Peršokti į turinį

iPhone 4S ar Samsung Galaxy SII?


lie

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3968 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Galvoju ir nesugalvoju ką imti. Pasirinkimas yra iš iPhone 4S ir Samsung Galaxy SII. Abiejų apžvalgas įdėmiai perskaičiau, nors žinau, kad SII yra geresnis už iPhone, bet man iPhone išvaizda gražesnė. SII minusas tik tas, kad korpusas yra plastmasinis, tai jam dar papildomai reikėtų dėklo, nors tas nėra problema. Pasirinkimas tik iš šių abiejų telefonų, tad man įdomi jūsų nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet Android turi daugiau apps'ų ir dauguma jų nemokami, o ant iPhone reikia daugumą apps'ų jailbreak'inti ir tai tik iki atnaujinimo. Bet žaidimų nežaidžiu, tad tai nėra svarbus dalykas.

Viskas kas cia yra parasyta, yra gryna nesamone. Nezinau is kur pas zmones tokios fantazijos, kad tokias statistikas issigalvoja.

Del va tokiu "fantazioru" ir atsiranda ausys,o jau paskui Apple Hater'iai. :D

Gerai pagooglindami, sutiksit su mano nuomone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As turiu SII ir galiu pasakyt jog nekeisciau jo i koki kita telefona, nes jis yra tiesiog pasakiskas. Pradedant OS baigiant dizainu viskas yra mano manymu tobula. Ir kaip ten kazkas sake lagina, tai galiu uztikrint, jog isejes tas naujas update androidui viska sutvarke.. Nelagine netrupucio. Jai del zaidimu tai irgi visus velka be jokiu problemu.. Is mano puses as siulau SII..

Beto nesu apple heiteris, bet ju kaina tai eina *Myliu SuperGames.lt*..

Redaguota , nario FiiNt-
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3968 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...