Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4678 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prasisveciantis modelis, man nepatiko.

Bet uztat ideja parduot ji tokiu budu pigiau, visai man patiko.

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

  • Parašė po 3 savaičių...

Ju bent nutuokiat kaip tokie aparaciukai lagina? ciurku gamybos:D

Kalba eina ne apie telefona, o apie jo galini dangteli. Ir kaip temos kurejo poste buvo parasyta: "Apple" ruošiasi išleisti...

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Eh... Jau geriau už tokio "pigaus" iPhone kaina nusipirkti vidutinės klasės androidą. :)

  • Teigiamai 3

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Tolkas pirkti IPHONE, jei jame nieko gero nėra? :) Nusipėrki koki LG arba HTC android / windows phone 8 , ir džiaugiuosi :) Ir kaina mažiau, ir tikrai neblogiau už jūsų ta IPHONE. Jus mokat pinigus tik už pavadinima "APPLE" ir "IPHONE" va ir viskas :) O jame nieko gero nėra. Tai nemanau, kad yra tolkas pirkti už 3štukas telefoną, kai galima nupirkti net daug geresnis už 1~ štuką litų.

  • Teigiamai 3

Tolkas pirkti IPHONE, jei jame nieko gero nėra? :) Nusipėrki koki LG arba HTC android / windows phone 8 , ir džiaugiuosi :) Ir kaina mažiau, ir tikrai neblogiau už jūsų ta IPHONE. Jus mokat pinigus tik už pavadinima "APPLE" ir "IPHONE" va ir viskas :) O jame nieko gero nėra. Tai nemanau, kad yra tolkas pirkti už 3štukas telefoną, kai galima nupirkti net daug geresnis už 1~ štuką litų.

Šitą tokį žmonių stumimą ant iphono jau nekart pastebėjau :D Kalbu ne apie visus, bet stumia tie, kurie jo neįperka.

  • Teigiamai 1

KzNr8hx.png


samp-survive.lt


Lietuviškas SA-MP išgyvenimo serveris

Šitą tokį žmonių stumimą ant iphono jau nekart pastebėjau :D Kalbu ne apie visus, bet stumia tie, kurie jo neįperka.

Heh :D Turiu IPHONE 5. Ir nesinaudoju jo. Puskei ant gimtadienio padavanosiu. Nes man jis nereikalingas, kodėl? Nes nupirkęs pamačiau, kad nevertas jis tu pinigų kurius aš užmokėjau. Dabar naudoju HTC Windows Phone 8x , ir Samsung Galaxy S3 turiu. Daugiausiai naudoju HTC, nes jis man labiausiai patinka, nei laggo, nieko nėra. O tas IPHON'as gliūčina būna.

  • Teigiamai 2

Pirma kart girdziu kad Windows Mobile geresnis uz iOS, turbut tamsta nelabai moka telefonu naudotis, kad nieko idomaus ten neranda. Idomu kas jau tokio idomaus tame Windows Mobile? :D

  • Teigiamai 1

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Pirma kart girdziu kad Windows Mobile geresnis uz iOS, turbut tamsta nelabai moka telefonu naudotis, kad nieko idomaus ten neranda. Idomu kas jau tokio idomaus tame Windows Mobile? :D

Pasinaudok pamatysi :) Windows Phone 8 tikrai geriau už iOS.

1. Windows Phone 8 daug greičiau veika už iOS

2. Windows Phone 8 neturi daug žaidimu ( t.y - ) bet turi daug programų ( t.y + )

3. Windows Phone 8 turi nemokamu, gan geru žaidimus bei programus ( t.y + )

Pasidomėk daugiau :)

  • Teigiamai 1

Pasinaudok pamatysi :) Windows Phone 8 tikrai geriau už iOS.

1. Windows Phone 8 daug greičiau veika už iOS

2. Windows Phone 8 neturi daug žaidimu ( t.y - ) bet turi daug programų ( t.y + )

3. Windows Phone 8 turi nemokamu, gan geru žaidimus bei programus ( t.y + )

Pasidomėk daugiau :)

1. Abu jie veikia greitai

2./3. iOS yra ir daug zaidimu ir daug programu (+labai kokybisku, ir taipat nemokamu)

Domejausi, ir laikiau rankoi tuos Lumia, turbut pasizymi telefonas tik naktine kamera ir anti-shake :D

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

1. Abu jie veikia greitai

2./3. iOS yra ir daug zaidimu ir daug programu (+labai kokybisku, ir taipat nemokamu)

Domejausi, ir laikiau rankoi tuos Lumia, turbut pasizymi telefonas tik naktine kamera ir anti-shake :D

Lumia šūdas :) HTC Windows PHone 8x panaudok.

Visvien man Windows Phone 8 geriau už iOS. iPhone gyvenime daugiau nenupirksiu.

  • Teigiamai 1
(redaguota)

Va, va, prasideda... Apple fanai niekados nesakys jog permokėjo už bloga produktą, tad sakyk jiems ką tik nori, savo nuomonės jie nekeis. Manau iOS yra gera sistema, bet jau nusibodusi, pasenusio dizaino ir labai ribota. Windows Phone puikus, nes suderinamas su žaidimų konsole Xbox, sklandžiai veikia net ir su silpnesniu telefonu, nebrangūs bei kokybiški telefonai. Neįperkame iPhone? Jei tai būtų superinis daiktas, tai nepagailėčiau tų ~2500Lt, bet dabar jau geriau pasiimti Galaxy S4 arba nusipirkti galingą kompiuterį žaidimams. Dabar pats turiu LG Optimus L9 jis turi "Android", visi Apple fanatikai sako jog ši sistema lagina, lūžinėja ir t.t. Galiu pasakyti jog nė velnio taip nėra, viskas veikia puikiai, jokių strigimų, tik džiaugsmas. Apple "era" baigėsi, po Steve Jobs'o mirties jie jau nieko gero nebesumasto, taigi atsimerkit.

Redaguota , nario PrefixS
  • Teigiamai 3

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4678 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...