Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pigesnio „iPhone“ konceptas


ewoj.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3891 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Heh :D Turiu IPHONE 5. Ir nesinaudoju jo. Puskei ant gimtadienio padavanosiu. Nes man jis nereikalingas, kodėl? Nes nupirkęs pamačiau, kad nevertas jis tu pinigų kurius aš užmokėjau. Dabar naudoju HTC Windows Phone 8x , ir Samsung Galaxy S3 turiu. Daugiausiai naudoju HTC, nes jis man labiausiai patinka, nei laggo, nieko nėra. O tas IPHON'as gliūčina būna.

pats turiu iphona ir tikrai nesiskundžiu, nė trupučio nelagina. Sutinku, kad HTC yra geri telefonai, bet tie samsung... Kas ten gero juose ( buvo laikai kai turėjau S2 ir iphone 4, tai samsungu nusivyliau )? Nusiperki nauja samsungą, kuris kainuoja du gabalus, o žiūrėk po pusės metų jau kokie septyni šimtai bekainuoja, net neverta pirkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pats turiu iphona ir tikrai nesiskundžiu, nė trupučio nelagina. Sutinku, kad HTC yra geri telefonai, bet tie samsung... Kas ten gero juose ( buvo laikai kai turėjau S2 ir iphone 4, tai samsungu nusivyliau )? Nusiperki nauja samsungą, kuris kainuoja du gabalus, o žiūrėk po pusės metų jau kokie septyni šimtai bekainuoja, net neverta pirkt.

Kad jau pinga, tai neverta pirkti? Ką tu jį gal perpardavinėti nori? Visi telefonai pinga, jog puiku už 5x mažesne kaina nusipirkti 5x geresnį įrenginį nei iPhone :)

Redaguota , nario PrefixS
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Heh :D Turiu IPHONE 5. Ir nesinaudoju jo. Puskei ant gimtadienio padavanosiu. Nes man jis nereikalingas, kodėl? Nes nupirkęs pamačiau, kad nevertas jis tu pinigų kurius aš užmokėjau. Dabar naudoju HTC Windows Phone 8x , ir Samsung Galaxy S3 turiu. Daugiausiai naudoju HTC, nes jis man labiausiai patinka, nei laggo, nieko nėra. O tas IPHON'as gliūčina būna.

Matai koks tu turtingas, kur giveni? Pasakų šalį. Atsikvošėk tu iPhone 5, HTC Windows Phone 8x, Samsung Galaxy S3 neįpirktum ir nevaidink, geriausia, ką gali turėti tai Huawei Y200 kuris vertas 300LT... Aš turiu iPhone 4 ir tikrai nesiskundžiu, nes jį turiu, žmonės kurie jo neįperka stuma, o kurie jį turi jį dievina, nes tai yra greitas, tvirtas, patogus, telefonas. Tad pirma pagalvokite apie ką kalbate, ir nebestumkite ant iPhone, iPad ir t.t, tik dėl to, kad jų neįperkat...

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va, va, prasideda... Apple fanai niekados nesakys jog permokėjo už bloga produktą, tad sakyk jiems ką tik nori, savo nuomonės jie nekeis. Manau iOS yra gera sistema, bet jau nusibodusi, pasenusio dizaino ir labai ribota. Windows Phone puikus, nes suderinamas su žaidimų konsole Xbox, sklandžiai veikia net ir su silpnesniu telefonu, nebrangūs bei kokybiški telefonai. Neįperkame iPhone? Jei tai būtų superinis daiktas, tai nepagailėčiau tų ~2500Lt, bet dabar jau geriau pasiimti Galaxy S4 arba nusipirkti galingą kompiuterį žaidimams. Dabar pats turiu LG Optimus L9 jis turi "Android", visi Apple fanatikai sako jog ši sistema lagina, lūžinėja ir t.t. Galiu pasakyti jog nė velnio taip nėra, viskas veikia puikiai, jokių strigimų, tik džiaugsmas. Apple "era" baigėsi, po Steve Jobs'o mirties jie jau nieko gero nebesumasto, taigi atsimerkit.

Taip tu teisus, kad po Steve Jobs'o mirties, jie jau nieko nesumasto gero, bet vistiek, negaliu sakyti, kad jie pablogės, nes kiekvienas tikras iPhone savininkas nesiskūstu, kaip pavyzdžiui mūsų forumo pasakų šalies gyventojai kurie turi HTC, iPhone, Samsung Galaxy S3.... Taippat negaliu sakyti, kad Windows Phone yra geresnis, mano keli draugai turi Nokia Lumia, ir jie tikrai nera greitesni už iPhone 4, ir netokie patogūs (Man). Ir šiaip Apple yra prestižo arba elito ženklas, tai nėra eilinis supistas android'as kuris būna vieną dieną 500LT kitą 300LT, nu tai *Myliu SuperGames.lt* tokį pirkti, kuris po 1mėn bus šūdas ir reiks naujo? Karoče be keiksmažodžių neišėjo sorry, bet tokia ta tikrovė rimtas konkurentas Apple gaminiams tik Samsung arba HTC...

Redaguota , nario - Positive.
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matai koks tu turtingas, kur giveni? Pasakų šalį. Atsikvošėk tu iPhone 5, HTC Windows Phone 8x, Samsung Galaxy S3 neįpirktum ir nevaidink, geriausia, ką gali turėti tai Huawei Y200 kuris vertas 300LT... Aš turiu iPhone 4 ir tikrai nesiskundžiu, nes jį turiu, žmonės kurie jo neįperka stuma, o kurie jį turi jį dievina, nes tai yra greitas, tvirtas, patogus, telefonas. Tad pirma pagalvokite apie ką kalbate, ir nebestumkite ant iPhone, iPad ir t.t, tik dėl to, kad jų neįperkat...

Labiau nusišnekėt čj neįmanoma...

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va, va, prasideda... Apple fanai niekados nesakys jog permokėjo už bloga produktą, tad sakyk jiems ką tik nori, savo nuomonės jie nekeis. Manau iOS yra gera sistema, bet jau nusibodusi, pasenusio dizaino ir labai ribota. Windows Phone puikus, nes suderinamas su žaidimų konsole Xbox, sklandžiai veikia net ir su silpnesniu telefonu, nebrangūs bei kokybiški telefonai. Neįperkame iPhone? Jei tai būtų superinis daiktas, tai nepagailėčiau tų ~2500Lt, bet dabar jau geriau pasiimti Galaxy S4 arba nusipirkti galingą kompiuterį žaidimams. Dabar pats turiu LG Optimus L9 jis turi "Android", visi Apple fanatikai sako jog ši sistema lagina, lūžinėja ir t.t. Galiu pasakyti jog nė velnio taip nėra, viskas veikia puikiai, jokių strigimų, tik džiaugsmas. Apple "era" baigėsi, po Steve Jobs'o mirties jie jau nieko gero nebesumasto, taigi atsimerkit.

Nejuokink vistiek Apple yra vienas iš perkamiausiu, ir tavo telefonas ir šūdo nevertas...

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

apple - kaip kazkas minejo prabangos zenklas, o funkcionuoja labai gerai, pats turiu iphona 5, veikia be lago, kazkas nusisnekejo sakydamas ,kad stringa.

O ,kad ios geriau uz windows tai bukit ramus, vien saugumo klausimu.

o del to windowst app store( nzn kaip vadnas) ten nk nera, tuscias visiskai palyginus su app storu.

Apple a.k.a iOS geriausias pasirinkimas megstantiems varda ir kokybe, kas megsta kuo daugiau gygabaitu ir hercu( nesigaudau kas tas yra ) visokiu samsungus imkit.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3891 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...