Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nepirkit paslaugu is STIM jisai apgavikas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4045 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

skaitykit skaipe is manes paeme 55lt uz web ir net ne lietuviska padare,padare kaskokia nesamone taremes vienaip o padare kitaip,uz tokius pinigus patys ivertinkit ir uzeikit i web kuri sukure [16:33:06] ARNOLDAS: sw

[16:33:13] ARNOLDAS: o kodel pas mane forumas angliskas

[16:33:37] - STiM` Edvinas.» ©: Nes tu nepirkai forumo sulietuvinimo

[16:34:00] ARNOLDAS: ka cia sneki juk sakiau kaip aname

[16:34:11] ARNOLDAS: forume kur pavizdi daviau

[16:34:22] ARNOLDAS: tenai viskas lietuviskai

[16:34:34] ARNOLDAS: ir vakar buvo lietuviskas forumas tu dabar nuemei

[16:34:39] ARNOLDAS: matyt

[16:34:46] - STiM` Edvinas.» ©: Apie sulietuvinimą nešnekėjom. Ir nebuvo jis Lietuviškas tikrai

[16:35:02] ARNOLDAS: vienu zodziu darom taip grazink lt ir pasiimk ta web

[16:35:07] ARNOLDAS: nes klausiau uz 55 lt

[16:35:11] ARNOLDAS: sake nesamone

[16:35:17] ARNOLDAS: per dauk mokejau

[16:35:26] ARNOLDAS: sake uz 20 butu man padare

[16:35:38] ARNOLDAS: nes nei lietuviskas nieko

[16:35:44] ARNOLDAS: kaskokias kainas prisimastai

[16:35:54] - STiM` Edvinas.» ©: Vietoje reikėjo galvoti o ne dabar, pirk ten už 20 litų su bugintu ir seniausiu forumu. Forumas yra sulietuvintas nematau aš kur čia būtų ne Lietuviškai

[16:36:02] - STiM` Edvinas.» ©: Mano kainos yra tokios ir jos atitinka kokybę.

[16:36:16] ARNOLDAS: taremes forumo jeigu buciau anglisko norejas tai buciau anglo kokio paprases kad sukurtu

[16:36:40] - STiM` Edvinas.» ©: Viskas yra Lietuviškai, nematau problemos.

[16:36:58] ARNOLDAS: ainu apie tave parasysiu atsiliepimus paziuresiu ar tai normalu yra

[16:37:08] ARNOLDAS: paskaitysim komentarus

[16:37:20] - STiM` Edvinas.» ©: Prašom, rašyk. Mano paslaugų kainos atitinka kokybę jau kaip minėjau.

[16:37:20] ARNOLDAS: nukopinsiu skaipa

[16:37:39 | Pakeitė 16:37:51] ARNOLDAS: kokia kokybe rodziau kitam web kurejau cia sake pats paprasciausias web

[16:37:59] ARNOLDAS: ka tik rodziau

[16:38:09] ARNOLDAS: sake net 20 nevertas

[16:38:28] ARNOLDAS: ikelsiu nuoroda supergames savo web pamatysi ka kiti parasys

[16:38:35] - STiM` Edvinas.» ©: Tai ir rodei turbūt asmenims kurie tik instaliuoja paplatintus hook'us ir nullinta tvs.

[16:38:38] ARNOLDAS: nes rimtai taremes vienaip o darai kitaip

[16:38:49] ARNOLDAS: angliska sukure

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

paziurekit web kur uz 55 lt sukure net ne lietuviska kiek kam rodziau sake nesamone tiek nevertas ir dar uz tai kad lietuviska padarytu 20 lt paprase paziurekit ir ivertinkit http://rlgyvenimas.ql.lt/forumas/

Ane, paprašiau aš 20 litų ? Aš tiesiog pasakiau jog mes apie Lietuvybę nesitarėme, tačiau vėliau pažiūrėjąs pamačiau jog Lietuvybė iš tiesų yra įkelta ir puikiai funkcionuoja forume.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai jisai dar 20lt norejo paimti,taremes mes vienaip o padare kitaip,jisai apgaudineja zmones,nepirkit apgaus jus kaip mane jisai po biski lt is jusu lups kol susidarys nemaza suma,taip ir man dare

Nu gi pats susimovei, nieko nepakeisi, o kad iš tokio vaiko, kaip tu, išlupo didelius pinigus, tai jau čia pats kaltas, kad nifiga nemastai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ahahaha 55LT Už supisto forumo sukūrima? Duok už 5LT padarysiu oxuena forumą :D Ahahahaha, kūrva.. Stim juokdarys... O kokybė, tai baisi.... Sako mano kainas atitinka kokybėj.. nejuokink, tavo kokybė verta 0LT... Anyway, pats kaltas, kad ant tokiu debilu pasigavai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ahahaha 55LT Už supisto forumo sukūrima? Duok už 5LT padarysiu oxuena forumą :D Ahahahaha, kūrva.. Stim juokdarys... O kokybė, tai baisi.... Sako mano kainas atitinka kokybėj.. nejuokink, tavo kokybė verta 0LT... Anyway, pats kaltas, kad ant tokiu debilu pasigavai :)

Aš dirbu kaip oficiali įmonė, kuri turi nusistačius savo nuokainius. Taipogi visi mano įkelti dalykai pvz Lietuvybė yra legaliai patvirtinti ir kainos yra nustatytos toli gražu ne mano.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4045 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...