Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

RNG.LT Savininkas Erpis Sako kad Jis Geriausias Scripteris.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5097 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gal ir geras žmogus, bet visi projekto nariai pagirūnai...

[2012.06.12 22:07:23] ..:: Marius ::..: Nu tai gerai man 1 vietą ir fsio

[2012.06.12 22:12:22] Stuneris: nuo galo nebent

[2012.06.12 22:12:45] ..:: Marius ::..: Ne, aš labai gerai scriptinu

[2012.06.12 22:14:44] Stuneris: tai sudalyvauk ir įrodyk

[2012.06.12 22:15:16] ..:: Marius ::..: Ne, aš nedalyvauju tokiuose dalykuose, as kuriu tik savo malonumui

[2012.06.12 22:15:46] Stuneris: tai ir nešnekėk tada..

[2012.06.12 22:16:02] ..:: Marius ::..: Bet tave apdėčiau

[2012.06.12 22:19:41] Stuneris: visu pirmą nėra įrodymų, visu antrą aš nedalyvausiu

[2012.06.12 22:20:01] ..:: Marius ::..: RNG.LT

[2012.06.12 22:21:28] Stuneris: lievas, kaip ir pats erpis

[2012.06.12 22:21:54] ..:: Marius ::..: Erpis tobulas skripteris, + rng žiauriai geras serviukas

[2012.06.12 22:22:21] Stuneris: girkites ir toliau, bet pagiros tiesa nevirs

[2012.06.12 22:22:41] ..:: Marius ::..: Tu geresnio nesukurtum nei sarg.lt ar rng.lt

[2012.06.12 22:23:18] Stuneris: sarg turi bugų

[2012.06.12 22:23:35] Stuneris: LRG visiškas šlamštas po savaitės išėjau iš ten

[2012.06.12 22:23:44] ..:: Marius ::..: žinau

[2012.06.12 22:23:56] Stuneris: sabter daug geresnis už sarg ir lrg kartu sudėjus

[2012.06.12 22:24:26] ..:: Marius ::..: man sarg kolkas geriausias, tačiau rng jį pralenks

[2012.06.12 22:25:20] Stuneris: nebent su didesniu nelankomumu

[2012.06.12 22:25:46] ..:: Marius ::..: Sarg net nūžta nuo apkrovos, žmonės nebetelpa

[2012.06.12 22:27:25] Stuneris: tai, kad jis net max player limito nenaudoja..

[2012.06.12 22:27:40] ..:: Marius ::..: aj aj aj koks tu protingas

[2012.06.12 22:28:58] Stuneris: na tik tiek žinau, kad visada galima bus apeiti sa-mp limitus

  • Atsakymų 59
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Na, bet ant tinklalapio negaliu varyt, gražiai padarytas.

IPB forumas tai ... Išlindę viskas ir t.t. O pradžia tas tinklapis tiesiog flash padaryta,nėr sunku ten tokį sukūrti...

P.S. Ir tu manai jis ten viską pats kūrė? :DD

Pats jaučiu tokio nepadarytum. :D

norėčiau padaryčiau, dabar nėra reikalo.

-- Papildyta --

[19] Stuneris: nieko gero nesukursi

[19] Erpis: ane?:DDDD

[19] Stuneris: nepradėk vėl girtis apie tai, kad tu "geriausias"

[19] Erpis: geriausiu scripteriu nera

[19] Erpis: :D

[19] Stuneris: aš tave dvikovoj padėčiau kaip žaislini meškiuką

[19] Erpis: dabar tu nepradek girtis

[19] Erpis: :D

[19] Erpis: geriausias scripteris yra tik Bilas Geitsas

[19] Stuneris: jis ne scripteris, o programuotojas

[19] Stuneris: neužsiima su tokiom nesamonėm kaip mes, jis dirba su C++

[19] Erpis: tu bent skiri kuom skyrias zodis scripteris ir programuotojas?

[19] Erpis: :DD

[19] Erpis: cia tas pats

[19] Erpis: tik scripteris cia grubiai tariant

[19] Erpis: nuo zodzio script

[19] Erpis: :D

[19] Erpis: durniau

[19] Stuneris: scripter išvertus yra koduotojas gudruti

[19] Erpis: gerai dabar pasakyk kuom skyrias koduotojas nuo programuotojo?:D

[19] Erpis: niekuom

[19] Erpis: dabar ziurek

[19] Erpis: as pasakau savo tautybe

[19] Erpis: ir tu dar labiau pradesi varyt

[19] Erpis: :D

[19] Stuneris: koduotoją daugiau sieja grafika, paprastai koduojami yra dizainai, bet žaidimų serveriuose taip pat tas žodis naudojamas, ne čia yra viskas susietą su grafika ir kordinatėmis, programuotojas užsiima tik sunkiuoju kodu, pavyzdžiui, kad ir žaidimo, kurimu, koduotojas tik serverį ar dizainą gali sukurt, bet ne sistemą ar patį žaidimą

[19] Stuneris: tu lenkas aš žinau

[19] Erpis: bet lenku nesiskaitau

[19] Erpis: ;D

[19] Erpis: save rusu skaitau

[19] Erpis: nes mintyse net rusiskai galvoju

[19] Erpis: :D

[19] Erpis: lenkiskai beveik nemoku

[19] Erpis: ir tavo atsakymas neteisingas

[19] Erpis: jie yra tokie patys

[19] Erpis: tik skirtingai tariant

[19] Erpis: gerai neturiu laiko

[19] Erpis: tu pats ivertinsi per servo starta

[19] Erpis: mano

[19] Erpis: :D

[19] Erpis: tada pasakysi

įdomus jis žmogus :|

JIS NE RUSAS IR NE LENKAS O ČIGONAS :D

RADŽIO BROLIS :D

asd1.gif

Na, bet ant tinklalapio negaliu varyt, gražiai padarytas.

IPB forumas tai ... Išlindę viskas ir t.t. O pradžia tas tinklapis tiesiog flash padaryta,nėr sunku ten tokį sukūrti...

P.S. Ir tu manai jis ten viską pats kūrė? :DD

Pats jaučiu tokio nepadarytum. :D

norėčiau padaryčiau, dabar nėra reikalo.

-- Papildyta --

[19] Stuneris: nieko gero nesukursi

[19] Erpis: ane?:DDDD

[19] Stuneris: nepradėk vėl girtis apie tai, kad tu "geriausias"

[19] Erpis: geriausiu scripteriu nera

[19] Erpis: :D

[19] Stuneris: aš tave dvikovoj padėčiau kaip žaislini meškiuką

[19] Erpis: dabar tu nepradek girtis

[19] Erpis: :D

[19] Erpis: geriausias scripteris yra tik Bilas Geitsas

[19] Stuneris: jis ne scripteris, o programuotojas

[19] Stuneris: neužsiima su tokiom nesamonėm kaip mes, jis dirba su C++

[19] Erpis: tu bent skiri kuom skyrias zodis scripteris ir programuotojas?

[19] Erpis: :DD

[19] Erpis: cia tas pats

[19] Erpis: tik scripteris cia grubiai tariant

[19] Erpis: nuo zodzio script

[19] Erpis: :D

[19] Erpis: durniau

[19] Stuneris: scripter išvertus yra koduotojas gudruti

[19] Erpis: gerai dabar pasakyk kuom skyrias koduotojas nuo programuotojo?:D

[19] Erpis: niekuom

[19] Erpis: dabar ziurek

[19] Erpis: as pasakau savo tautybe

[19] Erpis: ir tu dar labiau pradesi varyt

[19] Erpis: :D

[19] Stuneris: koduotoją daugiau sieja grafika, paprastai koduojami yra dizainai, bet žaidimų serveriuose taip pat tas žodis naudojamas, ne čia yra viskas susietą su grafika ir kordinatėmis, programuotojas užsiima tik sunkiuoju kodu, pavyzdžiui, kad ir žaidimo, kurimu, koduotojas tik serverį ar dizainą gali sukurt, bet ne sistemą ar patį žaidimą

[19] Stuneris: tu lenkas aš žinau

[19] Erpis: bet lenku nesiskaitau

[19] Erpis: ;D

[19] Erpis: save rusu skaitau

[19] Erpis: nes mintyse net rusiskai galvoju

[19] Erpis: :D

[19] Erpis: lenkiskai beveik nemoku

[19] Erpis: ir tavo atsakymas neteisingas

[19] Erpis: jie yra tokie patys

[19] Erpis: tik skirtingai tariant

[19] Erpis: gerai neturiu laiko

[19] Erpis: tu pats ivertinsi per servo starta

[19] Erpis: mano

[19] Erpis: :D

[19] Erpis: tada pasakysi

įdomus jis žmogus :|

JIS NE RUSAS IR NE LENKAS O ČIGONAS :D

RADŽIO BROLIS :D

GERAI PASAKYTA!

graphic.png


 


 


 


Laukiam jo start'o, o kiek jų web'e akį užmečiau į chat'ą, tai žaidėjų vis mažėja :D

Baik floodint. Jeigu nenori -rep gaut.

P.S. Ir tu manai jis ten viską pats kūrė? :DD

Pats jaučiu tokio nepadarytum. :D

norėčiau padaryčiau, dabar nėra reikalo.

-- Papildyta --

[19] Stuneris: nieko gero nesukursi

[19] Erpis: ane?:DDDD

[19] Stuneris: nepradėk vėl girtis apie tai, kad tu "geriausias"

[19] Erpis: geriausiu scripteriu nera

[19] Erpis: :D

[19] Stuneris: aš tave dvikovoj padėčiau kaip žaislini meškiuką

[19] Erpis: dabar tu nepradek girtis

[19] Erpis: :D

[19] Erpis: geriausias scripteris yra tik Bilas Geitsas

[19] Stuneris: jis ne scripteris, o programuotojas

[19] Stuneris: neužsiima su tokiom nesamonėm kaip mes, jis dirba su C++

[19] Erpis: tu bent skiri kuom skyrias zodis scripteris ir programuotojas?

[19] Erpis: :DD

[19] Erpis: cia tas pats

[19] Erpis: tik scripteris cia grubiai tariant

[19] Erpis: nuo zodzio script

[19] Erpis: :D

[19] Erpis: durniau

[19] Stuneris: scripter išvertus yra koduotojas gudruti

[19] Erpis: gerai dabar pasakyk kuom skyrias koduotojas nuo programuotojo?:D

[19] Erpis: niekuom

[19] Erpis: dabar ziurek

[19] Erpis: as pasakau savo tautybe

[19] Erpis: ir tu dar labiau pradesi varyt

[19] Erpis: :D

[19] Stuneris: koduotoją daugiau sieja grafika, paprastai koduojami yra dizainai, bet žaidimų serveriuose taip pat tas žodis naudojamas, ne čia yra viskas susietą su grafika ir kordinatėmis, programuotojas užsiima tik sunkiuoju kodu, pavyzdžiui, kad ir žaidimo, kurimu, koduotojas tik serverį ar dizainą gali sukurt, bet ne sistemą ar patį žaidimą

[19] Stuneris: tu lenkas aš žinau

[19] Erpis: bet lenku nesiskaitau

[19] Erpis: ;D

[19] Erpis: save rusu skaitau

[19] Erpis: nes mintyse net rusiskai galvoju

[19] Erpis: :D

[19] Erpis: lenkiskai beveik nemoku

[19] Erpis: ir tavo atsakymas neteisingas

[19] Erpis: jie yra tokie patys

[19] Erpis: tik skirtingai tariant

[19] Erpis: gerai neturiu laiko

[19] Erpis: tu pats ivertinsi per servo starta

[19] Erpis: mano

[19] Erpis: :D

[19] Erpis: tada pasakysi

įdomus jis žmogus :|

JIS NE RUSAS IR NE LENKAS O ČIGONAS :D

RADŽIO BROLIS :D

GERAI PASAKYTA!

tylet, lenkas *Plaunu butelius*. Del rng tai jo tas *Plaunu butelius* servas kaip atsidarys taip ir uzsidarys.

N-E-K-E-N-Č-I-U RNG.LT , serveris turi labai vieną didelį faną , kuris yra Erpis.

N-E-K-E-N-Č-I-U RNG.LT , serveris turi labai vieną didelį faną , kuris yra Erpis.

N-E-K-E-N-Č-I-U RNG.LT , serveris turi labai vieną didelį faną , kuris yra Erpis.

N-E-K-E-N-Č-I-U RNG.LT , serveris turi labai vieną didelį faną , kuris yra Erpis.

N-E-K-E-N-Č-I-U RNG.LT , serveris turi labai vieną didelį faną , kuris yra Erpis.N-E-K-E-N-Č-I-U RNG.LT , serveris turi labai vieną didelį faną , kuris yra Erpis.

N-E-K-E-N-Č-I-U RNG.LT , serveris turi labai vieną didelį faną , kuris yra Erpis.

N-E-K-E-N-Č-I-U RNG.LT , serveris turi labai vieną didelį faną , kuris yra Erpis.

N-E-K-E-N-Č-I-U RNG.LT , serveris turi labai vieną didelį faną , kuris yra Erpis.

N-E-K-E-N-Č-I-U RNG.LT , serveris turi labai vieną didelį faną , kuris yra Erpis.N-E-K-E-N-Č-I-U RNG.LT , serveris turi labai vieną didelį faną , kuris yra Erpis.

N-E-K-E-N-Č-I-U RNG.LT , serveris turi labai vieną didelį faną , kuris yra Erpis.N-E-K-E-N-Č-I-U RNG.LT , serveris turi labai vieną didelį faną , kuris yra Erpis.

N-E-K-E-N-Č-I-U RNG.LT , serveris turi labai vieną didelį faną , kuris yra Erpis.

I HATEEEEEEEEEEEEE RNG.LT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ačiū kad pasakei savo nuomone ;D nuo tiek žodžiu ""N-E-K-E-N-Č-I-U RNG.LT"" spėju tau labai palengvėjo ? :D nes mes neakli ir viena būtume pamate ir suprate :)

Aš jau sutaręs, penkiese paleisim tokį ddos'ą, nuo kurio ir hostas išsijungs visas :D

Jūs tik sakot taip, kad nulaušit, tai kodėl tokio serverio kaip Sarg.lt nenulaužiat?

Aš tikrai ne RNG.lt fanas, tik pasakau mokat tik kalbėt bet padaryti nė velnio :|

Man asmeniškai sarg.lt nieko nepadarė ir nesu matęs, kad taip girtus, nors jie ir galėtu girtis, tikrai vieni iš geriausių yra.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...