Peršokti į turinį

Kažkur dingsta C disko atmintis.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4399 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jei tu daug naršai internete ar žaidi daug flash žaidimų tai ir ima po biški vietos. Į kiekvieną tinklapį kur beeitum tau šiek tiek atminties keliasi į C: diską, taipogi ir nuo flash game'ų. Tad jei nori kad nedinginėtų mažiau naršyk. Bet aišku gali būti ir kitokios problemos. Bet turėk mintį kad gali būti tokia situacija kurią parašiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei tu daug naršai internete ar žaidi daug flash žaidimų tai ir ima po biški vietos. Į kiekvieną tinklapį kur beeitum tau šiek tiek atminties keliasi į C: diską, taipogi ir nuo flash game'ų. Tad jei nori kad nedinginėtų mažiau naršyk. Bet aišku gali būti ir kitokios problemos. Bet turėk mintį kad gali būti tokia situacija kurią parašiau...

Pastebėjau, kad pas mane šokinėja atmintis, kartais 29 GB būna kartais 27 GB.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Nežinau iš tikro, bet gal koks virusas kuris tokias nesamones daro, nes šiaip visokiu jų yra. Bet čia aš neužtikrinu, čia tik tokia mano nuomonė. Nes, šiaip tai esu susidūres su visokiais virusais kur visokias mano programas gadino, pc restartuodavosi ir panašiai, čia tas nesusija, bet gali būti, kad virusas koks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viena iš spektre laužiamų ir labiausiai tikėtinų idėjų yra, kad programos atlieka disc leak'ą, t.y. po paleidimų sukuriami temp failai - jie nebūtinai yra ištrinami pačios programos, dažnai naudojant neprofesonalias programas programuotojai tiesiog neaprašo kode ištrinti sukrutus temp failus. Tie failai atsiranda dėl daug priežasčių, nu pvz crashina programos, arba viena programa išsidėsčius per 2 atminties blokus (nepilnai), arba tarp jos yra įsirašius kita programa, o dažnai jie sukuriami tik įjungus ją (dėl visą pikto), ir tai gali ryti RANDOM atmintį. Vieną kartą 1gb, kitą kartą 64KB. :lok:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, taigi iškilo tokia problema, pradėjo dinginėti atmintis. Iš 30 GB liko 26,7 GB ir toliau krinta (Čia SSD diskas 60 GB todėl tiek mažai atminties :D). Tai gal žinot kokia broblema būtų? Padėjusiam +2 REP :)

-- Papildyta --

Na niekas nežinot? ;(

kokie windows? xp ar win7?

Win 7

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4399 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...