėti nuo balto lapo su kitu žaidimu, taigi ką gausite nusipirke projekta? Pirma. Serveris padarytas praktiškai pilnai jums tik reikia išsitaisyti kaikuriuos bugus, serverio tipas yra Towny/Quests/Jobs/Economy prie serverio tikrai daug dirbta atiduosiu su visais mapp darbais, viskas kas buvo naudojama, yra pilnai sutvarkyti pluginai prie kurių nemažai dirbta, taip pat viskas išlietuvinta, serveris tikrai skiriasi, visas serverio pagrindines komandas praktiškai gali valdyti per GUI lenteles. Antra. Tai būtų serverio svetainė, mūsų gerbiamas antrasis šio projekto įkūrėjas Quantumas, padarė tikrai nebloga svetainė, gal ir atrodo nieko įpatingo, bet visi GFX darbai, prie svetainės irgi ne viena dieną buvo sedėta yra pilnai sutvarkyta VPSNET sms sistema, gražiai sutvarkyta Administracijos skiltis, bei IPB forumai, kurie sukasi ant 4 varikliuko ir tikrai yra patogūs valdyti visą forumą. Ir trečia. Prie viso šito duodų vps'a su dar 10 dienų galiojančiu svetainės hostingu, domenas galioja iki kitų metų sausio ar vasario dabar tiksliai nepamenu. Jeigu sudominau su projektu prašom rašyti į skype --> mantux2211 Geros dienos SG Forumo nariai.
 11. Muntax2

  Parduodu LegacyLands.eu

  Dėl visko rašyk į skype gal kažką ir paderinsim.
 12. Sveiki, parduodu mano komandos ilgai daryta ir labai mylėta projektą, mes su komanda nutarėm pasitraukti iš minecraft pasaulio, tai nutarėm parduoti visą projektą ir viską pradėti nuo balto lapo su kitu žaidimu, taigi ką gausite nusipirke projekta? Pirma. Serveris padarytas praktiškai pilnai jums tik reikia išsitaisyti kaikuriuos bugus, serverio tipas yra Towny/Quests/Jobs/Economy prie serverio tikrai daug dirbta atiduosiu su visais mapp darbais, viskas kas buvo naudojama, yra pilnai sutvarkyti pluginai prie kurių nemažai dirbta, taip pat viskas išlietuvinta, serveris tikrai skiriasi, visas serverio pagrindines komandas praktiškai gali valdyti per GUI lenteles. Antra. Tai būtų serverio svetainė, mūsų gerbiamas antrasis šio projekto įkūrėjas Quantumas, padarė tikrai nebloga svetainė, gal ir atrodo nieko įpatingo, bet visi GFX darbai, prie svetainės irgi ne viena dieną buvo sedėta yra pilnai sutvarkyta VPSNET sms sistema, gražiai sutvarkyta Administracijos skiltis, bei IPB forumai, kurie sukasi ant 4 varikliuko ir tikrai yra patogūs valdyti visą forumą. Ir trečia. Prie viso šito duodų vps'a su dar 10 dienų galiojančiu svetainės hostingu, domenas galioja iki kitų metų sausio ar vasario dabar tiksliai nepamenu. Jeigu sudominau su projektu prašom rašyti į skype --> mantux2211 Geros dienos SG Forumo nariai.
 13. Sveiki taigi nusprendžiau uždarytį LegacyLands ir noriu persikelti į SA:MP pasaulį todėl keisčiau projektais atiduočiau savo LegacyLands projektą su visais padarytais forumais, visais darbais, net ir minecraft serverio failais 100% paruoštais, keisčiau į SA:MP projektą, rašom pasiūlymus į skype mantux2211 arba A.Ž Gero vakaro SG nariai
 14. Sveiki, esu LegacyLands.eu projekto savininkas, ir mano projektui dabar sunkios dienos nes į serverį tikrai įdėta daug darbo bet tiesiog visi žaidėjai žino tik kitus serverius, todėl nupirkčiau gera reklama mano projektui, arba ieškau žmogaus į projektą kuris tikrai daug nusimano reklamoje, jam bus gerai atsilyginta, rašom į skype - mantux2211 arba į komentarus laukiu pasiūlymu
 15. Sveiki visi SuperGames Nariai, norėjau su džiaugsmu paskelbti LegacyLands.eu projekto starta kuris jau šiandien 19:00 Lietuvos laiku, visi laukiami maži ir dideli! serverio ip: mc.legacylands.eu svetainė: www.legacylands.eu/mc daugiau apie serverį -> https://www.supergames.lt/topic/265039-legacylands-sugr%C4%AF%C5%BEimas/