Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5310 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Atėjęs į forumą pamačiau kaip flood'ina narys petras123 galvojau parašyti kokiam moderatoriui, bet pamačiau, kad buvo prisijungęs Valdas.. Ir jis nieko nepadarė, nei vienos temos neištrynė, dėl moderatorių neapdairumo ir aktyvumo forumas nyksta :)Dominus, tau tikrai reikia daryti išvadas, nes per vieną dieną įšėjo 6-7 gan aktyvūs nariai.

  • Atsakymų 40
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

":3ddmb4gy]Nekreipk dėmesio. Naujokai visada floodina. Nors.... Reikia pažiūrėti ar jis naujokas. Bet šiaip jeigu žmogus rašo NEBETKĄ tai kam trinti? LAI būna, jai tai suteikė pagalbos.

O nyksta aktyvus nariai, nes nėra laiko gal tiesiog. Aš 2 mėnesius nebuvau prisijungęs, nes neturėjau laiko. :D

Ta pati tema prifloodinusi visą foruma nesiskaito pagalbos teikinu.

Išrimto nebėra čia ką veikt... Dominus išvis beveik nebeprisijungia...

Ne visi turi laiko 24/7 drybsoti čia -_- Jeigu matote, kad neatitinka taisyklėms postai raportuokite ir kai prisijungs koks nors mod ištrins. O dėl Valdo tai ką mes žinome gal jis paliko įjungtą browser su supergames dėl to ir neatsakė.

Prieš raportavimą nieko prieš neturiu, bet moderuoti ir prižiūrėti forumą jūsų darbas :)

Ne visi turi laiko 24/7 drybsoti čia -_- Jeigu matote, kad neatitinka taisyklėms postai raportuokite ir kai prisijungs koks nors mod ištrins. O dėl Valdo tai ką mes žinome gal jis paliko įjungtą browser su supergames dėl to ir neatsakė.

Prieš raportavimą nieko prieš neturiu, bet moderuoti ir prižiūrėti forumą jūsų darbas :)

Jokiuose forumuose jokie mod. nesėdi 24/7. Mes nebūsime kas kart kada koks flooderis pradės išsidirbinėti.

Prieš raportavimą nieko prieš neturiu, bet moderuoti ir prižiūrėti forumą jūsų darbas :)

Ir niekas nesiginčija su tavimi, taip tai mūsų darbas prižiūrėti forumą, bet... nepamiršk ir to, kad šis forumas sukurtas Jums, mielieji, ir prie jo tvarkos turėtumėte prisidėti ne ką mažiau. O dabar gaunasi, kad pamatęs nusižengimą nutyli ir leidi pažeidėjui likti nenubaustam. Juk visų temų neperžvelgsi. :lok:

*Wuff*

34h9p39.gif

Prieš raportavimą nieko prieš neturiu, bet moderuoti ir prižiūrėti forumą jūsų darbas :)

Ir niekas nesiginčija su tavimi, taip tai mūsų darbas prižiūrėti forumą, bet... nepamiršk ir to, kad šis forumas sukurtas Jums, mielieji, ir prie jo tvarkos turėtumėte prisidėti ne ką mažiau. O dabar gaunasi, kad pamatęs nusižengimą nutyli ir leidi pažeidėjui likti nenubaustam. Juk visų temų neperžvelgsi. :lok:

Pažiūri į "Peržiūrėti naujus pranešimus" ir pastebi, kas floodina. Neaišku? :kuku:

greičiau visi iš čia išeis nei jie susiims, tokie šūdai modai niekada čia tvarkos nepadarys, Jei yra tai tik keli modai kurie biški prižiūri, kiti tai turbūt apsišikę sėdi ir viskas. Tvarkykitės kol dar nevėlu tinginiai :)

Viska pasako vartotojo info:

Paskutinį kartą prisijungė: 26 Lap 2011, 11:19

Paskutinį kartą prisijungė: 17 Lap 2011, 22:46

Paskutinį kartą prisijungė: 16 Lap 2011, 18:35

labai dirba žmonės :)

Lada ladu ladutes keps urodai bandeles

:P

Patikėk manim, yra moderatorių kurie dirba. Ir nereikia įžeidinėti, nežinant tikros situacijos. Matai tik tas temas su nusižengimais, kurių moderatorius dar nematė. Nepranešdamas apie ją, kaip ir prisidedi prie pažeidėjo. O jeigu matytum moderatorių veiksmų registrą, nuomonė pasikeistų. Arba dar geriau, jei pats žinotum ką reiškią temų tvarkymas. Nes dabar atvirų raportų: 0. Prieš savaitę dar Rolis gan aktyviai raportavo (kas yra pagirtina), bet apstojo kažkodėl. Tikriausiai atsibodo, nes suprato šiek tiek, kad tai nėra lengvas darbas ir tai užima daug laiko. Per kelias valandas ką sutvarkai, kitą dieną vėl atsiranda tiek pat netvarkingų temų. Ir tam, kad forumas būtų visiškai tvarkingas, kaip Jūs norit (ir kas vargiai ar įmanoma), reiktų paskirti ne dešimt moderatorių, kad visą tai sutvarkytų... Palaikom tvarką tiek, kiek turim laisvo laiko.

Ir gan greitai turėtų atsinaujinti moderatorių komanda. Nes kaip pastebėjau, vienas jau pašalintas iš mūsų gretų. Taip, kad tikriausiai papildžius naujais nariais moderatorius - bus dar tvarkingiau. Nes kaip visada - pradžioje naujokai aktyvūs, po to - aprimsta ir atliktų veiksmų per dieną vis mažiau.

Nors ką aš čia stengiuosi... Vistiek iš tuščio į kiaurą pilstom mes čia.

*Wuff*

34h9p39.gif

Patikėk manim, yra moderatorių kurie dirba. Ir nereikia įžeidinėti, nežinant tikros situacijos. Matai tik tas temas su nusižengimais, kurių moderatorius dar nematė. Nepranešdamas apie ją, kaip ir prisidedi prie pažeidėjo. O jeigu matytum moderatorių veiksmų registrą, nuomonė pasikeistų. Arba dar geriau, jei pats žinotum ką reiškią temų tvarkymas. Nes dabar atvirų raportų: 0. Prieš savaitę dar Rolis gan aktyviai raportavo (kas yra pagirtina), bet apstojo kažkodėl. Tikriausiai atsibodo, nes suprato šiek tiek, kad tai nėra lengvas darbas ir tai užima daug laiko. Per kelias valandas ką sutvarkai, kitą dieną vėl atsiranda tiek pat netvarkingų temų. Ir tam, kad forumas būtų visiškai tvarkingas, kaip Jūs norit (ir kas vargiai ar įmanoma), reiktų paskirti ne dešimt moderatorių, kad visą tai sutvarkytų... Palaikom tvarką tiek, kiek turim laisvo laiko.

Ir gan greitai turėtų atsinaujinti moderatorių komanda. Nes kaip pastebėjau, vienas jau pašalintas iš mūsų gretų. Taip, kad tikriausiai papildžius naujais nariais moderatorius - bus dar tvarkingiau. Nes kaip visada - pradžioje naujokai aktyvūs, po to - aprimsta ir atliktų veiksmų per dieną vis mažiau.

Nors ką aš čia stengiuosi... Vistiek iš tuščio į kiaurą pilstom mes čia.

nu gal ir bus kelias savaites tvarkingiau :) vėliau netikiu.

Lada ladu ladutes keps urodai bandeles

:P

Aš ankščiau aktyviai raportuodavau, po 20-30 temų per dieną, bet jos vistiek likdavo. Atrodo dar iki šioliai jos išlikusios. Svarbiausia tai, kad niekas net nepadėkojo.

Nori , kad būtumėm mes kaip greitojo reagavimo būrys ? Parašo , nieks nemirkteli - mes ištrinam ? :D Nejuokauk.. Beto - mokslai, visa kita.. Forumas.. Nėra taip paprasta.. Vos yra laiko atsisėdu. O jeigu esu prisijungęs - tai dar nereiškia, kad aš prie pc.

O ne būtų paprasčiau suskirstyti moderatorius, kad vienas prižiūrėtų vieną skiltį, kitas kitą, jei neprižiūri - metat lauk. Argi sunku rinkti daugiau modų ir griežtinti jų darbą ir reikalavimus? Pasižiūrėk, jūsų yra moderatorių - 5, o globalių - 3, ir iš jų prisijungusius dažniau matau ir dar dar kažką darant Valdas., Indigo, dLc ir fRisky, 4/8 dar prisijungia, tai ką kiti veikia? Nėra laiko? Mauk lauk iš modų ir viskas. Tai jei prisiemei modų pareigas tai jas ir vykdykit. Nesakau, kad turit sedėt prie PC ištisas valandas, bet prisijungti vistiek galit, greit forumą perbėgt ir vėl ten daryti ką norit nesunku. O Dominus nors užsiėmęs, bet jam vienodai šviečia, pasižiūrėkit kiek nariai turi pasiūlymų, kiek neatsakyta? Viena puslapį pasiūlymų perėjus, iš 25 temų, modai užrakino ir paaiškino tik 6-7 (kitas patys nariai užrakino), o Dominus dar jaučiu nei vienos neperžiūrėjo, buvo pasiūlymų ir keist emocijas ir pan., bet jei jau turi projektą, kuris matosi yra populiarus, galėtum daugiau laiko skirti, arba vieną labai protingą, aktyvų ir gerai suprantantį phpBB sistemą globalų moderatorių priimti į administratorius.

Per netvarką forume įšėjo gan aktyvūs nariai į kitus forumus, manau SuperGames.lt per betvarkę greit žlugs, arba nenoriu jums reguliuoti, bet darykit tvarką, griežtinkit taisykles ir kt. :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5310 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...