Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

.weeD` GFX Galerija - N Lygio darbai


ZOLY

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4640 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kas tu toks, kad mane tildytum? Gyvenam laisvoj saly, beto cia diskusiju forumas, kur reik diskutuot :) Nepatinka nesilankyk cia.

Tu užsičiaupsi ar ne Asile atsiprašant *Myliu SuperGames.lt***, jau atsibodai. Valink toli, čia nenervinęs.

Vidmax , Atnaujinsiu. Ačiū už patarimą.

Mase*, atnaujinsiu greit galeriją naujais darbais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 110
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Kas tu toks, kad mane tildytum? Gyvenam laisvoj saly, beto cia diskusiju forumas, kur reik diskutuot :) Nepatinka nesilankyk cia.

Tu užsičiaupsi ar ne Asile atsiprašant *Myliu SuperGames.lt***, jau atsibodai. Valink toli, čia nenervinęs.

Vidmax , Atnaujinsiu. Ačiū už patarimą.

Mase*, atnaujinsiu greit galeriją naujais darbais.

Pats ir valink kitu nesiuntinejas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šą abu.

.Weed`: Tavo darbai labai žemo N,gryno naujoko.Nereikia burbti " Jei aš daviau 2 tai jis man dabar kerštauja".Beje,ta dešimtbalė sistema VAIKIŠKA! Geriau nerašykit vien " 1/10 " ir viskas. Geriau rašykit klaidas,kas jums nepatinka,kas patinka,ką keistumėt or pnš. Va,pvž kova vyksta: A lygio prieš N žemą. Jūs lyg "N lygio mano draugas gi,reikia už jį balsuot". Man tai iš tokių juokas ima. Geriau apsižvalgykit darbą atidžiai,pabandykit paskaičiuot layerius,suraskit lighting'ą,depth ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na atsiprašant darbai apgailėtini.

1. Eik į imagination.lt parsisiųsk resursų žiūrėk pamokas ir t.t

2. Pradėk dirbti nuo sig'ų ne avatarų.

3. Sekmės

Prie ko čia "Pradėk dirbti nuo sig`ų, ne avatarų" ? Paskutinius kartus niekad nedariau avatarų, tiktai iš GFX Parduotuvės ..

InSpk , ačiū už kritiką, tavo ją galiu išklausyti pilnai. :)

Naujausias darbas. :)

6e00bb1d9c2188b3db77ccf2f521ea70435.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4640 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...