Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

„iPhone 6“ konceptas


ewoj.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3905 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ot ir S4 galima lyginti su iPhone 5, nes jų kainos yra labai panašios. Telefonas jau būna nebe naujas tada kada jis pradėda veikti netinkamai, nusidėvi ir pan.

Samsung gamina daug įvairių telefonų ne tik pasiturinčioms, bet ir mažesnioms rinkoms. Apple neturi jokio pasirinkimo tik iPad, iPhone, iPad Mini... Jie taip visur kiša tą i raide jog atrodo tuoj bus koks iWall ar iShit... Vis gi mano manimu iPhone yra daiktas tik durniems amerikonams kurie dėl jo stovi eilėse kelias naktis.

Tai tu nori pasakyti tie kurie turi iPhone jau būtinai laukė eilėj kelias naktis ? Nebejuokinam, žmonės. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu tu sakai, kad galima lyginti seniau išėjusi gaminį lyginti su naujai išėjusiu tu žiauriai klysti. Pabandyk palyginti kad ir pieną pagamintą prieš mėnesį ir pieną pagamintą prieš dieną - yra skirtumas ane? Telefonas yra naujas jeigu nėra išėjęs kažkoks naujas tos pačios firmos tokio pačio tipo gaminys. Prie kiekvieno pavadinimo galima savaip prisikabinti. iPhone, iPad etc. - unikalu ir gražu.

Apple ne tik iPhone, iPad gamina, jie gamina itin galingus, patvarius kompiuterius - turbūt vienintelis stacionarus kompiuteris, kuris turi tik monitorių, pelę ir klaviatūrą (belaidžius) tai iš viso kompiuterio išeina tik vienas laidas (maitinimo laidas) tai ką ir kalbėti, kompiuteris vertas tos savo didelės kainos. Kad ir tie patys laptopai. MacBook pro ir t.t.. Pažįstamas nusipirko MacBook Pro prieš 4 ar 5 metus. Jis veikia puikiai nebuvo nė karto neperrašyta OS, be maitinimo laido laiko apie 6 - 8 valandas (darbo rėžimu) o mano tėčio kompiuteris, nupirktas taip pat prieš 4 - 5 metus be maitinimo neišlaiko nė 30 minučių ir veikia taip lėtai, kad gali nueiti pavalgyti, kol failus perkelia.

Nesibarsiu... Visi įrenginiai turi savo pliusų ir savo minusų.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

iPhone 5 tikrai nebuvo toks nuostabus. Vos ne kas savaite pasirodydavo jo brokai, bug'ai ir galų gale jis pradėjo sproginėti kalbant. Tai už ką mokėti tokius pinigus? Jei jau permoki, tai tikiesi nepriekaištingos kokybės, kokios nepateikė penktosios kartos apple telefonas. Tad jo pirkti bent jau man neapsimokėtų, juolab jog už tokia kaina yra geresnis pasirinkimas tarp kitų gamintojų.

Pvz.: nusipirkes "SAMSUNG Galaxy S4" tu turėsi galingesnį, tobulesnį, naujesnį įrenginį nei "iPhone 5"...

Kol apple patentuoja viska iš eilės, kiti gamintojai tikrai nestovi vietoje ir siūlo puikias alternatyvas.

Žinau jog apple fanų nepakeisi, bet aš tik išsakiau savo nuomone apie apple produktą.

Nieko nėra tobulo.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Jeigu tu sakai, kad galima lyginti seniau išėjusi gaminį lyginti su naujai išėjusiu tu žiauriai klysti. Pabandyk palyginti kad ir pieną pagamintą prieš mėnesį ir pieną pagamintą prieš dieną - yra skirtumas ane? Telefonas yra naujas jeigu nėra išėjęs kažkoks naujas tos pačios firmos tokio pačio tipo gaminys. Prie kiekvieno pavadinimo galima savaip prisikabinti. iPhone, iPad etc. - unikalu ir gražu.

Apple ne tik iPhone, iPad gamina, jie gamina itin galingus, patvarius kompiuterius - turbūt vienintelis stacionarus kompiuteris, kuris turi tik monitorių, pelę ir klaviatūrą (belaidžius) tai iš viso kompiuterio išeina tik vienas laidas (maitinimo laidas) tai ką ir kalbėti, kompiuteris vertas tos savo didelės kainos. Kad ir tie patys laptopai. MacBook pro ir t.t.. Pažįstamas nusipirko MacBook Pro prieš 4 ar 5 metus. Jis veikia puikiai nebuvo nė karto neperrašyta OS, be maitinimo laido laiko apie 6 - 8 valandas (darbo rėžimu) o mano tėčio kompiuteris, nupirktas taip pat prieš 4 - 5 metus be maitinimo neišlaiko nė 30 minučių ir veikia taip lėtai, kad gali nueiti pavalgyti, kol failus perkelia.

imac kainuojantys 5000 http://www.kilobaitas.lt/BRAND_staliniai/Apple/iMac_215quot__QC_i5_27GHz/8/MD093Z/A/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_408&ID=490423 ,

savo komplektacija , atitinka paprastą kompiuterį kainuojantį 1400 http://www.kilobaitas.lt/KILOBAITAS_staliniai_/Kilobaitas/Kompiuteris_UNIVERSALUS_i5_//UNIVERSALUS_i5_Ivy/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_407&ID=358860. Tai gal nereik nusišnekėt? Jeigu tas tavi tėtis pirko kompiuterį už 200 tai suprantama kad dabar jis lėtai dirba...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jūs visi stumiat ant tų iPhone , kad jie nieko gero nesukuria tik padidina ekraną ar dar ką ir užkelia kainą 200$ papildomai ir panašiai, bet pagrindinė priežastis dėl ko taip sakot, tai kad pačio iPhone jūs neįpirktumėte ir daugiau nieko neturit ką pasakyt, ir dar vienas dalykas tai patys nesuprantat ką atnaujina ir nesigaudot apie tuos atnaujinimus, ir iš tikrųjų jeigu jau sakot, kad tik ekraną didina manau geriau patylėt.

Weed, galėjau ir aš nusipirkt iš Ebay tą Iphone 5, bet nusipirkau S2, o kainos beveik tos pačios, Pavyzdžiui man, IPHONE telefonai grynas šlamštas...

( Nepirkau S3, todėl, kad mano bratkis pirmas nusipirko, o tuo laiku dar nebūvo S4 :/ )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3905 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...