Peršokti į turinį

Geriausia antičytinė


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5077 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest Con

Roach - sorry, bet eac dažnai naudoju :/ Aš manau, kad jis klausia, kad ant jo nestumtų, kad cheat :) ShoX` - na jei tu esi bukas ir moki pinigus tai niekas nepadės...

http://www.easyanticheat.net/v2/index.php?p=download - Mokamas... ShoX dar pamatau tavo bereikalingą postą/nusišnekėjimą gausi įspėjimus. Kaip mane jau nervina tokie, nežino ir šneka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Roach - sorry, bet eac dažnai naudoju :/ Aš manau, kad jis klausia, kad ant jo nestumtų, kad cheat :) ShoX` - na jei tu esi bukas ir moki pinigus tai niekas nepadės...

http://www.easyanticheat.net/v2/index.php?p=download - Mokamas... ShoX dar pamatau tavo bereikalingą postą/nusišnekėjimą gausi įspėjimus. Kaip mane jau nervina tokie, nežino ir šneka...

Pritariu Shox tikrai bukas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Roach - sorry, bet eac dažnai naudoju :/ Aš manau, kad jis klausia, kad ant jo nestumtų, kad cheat :) ShoX` - na jei tu esi bukas ir moki pinigus tai niekas nepadės...

http://www.easyanticheat.net/v2/index.php?p=download - Mokamas... ShoX dar pamatau tavo bereikalingą postą/nusišnekėjimą gausi įspėjimus. Kaip mane jau nervina tokie, nežino ir šneka...

man tai atrodo jog tu cia bereiskmius pranesimus rasai nes apsaugos licenzija serveriui kainuoja apsisviesk ir nurodinek nes ziurek jau 2 karta tave paciumpu nusizengus taisyklem.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Con

Gerb. aZT tik nereikia lialia, prežvlegčiau tavo postus tai senai būtum išbanintas milijonus kartų :) Manai čia kietas labai esi? Tipo vyriausias tai kiečiausias? Deja klysti, už tave yra kur kas kietesnių. Man vienodai šviečia, kad tu " Officialus supergames.lt scripteris " ar dar koks berazumis, dikaduonis. Eik į darbą po velnių, sėdi kažkokiam žaidimų saite ir vierchauja. Tu čia ką, laido riterį primeti ar kas tau yra? Nei čia tavęs kas nori, nei ką. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Roach - sorry, bet eac dažnai naudoju :/ Aš manau, kad jis klausia, kad ant jo nestumtų, kad cheat :) ShoX` - na jei tu esi bukas ir moki pinigus tai niekas nepadės...

http://www.easyanticheat.net/v2/index.php?p=download - Mokamas... ShoX dar pamatau tavo bereikalingą postą/nusišnekėjimą gausi įspėjimus. Kaip mane jau nervina tokie, nežino ir šneka...

Nesutinku. Nes čia siuntiesi, kad į servą tave priimtų (nu ir kad nečytintum :D). O kad įvesti EAC anti čytą į servą, reikia nusipirkti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerb. aZT tik nereikia lialia, prežvlegčiau tavo postus tai senai būtum išbanintas milijonus kartų :) Manai čia kietas labai esi? Tipo vyriausias tai kiečiausias? Deja klysti, už tave yra kur kas kietesnių. Man vienodai šviečia, kad tu " Officialus supergames.lt scripteris " ar dar koks berazumis, dikaduonis. Eik į darbą po velnių, sėdi kažkokiam žaidimų saite ir vierchauja. Tu čia ką, laido riterį primeti ar kas tau yra? Nei čia tavęs kas nori, nei ką. :)

Ziurek dabar tu jau pazeidi taisykles.

Nei tu uzbanintum mane nei ka juk tu taisykles pazeidei dabar 3 karta save gali uzbaninti.

Del kietumo as neprimetu kietu tiesiog tu saves nematai siam forume

jaigu butum atsidaves pareigom tai tokiu nesamoniu nerasytum

Gyvenime as tikrai turiu ka veikti ir dirbti skirtingai nei tu barskindamas purvina klavietura.

Jau man pateikus 3 pazeidimus dominus per ausi stipriai gautum nemanai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5077 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...