Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau įgarsintojų bei istorijos kūrėjų.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4026 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Krc tu galvoji ar negalvoji, kiekviens paprastas zaidimu kurejas kaip jis, taip daro, jam tai atrodo kad nuo nulio. Jis gi neims ir nekurs naujo zaidimo varikliuko prote tu.

Tai kai sukurs varikliuką jo, viską pasidarys nuo tuščio lapo, tada skaitysis NUO NULIO. Tu bent įsivaizduoji, kaip atrodo skaičius - nulis? 0 taip va. Įsidėmėk ir išsiaiškink jo reikšmę. Nueik, paklausk parduotuvėj ką tau parduotų už tokią sumą pinigų nu ir t.t.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kai sukurs varikliuką jo, viską pasidarys nuo tuščio lapo, tada skaitysis NUO NULIO. Tu bent įsivaizduoji, kaip atrodo skaičius - nulis? 0 taip va. Įsidėmėk ir išsiaiškink jo reikšmę. Nueik, paklausk parduotuvėj ką tau parduotų už tokią sumą pinigų nu ir t.t.

Ka tu cia nusisneki?

Nuo nulio tai nereiskia kad reikia kurti savo zaidimo varikliuka. O zmogus dirba vienas, ijunk prota bent karta Serlokai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Dėja, "Slender - The Eight Pages" naudoja naująjį Unity3D varikliuką, o aš UDK. Bėja, dėl lag gali kilti šiek tiek rūpesčių, nes noriu iš varikliuko išspausti visas galimybes.

Viena iš mano žaidimo grafinių privalumų: dynamic DOF. Kaip matote, ryškumas susikoncentruoja ten, kur žiūrite, fonas išblukęs. Tai buvau padaręs senoje "Galas." versijoje, bet failus nepagalvojęs ištryniau. Teks vėl šį privalumą perdaryti :/.

udk_depth_of_field_3_by_sloan47-d3cps10.png

Redaguota , nario nogalosa
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėja, "Slender - The Eight Pages" naudoja naująjį Unity3D varikliuką, o aš UDK. Bėja, dėl lag gali kilti šiek tiek rūpesčių, nes noriu iš varikliuko išspausti visas galimybes.

Viena iš mano žaidimo grafinių privalumų: dynamic DOF. Kaip matote, ryškumas susikoncentruoja ten, kur žiūrite, fonas išblukęs. Tai buvau padaręs senoje "Galas." versijoje, bet failus nepagalvojęs ištryniau. Teks vėl šį privalumą perdaryti :/.

udk_depth_of_field_3_by_sloan47-d3cps10.png

Būtu puiku, jei atsirastų grafikos nustatymai pvz.: "Very Low ; Low ; Medium ; High". Kuo mažiau reikalaus žaidimas tuo daugiau žmonių jį galės išbandyti. Sėkmės su kūrimu ir laukiam "Beta" versijos. O dėl įgarsintojų tai gal aš galėčiau, man rytoj jau bus 15 metų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Būtu puiku, jei atsirastų grafikos nustatymai pvz.: "Very Low ; Low ; Medium ; High". Kuo mažiau reikalaus žaidimas tuo daugiau žmonių jį galės išbandyti. Sėkmės su kūrimu ir laukiam "Beta" versijos. O dėl įgarsintojų tai gal aš galėčiau, man rytoj jau bus 15 metų :D

Good saying. As irgi galeciau pabandyt prisideti prie igarsinimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Zinai ka reiskia kurti zaidima nuo 0 kai susikuri savo varikliuka.... ir vos ne visada raso vaikuti vaikas yra iki 14 metu.

Uzejo? Nuo nulio tai nereiskia kad reikia kurti savo zaidimo varikliuka. Kitos kompanijos rasosi susitarimus kad galetu naudoti bendra zaidimo varikliuka, ir kuria, tai reiskia kad ir jie daro ne nuo nulio? Prajuokinot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Uzejo? Nuo nulio tai nereiskia kad reikia kurti savo zaidimo varikliuka. Kitos kompanijos rasosi susitarimus kad galetu naudoti bendra zaidimo varikliuka, ir kuria, tai reiskia kad ir jie daro ne nuo nulio? Prajuokinot.

Tai isvis kam rasyti kad nuo 0 jeigu varikliukas yra ne ju? atsirado zmogelis kuris tipo dauk zino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai isvis kam rasyti kad nuo 0 jeigu varikliukas yra ne ju? atsirado zmogelis kuris tipo dauk zino.

Tai yra daug prasmiu prote tu. Parase kad nuo nulio kurs zaidima o jus prisipisot kad naudoja varikliuka ne jo kurta, nu ir galvojat kam nors idomu jusu nuomone ar jo varikliukas ar ne jo? Svarbiausiai padarytu idomu zaidima.

Redaguota , nario Solo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Juokinate ir juokinate ?

Žmogus kažką bando ir moka o kiti bando kažką šnekėti nežinodami ką šneka, ką kiti gali išmanyti jeigu net apie engine nežino nieko

aš už tai, kad jeigu nori sakyti kažką mandraus, tai žinok daugiau nei žino kitas.

- Na šiaip neblogai viskas, žanras įdomus, gal siaubo ? žaidimas.

- Gal ir padėčiau, pats esu bandęs, bet visada būdavo mažai laiko šiaip lengvas tavo žanras tai ir lengviau kurti.

O taip apie script ir notepad nuo 0 neužtenka, turi kurti viska pačiam varikli sukurti beveik neįmanoma, galit sakyti ką norit

bet ne gal būt mano lygio ar kitu tai kuria jau patyre, o prašom tobulinti varikli galima ir visai daug nereikia mokėti.

Žinau daug žaidimu kurie buvo kurti nuo kitu varikliu kiti gerai kiti gavo zopos už kito gm pervadinimą be licenzijos yra visokio pasirinkimo.

Manau supratote.

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4026 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...