Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5008 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

atnaujinimas yra geras, visiem jums į nauda, tikite tuo ar ne. po poros mėnesių nė nenorėtumėt gryįžti į seną versiją. visada pokyčius didžioji dauguma sutinka neigiamai.

su laiku Aurimas gal užsakys ir unikalų dizainą ir bus dar geriau.

Mano nuomone senasis dizainas buvo geresnis, visi buvome prie jo pripratę. O dabar kažkaip ne taip įdomu sėdėt forume nei ankščiau....Beje REP sistema būtna :D (čia tik mano nuomonė)

Nu dabar yra tas „Patinka“, tai yra kaip ir REP, bet ankstesnė REP sistema geresnė buvo. :)

Guest audrisz

Na man tai asmeniškai dabar siunkiau viską atrasti, beto galėjo nors ir įdėti tuos FLT, +R3P, vistiek iš jų kažkokia nauda vartotojams būdavo.

Jo rep ir svarbiausia FLT gerai buvo :(

Man šitas dizainas patogesnis, už buvusi, nes su tokia sistema daug lengviau mano manymu viska moderuot it.t... Dėl +rep sistemu yra *Patinka* Dešineje po pranešimu, tai manau yra puiku, ka manau praverstu, tai Medaliai, o del FLT tai nežinau, dėl ju tik flood it.t.. Tačiau tam yra skirti MODERATORIAI, kad dalintu ispėjimus, ir trintu tuos floodus, tai manau FLT irgi galima sugražinti, ypač kaip laggo dbr nėra, tai darbas suklestes.

(redaguota)

TVS pakeistas į daug patogesnį, kadangi nariai turi dar daugiau funkcijų, viskas tikrai unikaliau.

Aš esu kategoriškai prieš medalius ar „forumo litus“. Kodėl? Nes visi dėl forumo litų spamindavo, tas pats ir su medaliais. O reputacija yra gudresnė, kadangi ją žymiai sunkiau rinktis, nes jei norėsi rep'o, turėsi parašyti protingą pranešimą, kad nariams patiktų ir jie jį palike'intų.

Dar siūlyčiau uždrausti reklamavimą BET KUR, kadangi yra tam tikra skiltis, tegul ten reklamuoja tam tikrus projektus, o referal nuorodas ir visą kitą š... tegul grūda į kitus forumus. Tiesiog siūlyčiau griežtinti taisykles.

Redaguota , nario litovcas
  • Teigiamai 2

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5008 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...