Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Race Drive GRID


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5273 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 51
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Nu ką parsisiunčiau ir išbandžiau.

Tai va labai patiko tikroviškas žaidimas.Jaigu truputi ten atsitrenki tai kokie įbrėžimai lieka arba viedrodėlis nuskrenda arba langas suskyla nu tikroviškai ,o jaigu įsibegėji ir atsitrenki tai toliau niekur nenuvažiuoji.

Mašinų ir formulių greičiai truputi kosminiai ,o grafika panaši i Nfs pro street gal geresnė.

aišku valdymas sunkus ,o jai užvažiuoji ant žolės tai metyt pradeda į visas puses sunku išvažiuot taigi kelio kirsti neįmanoma.

Dar buvau stipriai atsitrenkęs į padangų krūva tai visos į skirtingas puses išsilakstė.;D

Ai o jaigu su galu kur nors atsitrenki arba kita mašina į tave atsitrenkia tai buferis atsikabina ,o ilgiau pavažiavus nukrenta .. kad ir grįžtum po kokiu 20min jis vistiek ten gulėtu.

Galima pradėti žaidimo karjera ,galima žaisti online / lan ,galima driftint ,galima su forumlėm , galima 12h lenktynes žaist ar kaip ten (nebandžiau).

Nu žodžiu šitas game mane sužavėjo.

Patariu visiems pamegint. :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš jį parsisiunčiau, bet nesuprantu ką man su valdymu daryti, nes kai įsijungiau tik paspaudi į šoną ir skersas varai į kokį šoną, o dabar tai iš vis nesivairuoja neina į šonus sukt tik tiesiai.

Tai va gal žinai ką daryt? :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet tai ten kažkai kvailai tada, tai ką ten gali mokėt, jei tik vieną kart vos vos paspaudi į šoną ir skersas į sieną leki :D Tai ką visą trasą vos važiuot ir tai mėto :D

Tada žiaurei sunku jei taip :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5273 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...