Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

.eCo` prisistato


KB24

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4542 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Vardas: Vilius

Pavarde: Beniušis

Miestas: Gargždai

Mokykla: Kranto vidurinė

Metai: 10

Ūgis: 1m 47 cm

Svoris: 38 kg

Pomegiai: Kompas, su draugu prikolint, lauke pabut ir klausytis per pc muzikos gal dar biški GFX'inu

Zaidimai: Minecraft , Counter-strike , GTA IV, GTA EFLC, sa-mp, Assassin's creed brotherhood, [PROTOTYPE] kartais ROBLOX :D.

Skype: cmonlt

foto kažkada primesiu greičiausiai po gimšes

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemanau , kad turėtų dėl kažko varyti ant tavęs?

Manai dėl amžiaus varys? Nejuokauk. Aš kai čia atėjau man buvo 11 metų. Aš irgi galvojau , kad visi varys , bet susiradau dar daugiau draugų :]

Sveikas atvykęs jaunuoli.

Tai tau daba 11 metu?

12 metų jam dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ka padarysi kad toks nikas yra sugalvojau pats ir nieks nepakeis mano idejos nes yra jau sub zero beto aš profas ant geimu tai zinokit zinau apie visa ta intika :D :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai: :labusai:

:pistols: :pistols: :pistols: :help: :help: :help: :help: :help: :kill: :kill: :kill: :help: :help: :help: :help:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4542 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...