Peršokti į turinį

Grupė ''SuperGames Veteranai''


psiixas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4545 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 52
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

"žaliukų nuomonė neįdomi", iškart darosi aišku kam grupės jums reikalingos, kad būtumėt kietesni ir galėtumėt skirstyt žmones į blogesnius ir geresnius.. p.s. aš manau, kad grupės gali būti neatsižvelgiant į pranešimų skaičių, jie nieko nereiškia..

Ar neiaiškiai parašyta "žaliukų nuomonė neįdomi". Beto, žaliukai išvis yra naujokai, ir nei jie žino kažką, nei ką. Ir beje jiems dar tolimas kelias iki šios grupės suvokimo ir pasiekimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau truputi būtu per anksti daryti, tegul pirma nors tris žaidėjai turėtu 4000 pranešimu, nors ir tada nežinau ar galima būtu šnekėti, nes manau prasidėtu daugiau floodinimu :)

Nieko ne per anksti, tai bus nors jiems ko siekt, kai 4k pranešimų, tai nebėr ko čia siekt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau truputi būtu per anksti daryti, tegul pirma nors tris žaidėjai turėtu 4000 pranešimu, nors ir tada nežinau ar galima būtu šnekėti, nes manau prasidėtu daugiau floodinimu :)

Nieko ne per anksti, tai bus nors jiems ko siekt, kai 4k pranešimų, tai nebėr ko čia siekt...

Tai pirma pasieke tie tris zmones tada kalbam :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau truputi būtu per anksti daryti, tegul pirma nors tris žaidėjai turėtu 4000 pranešimu, nors ir tada nežinau ar galima būtu šnekėti, nes manau prasidėtu daugiau floodinimu :)

Nieko ne per anksti, tai bus nors jiems ko siekt, kai 4k pranešimų, tai nebėr ko čia siekt...

Tai pirma pasieke tie tris zmones tada kalbam :)

Bet tu nepagauni kampo... Ką jiems siekt kai turės 6k pranešimų, a? Tai dabar turės ko siekt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau truputi būtu per anksti daryti, tegul pirma nors tris žaidėjai turėtu 4000 pranešimu, nors ir tada nežinau ar galima būtu šnekėti, nes manau prasidėtu daugiau floodinimu :)

Nieko ne per anksti, tai bus nors jiems ko siekt, kai 4k pranešimų, tai nebėr ko čia siekt...

Tai pirma pasieke tie tris zmones tada kalbam :)

Bet tu nepagauni kampo... Ką jiems siekt kai turės 6k pranešimų, a? Tai dabar turės ko siekt...

Aš nepagaunu ? Aš taigi, sakau tegu pasiekia, o tada galima sakyti nu *Myliu SuperGames.lt*-t atsiprašant vienas defector ar koks, ten pasiekė ir viskas kaip pasieks tada ir padarys, kam dabar daryti? Užkrauti svetainę ? Nu man tai taspats darykit ka jūs norit vistiek mano, nuomonės neklausysit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nepagaunu ? Aš taigi, sakau tegu pasiekia, o tada galima sakyti nu *Myliu SuperGames.lt*-t atsiprašant vienas defector ar koks, ten pasiekė ir viskas kaip pasieks tada ir padarys, kam dabar daryti? Užkrauti svetainę ? Nu man tai taspats darykit ka jūs norit vistiek mano, nuomonės neklausysit.

Tai kad matai, kuo čia apkraus ta viena grupele web'ą? ogi nieko... p.s aš dabar nebeturiu kuo siekt, tai užsibrežiau tiksla aplenkt defectori postais ir buti pirmam, nes dabar man nebera kuo sekti, butu grupe, siekčiau grupes.

P.s manau reiktu i grupe minimum nuo 200x rep.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nepagaunu ? Aš taigi, sakau tegu pasiekia, o tada galima sakyti nu *Myliu SuperGames.lt*-t atsiprašant vienas defector ar koks, ten pasiekė ir viskas kaip pasieks tada ir padarys, kam dabar daryti? Užkrauti svetainę ? Nu man tai taspats darykit ka jūs norit vistiek mano, nuomonės neklausysit.

Tai kad matai, kuo čia apkraus ta viena grupele web'ą? ogi nieko... p.s aš dabar nebeturiu kuo siekt, tai užsibrežiau tiksla aplenkt defectori postais ir buti pirmam, nes dabar man nebera kuo sekti, butu grupe, siekčiau grupes.

P.s manau reiktu i grupe minimum nuo 200x rep.

Če siekt gali tik flooderiai tiesa sakant pasakysiu nesakau, kad visi bet dauguma ;D neisižeiskit ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi, mano galva:

Flood'eriai - Visada jų buvo ir ar taip, ar ne taip jų bus.

Reputacija - Na nereikia jos perdaug užkelti. Manau 100-150 tikrai užtektų.

Pranešimai - 6000, kam mažinti? Kas nuo to pasikeis? Pasirodysi kietesnis, kad ilgiau pasedėsi prie forumo ir pafloodinsi? 6000 ir tylit!

Tarp pranešimų ir reputacijos santykis - Jei nefloodini, kol tokį pranešimų skaičių surinksi tai Ohoho!

UŽ!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4545 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...