Peršokti į turinį

Nenormali VGA temperatūra


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4050 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jei butu pakilus iki 100 tai ten jau butai galejas popkornus kepti.

Anyway issiardyk pc, nuvalyk dulkes, cooleri dar apvalyk vaizduskes jeigu gera ji, ir proco cooleri dar. Ir sumazes ta temperatura.

:DDDDDD

Man irgi ant senenesnio pc budawo 100 ir po neta vaiksciojau ir nk bet lagas buwo o dbr kai naujas pc pasijungiu cs irgi apie 60... cia normaliai? jei ne tai reikia pirkt nauja vintiliatoriu ar ausinta vaizdo plokstei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man atrodo procesoriams 60 laipsnių temperatūra jau nepatinka. VGA irgi kuo karščiau tuo jai blogiau ir veiks trumpiau. Dar pasakyk kokia VGA, nes jei kokia sena ir dar overclockinta tai svils, svils.

Pažiūrėk ar dėžei dulkių nėra, ar ventiliai neužsikiše ir t.t.

Pagal viska tokia temperatura yra visiskai normali. Esu tvarkes kompiuteri kur temperatura buvo 89C, ir as stebejaus kaip atlaike tokia temperatura kompiuteris.

Tad 60 laipsniu pagal mane yra visiskai normali jei overclockinta, pas mane neaoverclockinta 40 laipsniu temperatura. Dar +20 laipsniu abejojiu ar yra rimta problema, nebent dulkiu susikaupe kompiuteri ir bla bla bla

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4050 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...