Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

.weeD` GFX Galerija - N Lygio darbai


ZOLY

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4640 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 110
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Sakau, kad tau nepatiks mano zodziai. Nera prasmes man tycia ateit ir stumt ant darbu, jeigu nori tikros tiesos nunesk i imaginationa tuos darbus ekspertam pasakys ta pati.

P.S. Reik ismokt priimt kritika tau :)

P.S.S. Ir prasau tik nepradek sakyt, kad as tipo noriu parodyt, kad as geresnis gfx'eris nei tu, nes taip nera. Tikrajam gfx'inime tiek tu, tiek as esam niekas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neidomus, nes tiesa sakau? Uz tiesa nepykstama :)

Tu siaip palygink savo makalynes ir pvz normalesni darba:

original_img.png

ff594ee4f10c5087f964422b81c1dc69703.gif

Skirias kai diena ir naktis. Isviso to tavo darbo sigu nepavadinciau, makalyne kazkokia

Pyk, verk, koliok, bet tai nepakeis to, kad tavo sigai sudini :)

Valink n* atsiprasant. Nepatinka - Nekomentuok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supranti kad mane uzknisai? Valink kur nors kitur floodint, ir kam nors kitam gadint nuotaika.

Sakai padedi tobulet. Prajuokinai. Idomu kaip? Snekedamas kad mano sigai yra "Tepliones" ?

Tu mane lygini su GanKster, galvok zmogau, as net menesio negfx`inu.

P.S. Suprask viena dalyka, kokius noriu darbus, tokius darau.. Ir matosi kad pats profesionala primeti . :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai su kuo tave lygint su suduku kuris nieko nemoka? Norint but geru gfx'eriu turi lygiuotis i geriausius gfx'erius, o ne sakyt ai va cia jis ilgiau gfx'ina tai jis geresnis. Daug variantu zinau kur zmogus pasedejes 1-2 men prie ps kuria geresnius darbus, nei GanKster. As tau neliepiu daryt tokiu darbu, tik patariu, nes kaip jau sakiau dabartiniai tavo darbai yra sudo verti, su brushais pabrushinti bet kuris moka. Suprasciau, kad brushintum normaliai stengtumeis, bet dabar bet kaip pabrushinta ir bet kaip spalvos sumestos ir cia nereik but profesionalu, kad pamatyt, jog tokie darbai nieko verti. Beto taip ir neatsakei i mano klausima, kam kuriai tema jei tau nereikalingi patarimai? Jeigu kuriai ja vien tik del to, kad draugeliai ateitu ir sakytu, kad tavo darbai saunus, tai jau geriau butum tai dares kokiam skype, nes nunesus sita makalyne i koki imaginationa gautum tiek blogu atsiliepimu, kad nebenoretum kurt daugiau sigu. Tuo tarpu jei galvoji, kad tavo visus darbus lyginu su sudais tai taip nera, nes kai kurie tavo avai istiesu man patiko. Nepyk tiesiog arba tu nesutvertas sigam arba tu eini ne ta kryptim ir nenori suprasti patarimu kurie tau sakomi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai su kuo tave lygint su suduku kuris nieko nemoka? Norint but geru gfx'eriu turi lygiuotis i geriausius gfx'erius, o ne sakyt ai va cia jis ilgiau gfx'ina tai jis geresnis. Daug variantu zinau kur zmogus pasedejes 1-2 men prie ps kuria geresnius darbus, nei GanKster. As tau neliepiu daryt tokiu darbu, tik patariu, nes kaip jau sakiau dabartiniai tavo darbai yra sudo verti, su brushais pabrushinti bet kuris moka. Suprasciau, kad brushintum normaliai stengtumeis, bet dabar bet kaip pabrushinta ir bet kaip spalvos sumestos ir cia nereik but profesionalu, kad pamatyt, jog tokie darbai nieko verti. Beto taip ir neatsakei i mano klausima, kam kuriai tema jei tau nereikalingi patarimai? Jeigu kuriai ja vien tik del to, kad draugeliai ateitu ir sakytu, kad tavo darbai saunus, tai jau geriau butum tai dares kokiam skype, nes nunesus sita makalyne i koki imaginationa gautum tiek blogu atsiliepimu, kad nebenoretum kurt daugiau sigu. Tuo tarpu jei galvoji, kad tavo visus darbus lyginu su sudais tai taip nera, nes kai kurie tavo avai istiesu man patiko. Nepyk tiesiog arba tu nesutvertas sigam arba tu eini ne ta kryptim ir nenori suprasti patarimu kurie tau sakomi :)

Čia skaitysis kaip ir Off-topicas, bet aš ne su Photoshopu dirbu. :)

-

Bendrai visus darbus vertinčiau 4/10. Atrodo, kad jie visi buvo daromi ne dėl kokybės, bet dėl kiekybės. Prisėsk vieną dieną ir pabandyk daugiau laiko sugaišti su vienu darbu, paskaityk teksto, backgroundo taikymo pamokų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai su kuo tave lygint su suduku kuris nieko nemoka? Norint but geru gfx'eriu turi lygiuotis i geriausius gfx'erius, o ne sakyt ai va cia jis ilgiau gfx'ina tai jis geresnis. Daug variantu zinau kur zmogus pasedejes 1-2 men prie ps kuria geresnius darbus, nei GanKster. As tau neliepiu daryt tokiu darbu, tik patariu, nes kaip jau sakiau dabartiniai tavo darbai yra sudo verti, su brushais pabrushinti bet kuris moka. Suprasciau, kad brushintum normaliai stengtumeis, bet dabar bet kaip pabrushinta ir bet kaip spalvos sumestos ir cia nereik but profesionalu, kad pamatyt, jog tokie darbai nieko verti. Beto taip ir neatsakei i mano klausima, kam kuriai tema jei tau nereikalingi patarimai? Jeigu kuriai ja vien tik del to, kad draugeliai ateitu ir sakytu, kad tavo darbai saunus, tai jau geriau butum tai dares kokiam skype, nes nunesus sita makalyne i koki imaginationa gautum tiek blogu atsiliepimu, kad nebenoretum kurt daugiau sigu. Tuo tarpu jei galvoji, kad tavo visus darbus lyginu su sudais tai taip nera, nes kai kurie tavo avai istiesu man patiko. Nepyk tiesiog arba tu nesutvertas sigam arba tu eini ne ta kryptim ir nenori suprasti patarimu kurie tau sakomi :)

Nu valink tu, atsibodai rimtai ..

GanKster, aciu uz tavo kritika. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne nu rimtai tu nesuprantamas zmogus, ateini cia noredamas gaut patarimu, gauni postu grazu, negrazu, o kai zmogus numeta ilgesni, rimtesni posta ka reik gerint ir kur tavo klaidos, tai tada valint? Tai tada atsakyk i klausyma, kam isvis cia tuos dejai darbus? Atsakysi normaliai neberasinesiu.

Supranti, viena dalyka, kad ka noriu ta dedu. Netavo reikalas kodel as dejau cia tuos darbus. Mano gyvenimas, ne tavo. Tu man neaiskink. Tu man patarimus duodi skaitos postus rankiodamas? Nemanau. 2 puslapiai ir kiekvienas su tavim, neatsibodo?

Tikiuosi supranti ir mane. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai kas cia ne diskusiju forumas? Sis forumas ir skirtas diskutuot, isakyt savo nuomone. Keistas tavo poziuris, as postu renku rasydamas 3-7 eiluciu postus? Reiktu man tu postu ateiciau ir kaip kiti sioj temoj numesciau ta pacia fraze kuria matau pusei GFX temu, "darbas grazus", "darbas negrazus", nepykit, bet tokie postai nieko verti, jais nei pasako, ka reik tobulint, nei kas darbe gerai. Metai atmazus, kad as floodinu, tik todel, kad as pakritikavau tavo darbus, tad nesakyk, kad priimi kritika, nes taip nera. As suprantu, kad tau tavo sigai grazus, gal ir kai kuriems kitiems, bet kai kuriems tavo "menas" nepatinka ir nereikia del to ju koliot. Nesuprantu kam tu tada prasai komentuot, jei numetus normalesni kritiska komenatara pradedi verkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai kas cia ne diskusiju forumas? Sis forumas ir skirtas diskutuot, isakyt savo nuomone. Keistas tavo poziuris, as postu renku rasydamas 3-7 eiluciu postus? Reiktu man tu postu ateiciau ir kaip kiti sioj temoj numesciau ta pacia fraze kuria matau pusei GFX temu, "darbas grazus", "darbas negrazus", nepykit, bet tokie postai nieko verti, jais nei pasako, ka reik tobulint, nei kas darbe gerai. Metai atmazus, kad as floodinu, tik todel, kad as pakritikavau tavo darbus, tad nesakyk, kad priimi kritika, nes taip nera. As suprantu, kad tau tavo sigai grazus, gal ir kai kuriems kitiems, bet kai kuriems tavo "menas" nepatinka ir nereikia del to ju koliot. Nesuprantu kam tu tada prasai komentuot, jei numetus normalesni kritiska komenatara pradedi verkt.

Pasakei savo nuomone - Ir patylek. Man jau tavo nuomone yra atsibodus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4640 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...