Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nepirkit paslaugu is STIM jisai apgavikas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4045 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Supratau graziuoju tartis nenori? Nenori grazinti pinigu man,kuriuos tau sumokejau uz nesuteiktas paslaugas negavau nieko nei slaptazodziu nieko,net hosto buciau negalejes prasitesti,nes viskas pas tave ir dar bandei 20 lt nusukti,dabar sakai suslietuvintas buvo,o kai per skype rasei,kad nepirkau sulietuvinimo ir reikia tau dar 20lt primoketi,o dabar sakai,kad sulietuvinta viskas,nu geras melagis,jei nebutu yrodimu visi patyketu,bet yra yrodimai meluoji ir net nezinai pats ka

Aš per dieną atlieku per 10-20 ipb darbų, ir aš negaliu prisiminti ką dariau vakar pas tave ar pas ką kitą, todėl suklydau pasakydamas jog nėra įkelta, pažiūrėjau, pamačiau jog lietuvybė įkelta, po to apie tai pranešiau tau, tu pradėjai ieškoti kitų "skilių" kad nebūti paduhintam. Aš nematau įrodymų jog prašiau pas tave tų supistų 20 litų

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ir eik toliau teik paslaugas po 5 litus sms žinutėm ir gauk vėliau skundus nuo užsakovų kad tas ar anas neveikia kad atsiranda keisti errorai ir klaustukai vietoje LT raidžių

Ką,tu čia mali...Visu pirma tai priešingai nei tu aš nedirbu už pinigus,nes man kol kas jų nereikia,dar pilnai visko nemoku :) Visu,antra ir durnas mato,kad tu tik web'ą padarei,įdėjai dizainą ir viskas !-Tu net sub-forumų nepakeitei pavadinimų,NET SUPISTO INVISION POWER BOARD nepakeitei..Visu trečia,jai gaučiau skundą aš viską,sutvarkyčiau..Ir bėje jai tau meta klaustukus su Lt kalba,tai nemoki įdiegti :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką,tu čia mali...Visu pirma tai priešingai nei tu aš nedirbu už pinigus,nes man kol kas jų nereikia,dar pilnai visko nemoku :) Visu,antra ir durnas mato,kad tu tik web'ą padarei,įdėjai dizainą ir viskas !-Tu net sub-forumų nepakeitei pavadinimų,NET SUPISTO INVISION POWER BOARD nepakeitei..Visu trečia,jai gaučiau skundą aš viską,sutvarkyčiau..Ir bėje jai tau meta klaustukus su Lt kalba,tai nemoki įdiegti :)

Klysti, jeigu meta klaustukus su Lietuviška kalba, reiškia jog tu naudoji labai hujovą ipb versiją kitaip tariant - rusišką ir nullint'ą. Nieko nekeičiau turbūt dėl to kad jis to neprašė ? Nepagalvojai apie tai protinguoli ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viską sulietuvino atsigauk tu žmogau nuo pigių klijų, tuos forums, shoutbox turi pats pasikeisti arba atsisiusk fusion menu moda ir viskas. O čia kad 55 Lt sumokėjai tai tavo bėdos galėjai pas kitus pirkt kurie pigiau daro, ir nereikia šmeišti per savo durną galvą kitų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jus nezinot kaip su juo buvo tartasi,nusiunciau pavizdi kokio noreciau irpaklausiau kiek va visa sita padaryti kainuotu pasake suma,o padare visai kitaip,bet galvojau nieko,o kai dar angliska meniu padare ir paprase dar 20lt uz lietuviska,tai va nervas ir paeme ir kai paprasiau slaptazodziu tai yra mano teise nes sumokejau ju nedave tai,ka sukure del vaizdo paskui butu istrynes serva ir viskas ir butu kitus taip gaudes,jus kai pamatytumet kokias jis man sumas rase ir kaip ikalbinejo,jisai simtais litu prase is manes pamate,kad nepasirasiau tai galvojo kitaip apgaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

kaip galejau pas kitus pirkti jeigu su juo visa tai sutarem ir jisai pasake gerai taip padarysiu,o padare kitaip tu mastyk ka rasai,pas kitus,jeigu butu sakes taip negaliu padaryti tai aisku kitu buciau ieskojes,sake galiu ir cia tiek kainuos o apgavo ir niekas nesmeizia yra yrodimai visi o sulietuvino po to kai parasiau cia ar jus neskaitot kas rasoma,perskaityk iNn ir tada reiskis

Redaguota , nario swarcas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jus nezinot kaip su juo buvo tartasi,nusiunciau pavizdi kokio noreciau irpaklausiau kiek va visa sita padaryti kainuotu pasake suma,o padare visai kitaip,bet galvojau nieko,o kai dar angliska meniu padare ir paprase dar 20lt uz lietuviska,tai va nervas ir paeme ir kai paprasiau slaptazodziu tai yra mano teise nes sumokejau ju nedave tai,ka sukure del vaizdo paskui butu istrynes serva ir viskas ir butu kitus taip gaudes,jus kai pamatytumet kokias jis man sumas rase ir kaip ikalbinejo,jisai simtais litu prase is manes pamate,kad nepasirasiau tai galvojo kitaip apgaus

*Myliu SuperGames.lt* kaip tu nusšneki, iš tavo kalbų matom tik kalbas, o kur faktai ? Kur įrodymai ? Visada, visą laiką buvo viskas taip kaip matai savo forume dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kaip galejau pas kitus pirkti jeigu su juo visa tai sutarem ir jisai pasake gerai taip padarysiu,o padare kitaip tu mastyk ka rasai,pas kitus,jeigu butu sakes taip negaliu padaryti tai aisku kitu buciau ieskojes,sake galiu ir cia tiek kainuos o apgavo ir niekas nesmeizia yra yrodimai visi o sulietuvino po to kai parasiau cia ar jus neskaitot kas rasoma,perskaityk iNn ir tada reiskis

Tau aiškiai visi sako kad čia tu pats kaltas, kad tu nesugebi nueit į reikiamą tau nurodytą vietą ir pasirašyt ten taip kaip tu nori

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patykek STEM pinigus as tai atgausiu,cia del kitu rasau,kad nebutu apgauti

Nu tai sėkmes tada atgaunant pinigus ir nebeverkšliank čia tam forume nes neturi visiškai jokių įrodymų, o vat aš tai juos turiu, ir be jokių problemų galiu įrodyti jog tu esi ne teisus. Ir net dabar galiu parašyti pareiškimą dėl taves už šmeižtą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apmovė kai žalią š

:D

Už 10 litų padaryčiau viską kokybiškiau ir padėčiau vėliau taisyti klaidas...

Klaustukus vietoj lietuviškų raidžių rodo todėl, kad neįjungta UTF-8 koduotė gerb. STiM

:)

Juos rodo todėl kad TVS yra kurta be UTF-8 koduotės, kiti žmonės to nesuprastų, ir tik dėl to išreiškiau tai kitaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4045 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...