Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

siūlau SMM Panel


lukosevic

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 389 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gal yra norinčių perpardavinėti mano paslaugas https://social-boost.pro ?

  • Jums bus sukurtas nuosavas SMM panelis su visomis mano paslaugomis (puslapis bus identiškas kaip mano)
  • 20+ mokėjimų budų jūsų klientams
  • Jūsų SMM panelis bus prijungtas prie mano (visi užsakymai bus automatiški)
  • Vienintelė jūsų užduotis bus - rasti sau klientų
  • Paslaugų kainą galėsite nusistatyti patys (už kiek % brangiau noresit pardavineti)
  • Parekomenduosiu iš kur pigiai įsigyti domėną savo puslapiui

mokėstis už panel: 10$/mėn


Dėl klausimų, discord: craick#1337

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, iVron parašė:

greiciausiai kur kainos prasideda nuo 0.0xx :) Supratau :)

Nėra sunku ten susirasti iš kur jisai gali resellinti, o tai darydamas tai nesakysi iš kur gauni. Bet tos SMM panel nieko gero, nes nėra kokios Lietuvos rinkos tų visų followerių, jeigu va būtų tai, tada tikrai atsirastu ir didelė paklausa tam, kad paspaustų like, pafollowintų lietuviški profiliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Adomas J. parašė:

Nėra sunku ten susirasti iš kur jisai gali resellinti, o tai darydamas tai nesakysi iš kur gauni. Bet tos SMM panel nieko gero, nes nėra kokios Lietuvos rinkos tų visų followerių, jeigu va būtų tai, tada tikrai atsirastu ir didelė paklausa tam, kad paspaustų like, pafollowintų lietuviški profiliai.

Zinau, tiesiog buvo idomu ka pasakys zmogus :)
- Lietuvos rinkai leisti toki dalyka "waste of time" geriau va UK/USA :) Ir statistika iskarto grazesne, ziurint kokios kainos kiti leidzia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 389 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...