Peršokti į turinį

Ieškomas skripteris || TSFG


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4546 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

fb1853fcf64ff2c7f6174b1b54de80df251.png

Svetainės adresas - www.TSFG.lt [ Dar nėra , nes Dizainas piešiamas ]

Serverio Informacija

Sveiki visi, aš su draugu [žinomas kaip Sorkyz] sumanėme kurti projektą, bet pagalvojome reikė mum komandos nes du rimto projekto nelabai sukursim. Tai pasitarė sumastėme surinkti komandą iš supergamų. Ieškome - Skripterio [vis dar nėra]. Apie gamemodo kurimą susitarsim ir pnš. Jum kyla klausimas o ką mes mokam ? Aš moku Mapinti gan neblogai , Skriptinti tik paprastus dalykus. Sorkyz moka - Gfxinti gerai , webmastinti neprastai. Webas bus su domenu, o serveris bus su VPS. Atlygį manau dalinsimės draugiškai, nes žinau kad nenorit dirbti už SuperAdminą.

Kontaktinė Informacija

skype-logo-115x115.png

Mano [fiaulietis] Sorkyz [justiz.]

Pristatomas Video

[youtubecom]

[/youtubecom]

Keletas Nuotraukų

Mašinų Turgus[Tik sumapinta]

706f9ce0d1ae0d2e9c9c6cf085598301292.PNG

Traukinių Stotis

0c2ed1b29052e4ad47db5bb6eef44f3c28.bmp

Kaip tinklapis atsidarys bus daugiau FOTO!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogėli čia tokiu pat pavadinimu tukstančiai :) Kekvienas serveris LTG , LRG , TSG, TSFG , GRP , MGRp , ReaLife pilna. Jai butum kures šita pavadinima investaves , turėtum koki projekta su Reklamom Mieste Ant stendu turetum teise sakyt kad keistumem , ir dar ka nors. O Čia tokiu pavadinimu pilną. :) So Peace man .

* Skripterio reikia kuo greičiau . Sakau iškart serverio pelna dalinames i 3 dalys. Tai Man , Dovidenko ir Jums

Dar Biškuti iš pelno mesim i fonda tai Mokeščiam Vps , Hostui . Ir manau turetumem užsidirbt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4546 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...