Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pigesnio „iPhone“ konceptas


ewoj.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3892 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nestumkit ant tų Apple. As sutinku su Positive. Tie kurie neiperka apple gaminiu - tie pavydi. O tie kurie juos turi - juos dievina, rekomenduoja kitiems :) O tu sancio ir toliau gyvenk su savo samsungais, htc ir dar kazkokiom plytom :)

Plytom :DDD Haha, vat Iphonas ir yra plyta :) Dizainas tragiškas, iOS nieko gero nėra. O kad aš neįperku klystat :) Nežinot nieko apie mane, tai ir tylėkit. protingiau būsit.

  • Teigiamai 5
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vaikai, -rep tie mokat deliot. Pohui man ant tu REP'u neesu REP auka kaip jus :)

Už tiesa metą -rep ^^.

Pabuk ilgiau su tuo iphone. Nebent jis ne tavo skonio. Pats ji naudoju viskas okey veikia ir naudoju iPhone 3, vis tiek zjbs plyta. Aplamai visi telefai yra plytos, bet ne visos plytos yra geros. O del tiesos pasilik sau. Ash metu -rep uz ne tiesa ;)

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 6
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo dizainai tragiskesni (mano nuomone).

Heh.

1. Aš nepaišytojas, o programuotojas / koduotojas. :)

2. Man ant kažkokio vaiko nuomonės pohui.

3. O Iphone tai tikra plyta.. Peace of metal, nieko gero tame Iphone nėra, jus mokat po 3štukas litų už "Apple" ženkliuką ir viskas. Geriau nupirkti Samsung Galaxy S4/S3 už 2štukas, ir tikrai geriau už ta Iphone bus. Neesu Samsung fanatas, ir neesu heteris, ir iphono neesu fanatas ir heateris, teisiog pasakau savo nuomonė apie šį telefoną. Mano nuomonė, patis gražiausias telefono dizainas tai pas HTC. :)

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pabuk ilgiau su tuo iphone. Nebent jis ne tavo skonio. Pats ji naudoju viskas okey veikia ir naudoju iPhone 3, vis tiek zjbs plyta. Aplamai visi telefai yra plytos, bet ne visos plytos yra geros. O del tiesos pasilik sau. Ash metu -rep uz ne tiesa ;)

Jeigu tu telefoną naudoji , vien tik skambinimui , tada taip , iphone 3 puikus telefonas.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Heh.

1. Aš nepaišytojas, o programuotojas / koduotojas. :)

2. Man ant kažkokio vaiko nuomonės pohui.

3. O Iphone tai tikra plyta.. Peace of metal, nieko gero tame Iphone nėra, jus mokat po 3štukas litų už "Apple" ženkliuką ir viskas. Geriau nupirkti Samsung Galaxy S4/S3 už 2štukas, ir tikrai geriau už ta Iphone bus. Neesu Samsung fanatas, ir neesu heteris, ir iphono neesu fanatas ir heateris, teisiog pasakau savo nuomonė apie šį telefoną. Mano nuomonė, patis gražiausias telefono dizainas tai pas HTC. :)

Taip HTC geri. Bet jei nuemus pavadinimą "Apple" kainuotu kokia 600lt irgi butu nelogiska. Uzsisvaigstat kazkaip, arba pats susipisai tlf, kad pradejo blogai veikti ir pradejai stumti ant jo, arba kazkoks zaidimas neveikia normaliai tai sakai - sudas.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://www.mobili.lt/lt/pasaulio_naujienos/iphone_5_nepateko_i_geriausiu_ismaniuju_telefonu_trejetuka.html - gal neatkreipsit dėmesio, bet biškį informacijos jūsų mažoms smegenims nepakenks.

Nejaugi vėl priėjo "obuoliuko" fanų? Supraskit jog pasaulyje egzistuoja ne vien tik Apple kompanija. Tikrai nepasakyčiau jog "SAMSUNG GALAXY S IV" yra toks jau bomžų telefonas kaip jūs manote. Duodu 99% jog realybėje net Galaxy S3 neesate matę ir net neįsivaizduojate ką gali Android ar Windows Phone sistemos.

Apple įrenginiai irgi yra geri, bet jau pasenę ir tikrąją to žodžio prasme atsilikę savo kaina ir funkcijomis.

Naudoju androidą už ~900Lt ir ką? Svarbu nestringa, sklandžiai dirba, žaidimai ir visos programos veikia puikiai. Prie bet kokio įrenginio pridėjus "Apple" logotipą jo vertė padidėtų + 1000Lt...

Man tiesiog trūksta žodžių apsakyti tą nelemta APPLE fanų būkuma...

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar karta sakau - geras jis yra, nestumkit. Kas nores tas ir naudos, bet nereikia cia jau uzsirauti, kad mes "obuoliuku" fanai esam buki. Telefonas kaip telefonas - svarbu normaliai veiktu. Ir nematau cia reikalo lyginti su kitais "gerais" telefais. Supraskit, kad kiekvienas turi savu minusu ir nusipirkes tipo geresni vis tiek kazkoks bus minusas. Siuolaikine technologija nera tobula. Ji yra gera, bet ne tobula. Tad cia uzteks lyginti db nes uzpisti pradedat "obuoliuku" heiteriai.

sancio, kokiu telefonu tik nelietes.. ziuriu cia beveik visus telefus esi lietes ir jau zinai viska.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar karta sakau - geras jis yra, nestumkit. Kas nores tas ir naudos, bet nereikia cia jau uzsirauti, kad mes "obuoliuku" fanai esam buki. Telefonas kaip telefonas - svarbu normaliai veiktu. Ir nematau cia reikalo lyginti su kitais "gerais" telefais. Supraskit, kad kiekvienas turi savu minusu ir nusipirkes tipo geresni vis tiek kazkoks bus minusas. Siuolaikine technologija nera tobula. Ji yra gera, bet ne tobula. Tad cia uzteks lyginti db nes uzpisti pradedat "obuoliuku" heiteriai.

sancio, kokiu telefonu tik nelietes.. ziuriu cia beveik visus telefus esi lietes ir jau zinai viska.

Taip esu, naudojes visus naujausius telefonus. :) Nes visa šeima perką pačius naujausius.

Ir dar kažkas sakė kad už tevėlių pinigėlius. Na na, visada daugiau nei pusė kainos telefono įnėšiu aš :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar karta sakau - geras jis yra, nestumkit. Kas nores tas ir naudos, bet nereikia cia jau uzsirauti, kad mes "obuoliuku" fanai esam buki. Telefonas kaip telefonas - svarbu normaliai veiktu. Ir nematau cia reikalo lyginti su kitais "gerais" telefais. Supraskit, kad kiekvienas turi savu minusu ir nusipirkes tipo geresni vis tiek kazkoks bus minusas. Siuolaikine technologija nera tobula. Ji yra gera, bet ne tobula. Tad cia uzteks lyginti db nes uzpisti pradedat "obuoliuku" heiteriai.

sancio, kokiu telefonu tik nelietes.. ziuriu cia beveik visus telefus esi lietes ir jau zinai viska.

Nesakau jog iPhone yra blogas telefonas, jis veikia pakankamai sklandžiai, bet nereikia sakyti jog kiti įrenginiai neverti dėmesio ir iPhone geriausias. Bent jau man viena geriausių sistemų yra Windows Phone, tik aišku ji dar nauja ir reikia laiko jog "pritaptų". Aš neesu "hateris", aš tik sakau tiesa.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš nepeikiu ir samsung galaxy s4 nei kokiu htc, lg. Bet aš manau kad iPhonas yra geresnis, kadangi aš ji jau naudoju gan ilgai ir man su juo patogiausia. Mano klasiokas nusipirko s4 ir nenusivilė nes tikrai daug ten nauju funkciju tokiu kaip žiuri video youtube pasuki akis nuo telefono ir automatiškai susistapdo video tas man labai patiko :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3892 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...