Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pigesnio „iPhone“ konceptas


ewoj.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3892 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mano nuomonė liks visvien vienoda, Apple liks Apple, jie bus be priekaištų tik Amerikoje, nes Lietuviams toks telefonas ne prie širdies, jei kiekvienam Lietuviui duotumėme iPhone 4s (kaip mano), jie pamirštų apie visokius Samsung ir t.t . Man vien tie S3-S4 nepatinka dėl jų didelių ekranų, tokie telefonai tik verslininkams, nes nežinau kokių kišenių reikia, kad juos įsidėt... Mano draugas turi S3 ir nešiojasi mini - rankinėje...

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Permatomas dangtelis ne bėda, juk iPhone case'ai varganą dolerį tekainuoja, tai pirkdamas telefoną jau gali pasiimt ir dangtelį nepermatomą. Tik jaučiu vidus būtų nekoks, nekalbu apie ekraną, kuris ir taip dažnai ir lengvai dūžta. Bet kalba, kad reikia pigaus iPhone modelio - būtina.

Matosi neturėjęs iPhone, o jei turėjai kaškokia padielką, nieks nekaltas, iš antro aukšto nukrito mano ant betono (Plytelių), ir nieko tik kampas įlinko, dar daug kartų iš kišenės buvo iškritęs, susibraižė, bet ekranas gražus ir funkcionuoja labai puikiai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3892 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...