Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4903 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 mėnesių...

GTA 5 tikrai bus ant kompiuterių, o kad prašys 6 - 8GB RAM, tai čia nieko nuostabaus tiesiog toks standartas šiais laikais.

VGA reikalavimai turbūt bus kokie: Nvidia GTX 560 arba HD 7770/7850...

Tiesiog prireiks vaizdo plokščių su daugiau darbinės atminties (RAM), nes žemėlapiai bus milžiniški... (Rekomenduojama 2 - 4GB DDR5)

Tikrai laukiamas žaidimas vien tik dėl daug didesnių žemėlapių, geresnių grafikų ir tikiuosi įdomios istorijos...

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

(redaguota)

Tie kas turi windows 8 galės žaidima išmegint ir pavasari nes kiek girdėjau būs ant xbox live windows 8 tai kai pasirodys ant xbos eis ir ant stacionariu kurie yra su win8 OS.

Tai va jei taip nutiks Windows 7 era baigsis ir prasidės Windows 8 Jei norės kas gta 5 pažaist anksčiau laiko.

Windows 7 era nesibaigs iki 2015 metų, kada nustos supportus kurt šiai sistemai, tada paliks kaip windows xp, kas norės tas naudos, kas norės tas atsinaujins į win 8.

Kaip tu ant stacionaraus pažaisi, jeigu žaidimas neišleistas ant PC ? xbox live yra skirtas naudojantiems xbox konsoles...

Redaguota , nario NightKata

PlainGorgeousIrishredandwhitesetter-size

GTA 5 tikrai bus ant kompiuterių, o kad prašys 6 - 8GB RAM, tai čia nieko nuostabaus tiesiog toks standartas šiais laikais.

VGA reikalavimai turbūt bus kokie: Nvidia GTX 560 arba HD 7770/7850...

Tiesiog prireiks vaizdo plokščių su daugiau darbinės atminties (RAM), nes žemėlapiai bus milžiniški... (Rekomenduojama 2 - 4GB DDR5)

Tikrai laukiamas žaidimas vien tik dėl daug didesnių žemėlapių, geresnių grafikų ir tikiuosi įdomios istorijos...

nereikia 2-4gb vram atminties.. Nabent naudoji daugiau, nei vieną monitorių.

PlainGorgeousIrishredandwhitesetter-size

Windows 7 era nesibaigs iki 2015 metų, kada nustos supportus kurt šiai sistemai, tada paliks kaip windows xp, kas norės tas naudos, kas norės tas atsinaujins į win 8.

Kaip tu ant stacionaraus pažaisi, jeigu žaidimas neišleistas ant PC ? xbox live yra skirtas naudojantiems xbox konsoles...

Tam yra tam tikras apss'as kurio dėka windows yra surištas su xbox live ir tuo principu eina žaist dali xbox žaidimu, tai GTA5 kai išleis ant xbox iškart ant apssu turėtu atsirasti pats žaidimas ir galima bus windows 8 operacinėje sistemoje.

Aišku dar turi kad ir pc būtų neblogas kad atitiktu galia ir panašiai.

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

nereikia 2-4gb vram atminties.. Nabent naudoji daugiau, nei vieną monitorių.

Na, dabartiniai žaidimai jau prašo nors 1GB VGA darbinės atminties, tai turėti daugiau nėra blogai. Nesakau jog reikia ten jau tų visų 4GB, pilnai manau užtektų ir 2GB galvojant apie netolima ateitį.

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Tam yra tam tikras apss'as kurio dėka windows yra surištas su xbox live ir tuo principu eina žaist dali xbox žaidimu, tai GTA5 kai išleis ant xbox iškart ant apssu turėtu atsirasti pats žaidimas ir galima bus windows 8 operacinėje sistemoje.

Aišku dar turi kad ir pc būtų neblogas kad atitiktu galia ir panašiai.

konsolių žaidimų nepažaisi, kol nebus išleista PC platformai, nesvarbu kokia tavo OS.

PlainGorgeousIrishredandwhitesetter-size

(redaguota)

Matos nieko nežinai apie windows 8 ir xbox live tai prašyčiau nesakyt ko pats užtikrinai nežinai.

Vaikeli, tu dar šliaužiojei keturiom, kai aš pc surinkinėjau. Paskutinį kartą kartojų, konsolių žaidimų ant PC platformos nepažaisi, todėl, kad žaidimas nėra išleistas PC platformai, o tai reiškia, kad jeigu ir būtų galimybė Windows 8 vartotojams žaist žaidimą ant PC, jis būtų visiškai nesubalansuotas ir būtų tas pats, kas su GTA 4,net dar baisiau.

Taip stebuklingai eksliuzyvų kažkokiai operacinei sistemai žaidimai nekuriami, kol jie dar nėra pasirodė rinkoje. Kol nepapildys PC žaidimas parduotuvių lentynas, žaidimo nepažaisi. Nabent bus kaip ir su kiekvienu žaidimus išleidžiamas išankstinis demo.

Redaguota , nario NightKata
  • Neigiamai 1

PlainGorgeousIrishredandwhitesetter-size

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4903 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...