Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

„iPhone 6“ konceptas


ewoj.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3906 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na tik tikri durniai sugalvotu ranka iškisti pro balkona laikant telefona ir rašant SMS... Yra 99,9% tikimybė jog Galaxy S5 korpusas bus iš anglies pluošto ar aliuminio.

Tai pat neseniai APPLE prarado brangiausios kompanijos varda, nes ją aplenkė GOOGLE. Apple kompanijos akcijos tik krenta, kompanija atrodo kaip apleista.

Apple produktai yra geri, bet pervertinti, turi maža įvairove ir su kol kas prasta iOS sistema.

O dėl to kritimo, tai jei kampas įlinko tai turbūt krito nugara, nes tokius smūgius atlaikytu beveik kiekvienas telefonas, bet kai priekinis kampas įlinksta tai jau kartu su stiklu ir jis skyla.

Šitą ir aš žinau, jog S5 korpusas, bus iš anglies pluošto arba aliuminio, o dėl rankos iškišimo tai nežinau, gal tu ir teisus jog tik durniai :D. Žinau jog Apple prarado brangiausios kompanijos vardą, kolkas dar domiuosi IT naujovėmis, o dėl iOS sistemos, tai ji mano manymu tikrai gan gera, bet atsibodo iPhone imsiu Sony Xperia Z arba Z Ultra, ir bus zjbs...

Mano iPhone krito ant kairės pusės viršutinio priekinio kampo, ir stiklas liko sveikas, galbūt tik iškilimas biški pasidarė...

Redaguota , nario - Positive.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šitą ir aš žinau, jog S5 korpusas, bus iš anglies pluošto arba aliuminio, o dėl rankos iškišimo tai nežinau, gal tu ir teisus jog tik durniai :D. Žinau jog Apple prarado brangiausios kompanijos vardą, kolkas dar domiuosi IT naujovėmis, o dėl iOS sistemos, tai ji mano manymu tikrai gan gera, bet atsibodo iPhone imsiu Sony Xperia Z arba Z Ultra, ir bus zjbs...

Mano iPhone krito ant kairės pusės viršutinio priekinio kampo, ir stiklas liko sveikas, galbūt tik iškilimas biški pasidarė...

Tavo telefonui tiesiog "fuksas" buvo, o "fuksai" nesikartoja. :D iOS 7 man patiko, bent iš pristatymo, nes pagaliau Apple susiprato ir priglaudė kelias Android savybes. Labai laukiu Android 5, nes žada sumažinti sistemos reikalavimus ir žiauriai optimizuoti.

+ iOS 7 jau nulaušta :)

Redaguota , nario PrefixS
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo telefonui tiesiog "fuksas" buvo, o "fuksai" nesikartoja. :D iOS 7 man patiko, bent iš pristatymo, nes pagaliau Apple susiprato ir priglaudė kelias Android savybes. Labai laukiu Android 5, nes žada sumažinti sistemos reikalavimus ir žiauriai optimizuoti.

+ iOS 7 jau nulaušta :)

iOS 7, man taippat patiko, nes daug naujovių, skaitykime visas naujas dizainas, o apie nulaužimą negirdėjau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo telefonui tiesiog "fuksas" buvo, o "fuksai" nesikartoja. :D iOS 7 man patiko, bent iš pristatymo, nes pagaliau Apple susiprato ir priglaudė kelias Android savybes. Labai laukiu Android 5, nes žada sumažinti sistemos reikalavimus ir žiauriai optimizuoti.

+ iOS 7 jau nulaušta :)

Įdomu ar tą android 5 kasnors nuportins ant xperia x8 :DD. Pabandyčiau tada :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Jūs visi stumiat ant tų iPhone , kad jie nieko gero nesukuria tik padidina ekraną ar dar ką ir užkelia kainą 200$ papildomai ir panašiai, bet pagrindinė priežastis dėl ko taip sakot, tai kad pačio iPhone jūs neįpirktumėte ir daugiau nieko neturit ką pasakyt, ir dar vienas dalykas tai patys nesuprantat ką atnaujina ir nesigaudot apie tuos atnaujinimus, ir iš tikrųjų jeigu jau sakot, kad tik ekraną didina manau geriau patylėt.

Arba todėl, nes supranta, kad yra netgi geresnių alternatyvų nei perkąstas obuolys už daug mažesnę kainą, nes ženkliukas ant telefono dangtelio turi savo kainą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai nieko, palaukit permatomo telefono arba su projektoriais įmontuoto į ranką kurie jau žadą išvysti rinką už 20 metų. Nežinau ar ar ankščiau ar kada žadėti netgi tampomi tam tikrais parametrais, su ekranu, korpusu kuris vienu metu skystas ir kietas ar kažkas panašaus. Tuo labiau, kad jau permotomo telefono prototipas jau yra. Tik kaip procesorių ir visą kitą padarė permatomą? :) Tai čia Iphone 6 tai pfff.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3906 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...