Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nepirkit paslaugu is STIM jisai apgavikas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4045 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš dirbu kaip oficiali įmonė, kuri turi nusistačius savo nuokainius. Taipogi visi mano įkelti dalykai pvz Lietuvybė yra legaliai patvirtinti ir kainos yra nustatytos toli gražu ne mano.

Sveikinu aš ir dirbu kaip oficiali įmonė... Bet 55LT už forumo sukūrima pieva :DD *Myliu SuperGames.lt*.. Prajuokinot žmonės. Nepatariu imti iš šio žmogu paslaugas. Kodėl?

1. Per brangį nori už kažkoki forumo užinstaliavima

2. Paslaugos nėra kokybiški.

3. Apgaudinėja žmonės :X

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

parasiau i policija nes dar izeidineti pradejo ir i banka,man tuos LT grazins bankas atemes is jo nes pervedimas buvo is SEB I SEB,tai as nenukentejau nenukentekit ir jus nepasitikekit

Pinigai bus ištraukti iš mano saskaitos tik tuo atvėju, jegiu tu parašysi pareiškimą į policiją, policija pradės nagrinėjimą ir užves iki teisminį tyrimą, kurio metu išsiaiškins visus faktus ir surinks visus įrodymus, po to byla bus siunčiama į Prokuratūrą, kurioje bus gautas atsakymas apie tai, ar byla bus uždaroma ar siunčiama į teismą. Jeigu ji bus siunčiama į teismą, teismas dar turės įrodyti jog aš esu kaltas o tu nurodyti tau padarytą žalą. Ir tik tokiu atvėju, kai teismas priteisia man tavo nurodytą sumą jeigu aš jos nesumoku ir tu kreipiesi į anstolius, jie galės tą sumą iš manęs išieškoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ziurekit ka zmones parase per skaipa [15:25:48] Titas Myniotas: kodel WEB angliskas

[15:25:52] Titas Myniotas: daug kam tai nepatinka :( ir dar vienas [16:23:41] DeiMis I ♥ Basketball™: Bent forumą lietuvišką padaryt moki? Jo jo *Myliu SuperGames.lt* Forums , Members , Shoutbox

[16:24:59] DeiMis I ♥ Basketball™: http://rlgyvenimas.ql.lt/forumas/index.php?/topic/1-welcome/#entry1 va ka rase ir pats paziurejau istikro angliskas buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikinu aš ir dirbu kaip oficiali įmonė... Bet 55LT už forumo sukūrima pieva :DD *Myliu SuperGames.lt*.. Prajuokinot žmonės. Nepatariu imti iš šio žmogu paslaugas. Kodėl?

1. Per brangį nori už kažkoki forumo užinstaliavima

2. Paslaugos nėra kokybiški.

3. Apgaudinėja žmonės :X

Duok man įrodymus kad esu apgavęs žmogų.

Paslaugos yra iš tiesų kokybiškos, jeigu turi pretenzijų mano paslaugoms, išreišk jas.

Šis asmuo norėjo tik geros kokybės atlikto darbo, todėl kaina buvo didesnė. Jeigu nori, prašom, užsisakyk už 5 litus ir padarysiu aš tau tą forumą su nulled tvs kaip eilinis SG narys padaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pinigai bus ištraukti iš mano saskaitos tik tuo atvėju, jegiu tu parašysi pareiškimą į policiją, policija pradės nagrinėjimą ir užves iki teisminį tyrimą, kurio metu išsiaiškins visus faktus ir surinks visus įrodymus, po to byla bus siunčiama į Prokuratūrą, kurioje bus gautas atsakymas apie tai, ar byla bus uždaroma ar siunčiama į teismą. Jeigu ji bus siunčiama į teismą, teismas dar turės įrodyti jog aš esu kaltas o tu nurodyti tau padarytą žalą. Ir tik tokiu atvėju, kai teismas priteisia man tavo nurodytą sumą jeigu aš jos nesumoku ir tu kreipiesi į anstolius, jie galės tą sumą iš manęs išieškoti.

Matau LR įstatymus biški pasimokinėi. Sveikinu, nors kažka žinai....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ziurekit ka zmones parase per skaipa [15:25:48] Titas Myniotas: kodel WEB angliskas

[15:25:52] Titas Myniotas: daug kam tai nepatinka :( ir dar vienas [16:23:41] DeiMis I ♥ Basketball™: Bent forumą lietuvišką padaryt moki? Jo jo *Myliu SuperGames.lt* Forums , Members , Shoutbox

[16:24:59] DeiMis I ♥ Basketball™: http://rlgyvenimas.q...welcome/#entry1 va ka rase ir pats paziurejau istikro angliskas buvo

Bet tu tai asilas, forumo TVS instalas angliškas, todėl tuo metu kai instaliuoji TVS, asmuo kuris jį instaliavo automatiškai susikuria tema kuri ir yra Anglų kalba. Shoutbux forums, members turi pats išviversti tam tikroje vietoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Duok man įrodymus kad esu apgavęs žmogų.

Paslaugos yra iš tiesų kokybiškos, jeigu turi pretenzijų mano paslaugoms, išreišk jas.

Šis asmuo norėjo tik geros kokybės atlikto darbo, todėl kaina buvo didesnė. Jeigu nori, prašom, užsisakyk už 5 litus ir padarysiu aš tau tą forumą su nulled tvs kaip eilinis SG narys padaro.

Nahuj man tavo paslaugos? :DD Jei moku tikrai daugiau už tave. Ir turiu licenzijuota IPB, pirkta iš IPBoard.LT. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsauksiu pavedima as snekejau su banku nes is SEB I SEB buvo darytas pavedimas man sake pirma susisiekit su tuo kam vedet pinigus gal grazins o as turiu irodimus ka per skaipa rasei,kad nesutinki grazinti tai jau jie sutvarkys sita

Nu prašom, tegul nuima tuos pinigus, tegul padaro ten minusą, tačiau dėl to kentėsi tik tu, nes prasidės bilinėjimai iš mano pusės, tos sumos bei moralinės žalos grąžinimas. Aš turiu 110% įrodymų jog darbas buvo atliktas, ir niekas neliko apgautas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4045 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...