Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[HOT] Pirmieji Windows


Airiasas456

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4108 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, šiandien aš jums žadu pristatyti pačius pirmuosius windowsus.

--------------------------------

win10boot.jpg

Windows 1.0

* Ši operacinė sistema išėjo 1985 Lapkričio 20d.

* Ji nebuvo pati pirmoji Wndows operacinė sistema, prieš ją buvo Windows 1.0 beta, kuri neišvydo dienos šviesos.

* Kadangi aš manau, kad kiekvienas norintis būti programuotojas šiame forume turi žinoti Windows istoriją, o dar geriau būti juos išbandęs.. Todėl aš jums suteiksiu galimybę tai padaryti ir pasidalinsiu savo kolekcija.

* Windows 1.0 turi daug bugų, taigi nenustebkite jei kas atsitiks pc ar išmes kokį error. Rekomenduočiau nedaryti fresh install ir šiuos Windowsus instaliuot ant savo PC, geriau pasinaudokite Virtual Machine.

* Sisteminiai reikalavimai tikrai nėra dideli todėl veiks ant bet kokio PC.

* Atsisiuntimo Nuoroda: http://www.megaupload.com/?d=9PHJK9C4

--------------------------------

elt20070909234523718358.gif

Windows 2.0

* Ši operacinė sistema buvo išleista 1987 Lapkričio 1d.

* Ji yra antroji Windows išleista operacinė sistema tai yra pagerinta Windows 1.0 versija.

* Šioje versijoje taip pat yra bugų, bet ji turbūt geresnė už Windows 1.0 versiją.

* Windows 2.0 versijoje buvo išleistos naujos savybės kurių nebuvo Windows 1.0 versijoje, pvz: Windows 2.0 versijoje jau galėsite užkloti programų langus vieną ant kito, dar buvo pristatyta sudentingesne klaviatura t.y "karštieji klavišai".

* Šiuos Windowsus rekomenduoju paleisti naudojant Virtual Machine.

* Sisteminiai reikalavimai tikrai nėra dideli todėl veiks ant bet kokio PC.

* Atsisiuntimo Nuoroda: http://www.megaupload.com/?d=EV6X7BZM

--------------------------------

win30logo.gif

Windows 3.0

* Ši operacinė sistema buvo išleista 1990 Gegužės 22d.

* Šių Windows kaina buvo $149.95, o atnaujino paketo kaina buvo $79.95.

* Šie windowsai mano žinoma informacija buvo visai kitokie, įspūdingi. Šioje versijoje buvo pridėtas atminties sprendimas virš 640K. Nuo čia viskas ir prasidėjo jis turėjo daug galingesnę vartotojo sąsaja ir nepriklausomi programinės įrangos kūrėjai pradėjo kurti programas Windows operacinėj sistemai. Taip pat šioje versijoje beveik nebuvo bug'ų., todėl daugelis sako, kad Windows 3.0 buvo tikri Windowsai, o ne "bug'ų krūva".

* Šios versijos sisteminiai reikalavimai: 80386 CPU, 2MB RAM, 8MB kietojo disko vietos, 1.44MB 3.5" floppy diskečių skaitytuvo.

* Šiuos Windowsus rekomenduoju paleist naudojant Virtual Machine.

* Atsisiuntimo Nuoroda: http://www.megaupload.com/?d=6XXCME9V

--------------------------------

P.S skaitydami šį straipsnį jūs sutinkate, kad persisiųsdami šią programinę įrangą kuri čia yra įdėta, ir bandydami ją instaliuoti, nelaimės atveju aš nebūsiu kaltas jei kas atsitiks jūsų kompiuteriui per jūsų žioplumą ir tingėjimą paklausti prieš ką nors darant.

Manau, kad nusipelniau Ačiū ir +R3P, todėl nepagailėk duot.

:D Ačiū

--------------------------------

Prašome neripinti, o atsiklausti manęs ar galima pasinaudoti šiuo mano padarytu straipsniu.

All rights to this article belongs to: Airiasas

  • Teigiamai 8
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 5 mėnesių...

Man atrodo kad pavezimas yra pagal pc galimybes, bet aisku programu siuolaikiniu ne nepaves o tiesiog jos netnkamos tokiai OS, pvz mano printerio programos, kurios leidzia spauzdinti, isiraso ant win XP, o ant 7 nebe. Jei tureciau toki kompa lycna ir pakankamai galinga isirasyciau bet dabar man nepavilks nes reikia 2MB RAM. O jei rimtai tai bytu idomu isbandyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 9 mėnesių...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4108 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...