Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

„iPhone 6“ konceptas


ewoj.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3905 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Bet dauguma jūsų matosi žiūrite tik į išorę... Juk Apple pakeičia ekraną (netik dydį), pakeičia procesorių, prideda RAM, įdeda dar ilgesnės veikimo trukmės baterija, ir t.t . Jums atrodo (nevisiems), kad tik Samsung pakeičia viską, taip nėra, visi gamintojai visuose naujuose modeliuose kašką naujo įdeda. Apple tiesiog nekeičia taip išvaizdos, kaip kiti. Bet Apple turi savo originalią iOS, o ne kaip pavyzdžiui jau nuvalkiotą Android, aš pats turiu iPhone 4 ir juo didžiuojuosi, nes jis man patinka, yra patvarus, galingas, greitas, stilingas, o ne kaškoks Galaxy S2 kurio savikaina 300$-350$ (prieš stumdami pasiskaitykit) . Apple gaminiai bentjau neturi kiekvienas vaikas kuris jaučiasi kietas su Galaxy S2... Apple yra garsi įmonė amerikoje, ten žmonės tokius gaminius gerbia, o ne kaip lietuviai pamato Galaxy S2 ir jau mano, kad tai kietas daiktas, nors po 1metų išleidžiamas S4 ir jau S2 yra šūdo vietoje... Juk Samsung iš žmonių plėšia pinigus, nes žmonės perka naują gaminį, paskui vėl naują, jie juk išleidžia telefonus kas savaitę, ne kaip Apple. Tad susimastykite prieš stumdami...

  • Teigiamai 6
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet dauguma jūsų matosi žiūrite tik į išorę... Juk Apple pakeičia ekraną (netik dydį), pakeičia procesorių, prideda RAM, įdeda dar ilgesnės veikimo trukmės baterija, ir t.t . Jums atrodo (nevisiems), kad tik Samsung pakeičia viską, taip nėra, visi gamintojai visuose naujuose modeliuose kašką naujo įdeda. Apple tiesiog nekeičia taip išvaizdos, kaip kiti. Bet Apple turi savo originalią iOS, o ne kaip pavyzdžiui jau nuvalkiotą Android, aš pats turiu iPhone 4 ir juo didžiuojuosi, nes jis man patinka, yra patvarus, galingas, greitas, stilingas, o ne kaškoks Galaxy S2 kurio savikaina 300$-350$ (prieš stumdami pasiskaitykit) . Apple gaminiai bentjau neturi kiekvienas vaikas kuris jaučiasi kietas su Galaxy S2... Apple yra garsi įmonė amerikoje, ten žmonės tokius gaminius gerbia, o ne kaip lietuviai pamato Galaxy S2 ir jau mano, kad tai kietas daiktas, nors po 1metų išleidžiamas S4 ir jau S2 yra šūdo vietoje... Juk Samsung iš žmonių plėšia pinigus, nes žmonės perka naują gaminį, paskui vėl naują, jie juk išleidžia telefonus kas savaitę, ne kaip Apple. Tad susimastykite prieš stumdami...

Visiškai pritariu :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet dauguma jūsų matosi žiūrite tik į išorę... Juk Apple pakeičia ekraną (netik dydį), pakeičia procesorių, prideda RAM, įdeda dar ilgesnės veikimo trukmės baterija, ir t.t . Jums atrodo (nevisiems), kad tik Samsung pakeičia viską, taip nėra, visi gamintojai visuose naujuose modeliuose kašką naujo įdeda. Apple tiesiog nekeičia taip išvaizdos, kaip kiti. Bet Apple turi savo originalią iOS, o ne kaip pavyzdžiui jau nuvalkiotą Android, aš pats turiu iPhone 4 ir juo didžiuojuosi, nes jis man patinka, yra patvarus, galingas, greitas, stilingas, o ne kaškoks Galaxy S2 kurio savikaina 300$-350$ (prieš stumdami pasiskaitykit) . Apple gaminiai bentjau neturi kiekvienas vaikas kuris jaučiasi kietas su Galaxy S2... Apple yra garsi įmonė amerikoje, ten žmonės tokius gaminius gerbia, o ne kaip lietuviai pamato Galaxy S2 ir jau mano, kad tai kietas daiktas, nors po 1metų išleidžiamas S4 ir jau S2 yra šūdo vietoje... Juk Samsung iš žmonių plėšia pinigus, nes žmonės perka naują gaminį, paskui vėl naują, jie juk išleidžia telefonus kas savaitę, ne kaip Apple. Tad susimastykite prieš stumdami...

Android sistema nėra nuvalkiota, ji turi daugiau funkcijų už iOS. Samsung neplešia iš mūsų pinigų, jie tiesiog greitai tobulina savo įrenginius (jog technologijos nestovi vietoje ir nelauks kol bus išleistas naujas iPhone). Galaxy S2 ir dabar yra puikus, greitas įrenginys (jis 2 metų senumo). Amerikoje dauguma žmonių turi tuos iPhone telefonus, bet čia ne amerika ir lietuvoje jis nėra labai "madingas". Telefonas nepriklauso nuo savikainos, o nuo funkcionalumo, greitumo ir patogumo. Vienintelis dalykas iPhone man patinka jog juose labiau kreipiamas dėmėsis į GPU, o ne į CPU (turi 2 branduolių procesorių, bet 3 branduolių vaizdo sistema.) O toliau nieko gero... Baterija neišimama, sistema ribota, kainos ir kokybės santykis apgailėtinas. Mes ant nieko "nestumiam", mes tik sakom tai ką girdime ir matome. Man įdomu ar bent esi pats naudojęsis high-end android telefonu.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Android sistema nėra nuvalkiota, ji turi daugiau funkcijų už iOS. Samsung neplešia iš mūsų pinigų, jie tiesiog greitai tobulina savo įrenginius (jog technologijos nestovi vietoje ir nelauks kol bus išleistas naujas iPhone). Galaxy S2 ir dabar yra puikus, greitas įrenginys (jis 2 metų senumo). Amerikoje dauguma žmonių turi tuos iPhone telefonus, bet čia ne amerika ir lietuvoje jis nėra labai "madingas". Telefonas nepriklauso nuo savikainos, o nuo funkcionalumo, greitumo ir patogumo. Vienintelis dalykas iPhone man patinka jog juose labiau kreipiamas dėmėsis į GPU, o ne į CPU (turi 2 branduolių procesorių, bet 3 branduolių vaizdo sistema.) O toliau nieko gero... Baterija neišimama, sistema ribota, kainos ir kokybės santykis apgailėtinas. Mes ant nieko "nestumiam", mes tik sakom tai ką girdime ir matome. Man įdomu ar bent esi pats naudojęsis high-end android telefonu.

Taip android turi daugiau funkcijų sutinku, bet dabar kas antras naujas telefonas turi tą supi*tą android'ą... Dėja bet Samsung plėšia, jie gamina kiekvieną telefoną vis su nauja funkcija arba pora naujų funkcijų tik keletas telefonų pažengia į priekį daug kartų, kaip Galaxy S4, o tuo tarpu Apple kuria naujas funkcijas, jas testuoja, tvarko, kad būtų nepriekaištinga, todėl kiekviename naujame iPhone gali rasti begales naujų funkcijų. Taip suprantu, kad tai amerikoje populiarus telefonas, tačiau vien dėl to, kad lietuviai neįperka nebūtina ant jo stumti. Taip jie labai atsižvelgia į vaizdo sistemą. Baterija neišimama, man tas labai patinka, nes jeigu ji neišimama, todėl užtikrina, kad iPhone būna su originalia baterija. Sistema tikrai nėra ribota. Tas santykis yra dėl to, kad jis yra labai populiarus amerikoje, ir šiaip Apple ženkliukas prabangus, dėl to jie brangūs. Dėja, bet nesu naudojas "High-End" Android Telefonu, ir dabar stengsiuosi sužinoti, kas tai yra.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Lamos jus baikite deti -rep PrefixS , Damm kad tu zinotum PrefixS kaip as su tavo nuomone sutinku,

Apple fanai su realybe susitaiko ne greitai... Sako jog lietuviai neįperką iPhone, nors panašią kaina turintį Galaxy S4 perka šviesos greičiu ir viskas tik todėl, nes SAMSUNG telefonas gali kelis kart daugiau negu pasenes ir silpnas iPhone 5.

P.S. REP man nieko nereiškia, aš tik sakau tiesa.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apple fanai su realybe susitaiko ne greitai... Sako jog lietuviai neįperką iPhone, nors panašią kaina turintį Galaxy S4 perka šviesos greičiu ir viskas tik todėl, nes SAMSUNG telefonas gali kelis kart daugiau negu pasenes ir silpnas iPhone 5.

P.S. REP man nieko nereiškia, aš tik sakau tiesa.

Ne Lietuviai yra atsiprašysiu durni žmonės, (NEVISI), jie perka Galaxy S4, norėdami pavaidinti su dideliu ekranu, bet kas būna jeigu išmeti jį iš rankų pavyzdžiui sedėdamas prie lango ir iškrenta iš antro aukšto, vsio atsisveikini su S4, arba neši į taisyklą. Tai rašau dėl to, kad vakar taip man buvo, sedėjau prie lanko iškišęs rankas ir rašiau sms ir staiga jis iškrito jau pamaniau p*dc, bet nuėjau ir pamačiau jog tik kampas įlinko, nors krito ant betono, ir tai dėl to, kad tai yra iPhone 4s, ir jis yra ne plastmasinis šudūkas....

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apple jau patentavo vos išleidus iPhone 5, bet jie protingai laukia. Ne taip kaip Samsung kas kelis mėnesius (ar daugiau) išleidžia telefonus... O Samsung vos sukūrus jau kitą planuoja išleisti... Todėl jie greitai pasensta ir tampa beverčiai... Apple nusipirkus naują telefoną jis dar bus naujas iki kito išleidimo ir + dar vieno. Apple iPhone 5 ir yra nepriekaištingas, tik visada Samsung fanai užsikabinę už jo "KOKYBĖS" - ale jis nedūžta.

P.S. Nepradėkim lyginti iPhone 5 su Samsung Galaxy 4S - nes 4S yra išėjęs ankščiau už iPhone 5.

Tuo Apple ir yra ypatingi. Jie neišleidinėja gaminių taip greitai kaip kiti...

Jau Samsung Galaxy S3 buvo geresnis už iPhone 5, išleido S4, kaina mažesnė ir tai geresnis. Samsungas kad ir leidžia telefonus dažnai, bet jie vistiek išlieka geresni, nors ir pigesni...

KĄ TU pezi čia nęra jokio ipbhone 6 tik 5 išėjo zmones susiprtotėkit vėl rado klona koki kinietiska su biski pakeistu daikciuju ar per ps ar kąnors tokio koks iphone 6 jesus

Dundukas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne Lietuviai yra atsiprašysiu durni žmonės, (NEVISI), jie perka Galaxy S4, norėdami pavaidinti su dideliu ekranu, bet kas būna jeigu išmeti jį iš rankų pavyzdžiui sedėdamas prie lango ir iškrenta iš antro aukšto, vsio atsisveikini su S4, arba neši į taisyklą. Tai rašau dėl to, kad vakar taip man buvo, sedėjau prie lanko iškišęs rankas ir rašiau sms ir staiga jis iškrito jau pamaniau p*dc, bet nuėjau ir pamačiau jog tik kampas įlinko, nors krito ant betono, ir tai dėl to, kad tai yra iPhone 4s, ir jis yra ne plastmasinis šudūkas....

Na tik tikri durniai sugalvotu ranka iškisti pro balkona laikant telefona ir rašant SMS... Yra 99,9% tikimybė jog Galaxy S5 korpusas bus iš anglies pluošto ar aliuminio.

Tai pat neseniai APPLE prarado brangiausios kompanijos varda, nes ją aplenkė GOOGLE. Apple kompanijos akcijos tik krenta, kompanija atrodo kaip apleista.

Apple produktai yra geri, bet pervertinti, turi maža įvairove ir su kol kas prasta iOS sistema.

O dėl to kritimo, tai jei kampas įlinko tai turbūt krito nugara, nes tokius smūgius atlaikytu beveik kiekvienas telefonas, bet kai priekinis kampas įlinksta tai jau kartu su stiklu ir jis skyla.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3905 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...