Peršokti į turinį

Grupė ''SuperGames Veteranai''


psiixas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4544 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 52
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Taigi, mano galva:

Flood'eriai - Visada jų buvo ir ar taip, ar ne taip jų bus.

Reputacija - Na nereikia jos perdaug užkelti. Manau 100-150 tikrai užtektų.

Pranešimai - 6000, kam mažinti? Kas nuo to pasikeis? Pasirodysi kietesnis, kad ilgiau pasedėsi prie forumo ir pafloodinsi? 6000 ir tylit!

Tarp pranešimų ir reputacijos santykis - Jei nefloodini, kol tokį pranešimų skaičių surinksi tai Ohoho!

UŽ!

na matai reik daug rep nes jau daug kas turi 150 ir bus vėlgi daug žmoniu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi, mano galva:

Flood'eriai - Visada jų buvo ir ar taip, ar ne taip jų bus.

Reputacija - Na nereikia jos perdaug užkelti. Manau 100-150 tikrai užtektų.

Pranešimai - 6000, kam mažinti? Kas nuo to pasikeis? Pasirodysi kietesnis, kad ilgiau pasedėsi prie forumo ir pafloodinsi? 6000 ir tylit!

Tarp pranešimų ir reputacijos santykis - Jei nefloodini, kol tokį pranešimų skaičių surinksi tai Ohoho!

UŽ!

na matai reik daug rep nes jau daug kas turi 150 ir bus vėlgi daug žmoniu...

išvis beveik, visi turi mažiau nei 100rep, tai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na matai reik daug rep nes jau daug kas turi 150 ir bus vėlgi daug žmoniu...

išvis beveik, visi turi mažiau nei 100rep, tai...

member/Detoucher%60/

member/fRisky./

member/InSpk/

member/Indigo/

member/Defector%60/

member/MacTavish%2A/

member/alch0bako/

member/.weeD%60/

member/GaNkster/

visi gan seni nariai , visi turi virs 100+rep kiti net virš 200, o aš ieškojau max 2min, tai kiek galima rast ilgiau paieškojus? idomumas yra tam kad reikia siekti kažko o ne kad iškart kai sukuria bus 10 čiuvu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nors kaip Marčioooks sakė, kad "fanų" nuomonė neįdomi, aš vistiek pasakysiu, jei norit kurti šią grupę, teks bausti už pardavinėjamas reputacijas (nes kai kurie "dundukai" jas pirkinėsis ir ta reputacija bus gauta ne už pagalbą, o už FLT), paskui griežtinti taisykles, labiau bausti flood'erius, turės suaktyvėti moderatoriai, kad tuos flood'erius baustų.

Aš pavyzdžiui čia nieko nesiekiu, ateinu suteikti pagalbos apie ką aš pats žinau, man tos reputacijos neįdomios, aš už jas nieko negaunu, nebent manot, jei narys turi daug reputacijos ir pranešimų tai jį už tai ir gerbia, tai jūs keisti :) Aš pavydžiui iš čia gerbiu tik kelis narius, nes jie žmoniškai elgiasi.

O dėl grupės kūrimo aš sutinku, pabuvęs čia kokius 2 metus galbūt į ją pateksiu :) Bet iš to nėra jokios naudos, tik spalva nick'o pasikeičia ir tiek :). Bet vistiek aš už.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4544 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...