Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Race Drive GRID


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5274 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 51
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

  • Parašė po 3 savaičių...
Iš paveikslėlių atrodo nerealus žaidimas, bet labai abejoju, kad mano vaizdūškė išneštų.

Nereikalauja daug, mano gf8600gt ir normaliai laiko, bet vizduska jau zadu keist. ;p

Tai aš irgi žadu jau keist, nes vis kokį naujesnį žaidimą parsisiunčiu, tai nepaveža vaizdo plokštę. Va, neseniai parsisiunčiau Left 4 Dead ir nieko nepešiau iš to. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 10 mėnesių...

Geras zaidas valdymas lengvesnis nei dirto grafika tikrai tokia kaip nuotraukose. Tik su tais inglish man nelabai intike zaist bo ner su kuo pabendraut pasitart kokia trasa imt ar siaip. Tiek smagu, kad intike jungies be jokiu papildomu patchu kaip cod4 ar kitu graju ir gali sukurt savo gonkes su bicais susitares. Mano vairas sudinas tai po pirmo rato meciau i kampa *Myliu SuperGames.lt* vos usb lizdo neisroviau varau su pulteliu pripratau lyg ir nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5274 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...