Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nepirkit paslaugu is STIM jisai apgavikas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4044 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

skaitykit skaipe is manes paeme 55lt uz web ir net ne lietuviska padare,padare kaskokia nesamone taremes vienaip o padare kitaip,uz tokius pinigus patys ivertinkit ir uzeikit i web kuri sukure [16:33:06] ARNOLDAS: sw

[16:33:13] ARNOLDAS: o kodel pas mane forumas angliskas

[16:33:37] - STiM` Edvinas.» ©: Nes tu nepirkai forumo sulietuvinimo

[16:34:00] ARNOLDAS: ka cia sneki juk sakiau kaip aname

[16:34:11] ARNOLDAS: forume kur pavizdi daviau

[16:34:22] ARNOLDAS: tenai viskas lietuviskai

[16:34:34] ARNOLDAS: ir vakar buvo lietuviskas forumas tu dabar nuemei

[16:34:39] ARNOLDAS: matyt

[16:34:46] - STiM` Edvinas.» ©: Apie sulietuvinimą nešnekėjom. Ir nebuvo jis Lietuviškas tikrai

[16:35:02] ARNOLDAS: vienu zodziu darom taip grazink lt ir pasiimk ta web

[16:35:07] ARNOLDAS: nes klausiau uz 55 lt

[16:35:11] ARNOLDAS: sake nesamone

[16:35:17] ARNOLDAS: per dauk mokejau

[16:35:26] ARNOLDAS: sake uz 20 butu man padare

[16:35:38] ARNOLDAS: nes nei lietuviskas nieko

[16:35:44] ARNOLDAS: kaskokias kainas prisimastai

[16:35:54] - STiM` Edvinas.» ©: Vietoje reikėjo galvoti o ne dabar, pirk ten už 20 litų su bugintu ir seniausiu forumu. Forumas yra sulietuvintas nematau aš kur čia būtų ne Lietuviškai

Tu šitą gal turi omeny ? Tai tu atsigauk ir auksčiau paskaityk

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jei moku uz paslauga tai manau man viskas priklauso,o ne tas ka tu nusprendei,gal as slaptazodi pasikeisti buciau norejas,tai kadpaslaugu nesuteikei juriste busimas tai kur dabar tavo yrodimai

Tu neminėjai jog tau jų reikia, jeigu būtum tai sakęs, tu visvien jų nebūtum gavęs, tai yra mano salyga apie kuria tu nežinojai ir tai yra tik tavo problema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

uz ka as tau 55lt daviau uz nieka nei duomenu prisijungimo nieko

duomenis kurie tau yra reikalingi tam kad valdyti tinklapį buvo suteikti. Dėl kitų prisijungimų mes su tavim susitarėm kol šnekėjom Skype, kad jeigu tau kažko reikės DA (direct admin) tu man praneši ir aš tai padarysiu, tu sutikai o dabar išreiški pretenzijas ? TU ATSIGAUK

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

*Myliu SuperGames.lt* 55 lt sumokėjai už tokį veba ?:DD Logo net nepakeista , dizainas tai nuo seniausiu žinomas kad yra šš, čia yra kaltė, vienas kaltas tas kuris prašė jog padarytu , tokius pinigus mokėt kad tokį tinklalapi padaryt , aš jau 5 lt man užtektu o jis už 55 , o šeip stim gražiai čia apipiso galima sakyt čia tokį per 10 min padaryčiau, Lietuvybe parsisiunčiu , parsisiunčiu dizaina, ir šaukykla parsisiunčiu ir įkeliu viska ir už tai 55 Lt keisti jūs man

Redaguota , nario Nickas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš dirbu kaip oficiali įmonė, kuri turi nusistačius savo nuokainius. Taipogi visi mano įkelti dalykai pvz Lietuvybė yra legaliai patvirtinti ir kainos yra nustatytos toli gražu ne mano.

*Myliu SuperGames.lt* 55 lt sumokėjai už tokį veba ?:DD Logo net nepakeista , dizainas tai nuo seniausiu žinomas kad yra šš, čia yra kaltė, vienas kaltas tas kuris prašė jog padarytu , tokius pinigus mokėt kad tokį tinklalapi padaryt , aš jau 5 lt man užtektu o jis už 55 , o šeip stim gražiai čia apipiso galima sakyt čia tokį per 10 min padaryčiau, Lietuvybe parsisiunčiu , parsisiunčiu dizaina, ir šaukykla parsisiunčiu ir įkeliu viska ir už tai 55 Lt keisti jūs man

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei butu kokybiskai ir viska daves kaip priklauso niekas nepultu,siaip sau zmogaus uz nieka niekas nepuola ir dar su yrodimais,tiesiog stim grazink pinigus ir niekur nesikreipsiu,nes apgaudineti negrazu,grazink pinigus uz nesuteiktas paslaugas,nes kreipsiuosi i banka ir i policija internetine

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei butu kokybiskai ir viska daves kaip priklauso niekas nepultu,siaip sau zmogaus uz nieka niekas nepuola ir dar su yrodimais,tiesiog stim grazink pinigus ir niekur nesikreipsiu,nes apgaudineti negrazu,grazink pinigus uz nesuteiktas paslaugas,nes kreipsiuosi i banka ir i policija internetine

Kreipkis tu kur nori. Kas tau dabar nesulietuvinta ? Forumo buttonai ? Susilietuvink pats manage applications and modules > Edit savo norimą ir rašyk ten kaip nori, jeigu tave gliučina kad nebuvo kažkas padaryta tai gal išsimiegok nežinau aš nesuprantu taves visvien

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supratau graziuoju tartis nenori? Nenori grazinti pinigu man,kuriuos tau sumokejau uz nesuteiktas paslaugas negavau nieko nei slaptazodziu nieko,net hosto buciau negalejes prasitesti,nes viskas pas tave ir dar bandei 20 lt nusukti,dabar sakai suslietuvintas buvo,o kai per skype rasei,kad nepirkau sulietuvinimo ir reikia tau dar 20lt primoketi,o dabar sakai,kad sulietuvinta viskas,nu geras melagis,jei nebutu yrodimu visi patyketu,bet yra yrodimai meluoji ir net nezinai pats ka

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4044 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...