Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokį telefoną turi?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3686 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Samsung Galaxy Ace. Mačiau daug kas rašo kad laggina, mažai žaidimų normaliai veikia ir pnš.. Na nežinau, pas mane viskas puikiai, nemeluosiu, yra neveikiančių žaidimų, čia savaimę aišku. Pats telefonas man nelagina, tik *Myliu SuperGames.lt* ram'ų mažai.. Bet šeip labai fainas telefonas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Seip , as patariu pirkti/pasiringti siuos teleonus is saraso.

Sony Xperia Play (Zaidimams)

Samsung Galaxy S Advance (Zaidimams , internetui , viskam)

Samsung Galaxy Music Duos (Muzikai , galima ir zaidimu pazaisti)

LG Optimus L7,L9 (Didelis ekranas, zaidimams , programoms, bendravimui , internetui)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

lg optimus l7 idealus, viskas ko reikia, lyginau dar s2 tas pats sh, o mano ir dizainas gražesnis, nei s2 tiek aišku duomenys tarkim cpu geresnis s2 ir pnš, turiu pardavimui jei domintų rašyk ;D

Ir taip aisku kad l7 geresnis , bet ramu jame mazai , vos 512mb. (kaip ant mano pc :D)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1,5 ghz procas , kaip man pc :D

Nu jo telefonas gan geras daug visokiausiu programu ir t.t procesorius 1GHz cortex-A5 512MB Ram.nu zodziu telefas neblogas tik vienas minusas kad greit labai isikrauna.gali isjungti nereikalingas programas tada manau ilgiau laikytu baterija bet nenoriu lyst ir jungineti nes paskui dar ka ne taip primaigysiu Redaguota , nario ExEmP-DJ-Bl3nD
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu NOKIA X2 ir kolkas apie naują telefoną nelabai galvoju. Kritęs ir kampais ir ant ekrano, visom pusėm - nieko tik biškį susibraižė. Jau kelis metus turiu ir kokybiška kaip tikrai NOKIA.

NOKIA ir toliau išlaiko savo kokybiškumą, jug su NOKIA LIUMIA ekranu vinis kala ir nei įbrėžimo nelieka ir dar ta "Windows Mobile" vienas malonumas... :taika:

Redaguota , nario PrefixS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3686 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...