Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Windows 8


manchyy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4050 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Patariu nesirašyti windows 8. Ogi kodėl? Todėl, kad tie windowsai yra bugginti pagal mane.

Kokie trūkumai juose?

Nėra repair mode kaip ant kitų OS

Jie pagauna tokį virusą kuris ištrina antivirusinę ir neleidžia atidaryti tiek .exe tiek kitų failų tik .jar

Tai tiek. Jei rasiu daugiau minusiukų papildysiu temą.

P.S Šiuo metu man bent jau geriausiai yra 7.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Win 8 yra greiciausi dabar ir, jie yra tikrai normalus, tik prie ju reikia priprasti. Seniau neveikgdavo daug programu nes nebuvo pritaikyta, taciau kuo toliau viskas taisosi ir gerieja, juk tas pats buvo ir su Win 7, tad jei nori kazko mandro tai pereiti manau galima. Bet jei nenori Win7 irgi yra nuostabus. Xp gal ir geriausi taciau ant ju jau nauju zaidimu ir kitu naujesniu programu nepaleisi, juk jie isimti is apyvartos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patariu nesirašyti windows 8. Ogi kodėl? Todėl, kad tie windowsai yra bugginti pagal mane.

Kokie trūkumai juose?

Nėra repair mode kaip ant kitų OS

Jie pagauna tokį virusą kuris ištrina antivirusinę ir neleidžia atidaryti tiek .exe tiek kitų failų tik .jar

Tai tiek. Jei rasiu daugiau minusiukų papildysiu temą.

P.S Šiuo metu man bent jau geriausiai yra 7.

Na 60% pažystamų turi WIN8 ir niekam panašių bėdų nebuvo, čia jau legalus nusipirk tada aiškink.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://www.bleepingc...omatic-repair-/

Kad Windows 7 yra geresni už Windows 8 tai nusišnekėjai. Dėl antivirusinės tai gal pačią antivirusinę nelegalią parsisiuntei jau su virusu? Negalvok jeigu tau dabar čia taip ant Windows 8 nutiko, tai ant 7 nebūtų nutikę. Nes ant Windows 7 yra dar daugiau virusų, dėl to, kad ji senesnė operacinė sistemą už Windows 8.

Redaguota , nario Dr. Kritikas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patariu nesirašyti windows 8. Ogi kodėl? Todėl, kad tie windowsai yra bugginti pagal mane.

Kokie trūkumai juose?

Nėra repair mode kaip ant kitų OS

Jie pagauna tokį virusą kuris ištrina antivirusinę ir neleidžia atidaryti tiek .exe tiek kitų failų tik .jar

Tai tiek. Jei rasiu daugiau minusiukų papildysiu temą.

P.S Šiuo metu man bent jau geriausiai yra 7.

Čia tik tu "bugovas", aštunti windows'ai veikia puikiai ir virusai tiek WIN 7 tiek ir WIN 8 pridaro panašiai žalos, jei neturi jokios antivirusinės sistemos. Skirtumas yra tas jog WINDOWS 8 yra saugesnė ir turi jau savaime įdiegta paprastute nemokama antivirusine sistema, greitesnė ir patogesnė. O kad parsisiuntei niekam tikusia piratine versija, čia jau ne sistema kalta, o tavo bukumas. Microsoft už kreivas rankas tikrai neatsako...

Redaguota , nario PrefixS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tik tu "bugovas", aštunti windows'ai veikia puikiai ir virusai tiek WIN 7 tiek ir WIN 8 pridaro panašiai žalos, jei neturi jokios antivirusinės sistemos. Skirtumas yra tas jog WINDOWS 8 yra saugesnė ir turi jau savaime įdiegta paprastute nemokama antivirusine sistema, greitesnė ir patogesnė. O kad parsisiuntei niekam tikusia piratine versija, čia jau ne sistema kalta, o tavo bukumas. Microsoft už kreivas rankas tikrai neatsako...

Norejau parasyt kazka panasaus. Nu bet dabar tenka parasyt tik: Pritariu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na nežinau, windows 8 naudoju jau porą savaičių ir viskas tvarkoje :). Matyt, kad jau pats virusiuką pasigavai ir kaltini windowsus :). Nė karto nebuvo jokių crash ir pnš. Reikalingus driverius man atsiuntė automatiškai, nereikėjo disko. Pakako prisijungti prie interneto :). Prie valdymo reikia priprasti, bet pripratus viskas ok :).Windowsai tikrai veikia greitai. Su windows 7 turėjau bėdą, kai įrašydavau į 60 GB SSD HDD, man jie tiesiog strigdavo, dažnai programos pradėdavo "Not respond'inti" o dabar viskas okey

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4050 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...