Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokie windowsai geriausi gamingui?


dLc

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3988 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...

Nujaučiu, kad sulauksiu daug priešiškų komentarų, bet tikrai netylėsiu.

Nežinau, kaip kitiems, bet man geriausi Windows 7 Home, W7Ultimate šūdas, dėl to kad labai greitai pradeda streikuoti ir Genuine prigaudinėja.. Windows Vista irgi šūdas, manau visi su tuo sutiks.. Windows XP tikrai puikūs, bet naujų žaidimų gali ir nevežti.. :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nujaučiu, kad sulauksiu daug priešiškų komentarų, bet tikrai netylėsiu.

Nežinau, kaip kitiems, bet man geriausi Windows 7 Home, W7Ultimate šūdas, dėl to kad labai greitai pradeda streikuoti ir Genuine prigaudinėja.. Windows Vista irgi šūdas, manau visi su tuo sutiks.. Windows XP tikrai puikūs, bet naujų žaidimų gali ir nevežti.. :/

Tu teisus, bet W7 Ultimate (kiek bandžiau) geriausiai tiko žaidimams, be to galima susitvarkyti tą genuine

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu teisus, bet W7 Ultimate (kiek bandžiau) geriausiai tiko žaidimams, be to galima susitvarkyti tą genuine

Žinoma galima, tvarkiausi ne kartą, paprasčiausiai atsibodo tie tvarkymai, nes kodus reikėdavo rasti, tuo labiau nevisi ilgai likdavo neprigautais. Pradėdavo lagg'int PC, striginėt programos, daeidavo net iki to, kad atnaujinimų nesiųsdavo... Na tai man atsibodo tokios nesąmonės ir įsirašiau W7, dabar net nieko panašaus nebūna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinoma galima, tvarkiausi ne kartą, paprasčiausiai atsibodo tie tvarkymai, nes kodus reikėdavo rasti, tuo labiau nevisi ilgai likdavo neprigautais. Pradėdavo lagg'int PC, striginėt programos, daeidavo net iki to, kad atnaujinimų nesiųsdavo... Na tai man atsibodo tokios nesąmonės ir įsirašiau W7, dabar net nieko panašaus nebūna.

Yra linkomanija.lt ir Torrent.lt windows 7 ultimate su visais reikalingiausiais update ir kodais kurių neprigauna. Juos kaip tik ir naudoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3988 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...